استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
سنجاق: دستیار حرفه‌ای‌ها

سنجاق: دستیار حرفه‌ای‌ها

حرفه‌ای خدمت ارائه کنید!

نسخه۱.۱۱.۶۸۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۳۰
تعداد دانلود۳۳ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۵۲۱
حجم۳۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده سنجاق
‏‏****توجه: این اپلیکیشن ویژه‌ «متخصصین» است. «مشتریان» عزیز بایستی اپلیکیشن «سنجاق: بازار خدمات» را نصب کنند.****
‏برای دسترسی به سفارشهای مشتریان بازار خدمات سنجاق کافی است اپلیکیشن‌ حرفه‌ای‌ها را نصب کنید و
‏صفحه کسب و کار خود را بسازید. بعد از آن می‌توانید برای مشتری خدمات «پیشنهاد انجام کار» بفرستید و پس از انجام کار همه دستمزد دریافتی را در جیب‌تان بگذارید. در بازار سنجاق می‌توانید محدوده و زمان فعالیت خود را تعیین کنید، قدمت و کیفیت کسب و کارتان را برای مشتریان اینترنتی بنمایش بگذارید، با پیام رسان سنجاق با مشتریان گفتگو کنید و به تعداد مشتریان وفادار و دائمی خود بیافزایید. می‌توانید لیست مشتریان و برنامه هفتگی و ماهانه کسب و کارتان را با کمک سنجاق بهینه کنید و برنامه‌ریزی موثرتری داشته‌باشید.
‏از خدمات خانه مثل نظافت منزل و تعمیرات و بازسازی ساختمان و کابینت‌سازی گرفته تا خدمات آرایشی و زیبایی، مراقبت و نگهداری از حیوانات خانگی، حمل و نقل و باربری و اتوبار، آموزش آنلاین و دوره‌های مجازی، تعمیرات لوازم دیجیتال مثل تعمیر موبایل در محل یا خدمات مراسم مثل پذیرایی، دوخت لباس و سفارش غذا یا حتی خدمات قابل ارائه به کسب و کارها مثل طراحی وب سایت یا برنامه‌نویسی؛ سنجاق سفارش مشتریان را به شما می‌رساند.
‏سنجاق: اپلیکیشن حرفه‌ ای‌ ها
‏برای برقراری ارتباط با مشتریانی که لزوما در محله شما نیستند می‌توانید محدوده بزرگتری را انتخاب کرده و سفارش‌ها را دریافت کنید.
‏‏بهبود عملکرد برنامه

نظرات و امتیاز ها

۵۲۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علی
٣ روز پیش

‏✓ نقاط قوتی ندارد ‏✗ دریافت پول از کارگران و خدمات دهندگان بجای اینکه از کارفرما و صاحب کار پول بگیرند! خدمات سنجاق مثل اینه شما کارگری و باید پولت رو از کارفرما بگیری تا ب درآمدی برسی. سنجاق بجای اینکه از صاحب کار و کارفرمای اصلی بابت درخواست کارگر پول بگیره میاد از خود کارگر پول میگیره. کارفرما کارگر و استعلام قیمتشو میگیره و با دست پر میره ولی کارگر با دست خالی و جیب خالی تر برمیگرده سر جای اولش! چرا ما باید هزینه ای که کارفرما بابت استعلام قیمت و دریافت کارگر به شما بپردازه رو پرداخ…

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر shahabi
٥ روز پیش

‏سنجاق بیشتراز همه برنامه ها کار میکنه. حتی اگر هیچکس از طریق این برنامه سرکار نره این برنامه ب هیچ دردی نمیخوره.. اونی ک دنبال کاره توان مالی خوبی نداره که بابت هر پیشنهاد باید ۵۰ تومن ۶۰ تومن بپردازه..اونم ۱ درصد احتمال داره ک کار بهت بخوره. چون پیشنهاد ها زیاده. کاش بعداز گرفتن هرکار لاقل پورسانت برمیداشت. این اخره پول شوییه..فکر کن واسه هر پیشنهاد کار از طرف مشتری ۵ نفر جواب بدن و از هر نفر ۵۰ تومن بره تو جیب سنجاق میشه ۲۵۰ تومن. اونم کار قسمت ۱ نفر میشه. یعنی بقیه الکی پول دادن. دم دیوار گرم

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر فاطمه زهرا
٢٦ فروردین ١٤٠٣

‏✓ خوبه ‏✓ خوب ‏✗ خیلی قیمت بالا رفته کسی که تبلیغ میزنه توان مالی خوبی نداره قبلا قیمتش بهتر بود

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده