خانه برنامه آموزشی
قمر در عقرب چیست؟

قمر در عقرب چیست؟

تعداد دانلود۲۰۰
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده یکدل
‏‏اوضاع قمر در عقرب است یعنی چه؟
‏ ضرب المثلی که همه شنیده ایم و معنی آن اینست که ،همه چیز در هم ریخته و در حال آشفتگی است ، میانه آنها بهم خورده و خصومت شدیدی پید کرده اند .
‏ در هر ماه قمری، قمر زمین یک دور کامل به دور آن می‌گردد و به همین خاطر، یک بار از برج عقرب گذر می‌کند. با این حال، این زمان همیشه با چشم‌های غیر مسلح قابل رویت نیست.
‏ صورت فلکی عقرب به دلیل حضور ستارهٔ سرخ قلب‌العقرب در آن، در افکار پیشینیان خوش‌یمن نبوده و پدیدهٔ قمر در عقرب در باور تاریخی واقعه‌ای شوم محسوب می‌شده‌است. به همین خاطر، پیشینیان در زمان عبور ماه از میان این صورت فلکی معمولاً از انجام کارهای مهم و اثرگذار پرهیز می‌کردند. همچنان قرار گرفتن قمر در هر برج را دارای ویژگیها و خواصی می دانستند.
‏ برجهای دیگر بجز عقرب چطور ؟
‏ پیشینیان و منجمین ایرانی ، یونانی ، هندی و ... گذر ماه از دیگر برجها را هم برای اموری خیر و برای امور دیگری شر میدانستند و حرکت ماه حول زمین تاثیر گذاری در احساسات و عواطف ، عقل و منطق انسان و ... می دانستند . البته هم اکنون حتی در اروپا و آمریکا نیز بسیاری از مردم به آنها اعتقاد دارند.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟