استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
US Army Special Forces Shooter - Guns Shoot War

US Army Special Forces Shooter - Guns Shoot War

نسخه۱.۰.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۲/۱۲
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۲۹
حجم۳۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Cool Sniper Games
‏‏US Army Special Forces Shooter - Guns Shoot War یک بازی ضد تروریستی است که در آن شما عضو تیم نیروهای ویژه ارتش ایالات متحده هستید. این نیروهای ویژه برای مقابله با تروریست های خطرناک جهان آموزش دیده اند. باید این جنایتکاران وحشی را برای ایجاد ناآرامی در کشور پرداخت کنید. یک حمله ویژه ضد اسلحه ضروری است. این یک نبرد گرند توپچی نیروی دریایی ایالات متحده در سال 2019 است که در آن همه نیروهای ارتش ایالات متحده و مأموران سیا درگیر هستند تا کشورها را از شر دشمنان در این بازی تیراندازی رایگان آزاد کنند. در این بهترین بازی تیراندازی شما دشمنان را تعقیب خواهید کرد و این جنگ جهانی ابدی را شروع خواهید کرد و به تروریست هایی که پس از سال 1911 آغاز شده است شلیک خواهید کرد. شما باید تیم خود را ایمن نگه دارید تا به بهترین کماندوی نیروهای ویژه جنگ جهانی 3 تبدیل شوید. شما بازی های جنگ جهانی زیادی مانند بازی های جنگ جهانی اول یا جنگ جهانی 2 انجام داده اید، اما در این بازی تیراندازی رایگان با اسلحه از شلیک 3 بعدی جنگ بسیار لذت خواهید برد. شما باید همه جنایتکاران را مانند کماندوها و تیراندازان نخبه در این میدان نبرد بکشید. بازی نیروهای ویژه ارتش ایالات متحده در مورد جنگ جهانی پرماجرا است که در آن شما قرار است به عنوان یک تیرانداز کماندوی نخبه در ماموریت های بازی هیجان انگیز رایگان بازی کنید. شما تیرانداز قاتل در این بازی تفنگچی ماجراجویی با نیروهای ویژه هستید که در جنگ نخبگان مبارزه کرده و در کنار جوخه نیروهای کماندویی خود می جنگید. این جنگ بزرگ توپچی است که خواستار جنگ بی نهایت یا جنگ مدرن و خون دشمنان است. شما باید در بازی ماموریت های فریم در ثانیه صبور و هوشیار باشید زیرا در ماموریت های تیراندازی جنگ توپچی هستید که در آن یک ضربه مهم فریم در ثانیه می تواند شما را از میدان نبرد حذف کند. در اینجا ندای جنگ حیاتی است و تروریسم را از ریشه های آن حذف کنید زیرا شما تیراندازان نخبه تیرانداز هستید. این بازی شما را به سفر بهترین بازی‌های جنگی فریم در ثانیه می‌برد که دارای ماموریت‌های حیاتی هستند و تجربه تیراندازی سه‌بعدی با تیراندازی بزرگ را خواهید داشت. شما اقدامات شجاعانه خود را در این جنگ نخبگان با شلیک توپچی شگفت انگیز انجام خواهید داد. در حین حمله جنگی مهم با شلیک گلوله، تیر مقابل را از دست ندهید. شما به عنوان یک قهرمان کماندوی ارتش در میدان‌های نبرد ضد تیراندازی مدرن، به نبرد شدید می‌جنگید و ماموریت‌های تهدید کننده زندگی را کامل می‌کنید. رایگان بازی کنید!
‏تیرانداز نیروهای ویژه ارتش ایالات متحده - Guns Shoot War بازی است که در آن نیروهای ویژه شما باید با GRAND GUNNER WAR مبارزه کنند. در این بازی اکشن شما ماموریت های وحشیانه ترور تروریست ها در ایالات متحده را خواهید داشت. این همه هیجان آن را به بهترین بازی تیراندازی تبدیل می کند که در آن بهترین تیرانداز ارتش خواهید بود. دریغ نکنید و سپس هدف بگیرید و شلیک کنید و هدف خود را در این ماموریت های حیاتی بیرحمانه عملیات ویژه بکشید. شما بهترین تیرانداز تیرانداز از خفا ارتش در این بازی اکشن ماجراجویی پر شده با ماموریت های هشدار دهنده و آزمایش خود به عنوان یک جنگجوی قوی نیروهای ویژه مسلح ایالات متحده خواهید بود. شما سرباز خط مقدم ارتش ایالات متحده در این مورد انتظارترین بازی تیراندازی با اسلحه هستید که در حال مبارزه با تروریست ها است و سپر دفاعی برای غیرنظامیان است. شما باید بقای همه را در طول حمله جنگ تضمین کنید. همچنین، شما تیراندازی تک تیرانداز کوهستانی و تیراندازی مداوم با اسلحه تک تیرانداز را انجام خواهید داد. شما در تمرینات تیراندازی کماندویی شرکت کرده اید و می توانید به تیم تروریست های پنهان شلیک کنید.
‏در ماموریت های ضد حمله تروریستی شرکت کنید و در نبرد بزرگ هیجان انگیز پیروز شوید و تیم نیروهای ویژه خود را به بهترین در ارتش ایالات متحده تبدیل کنید. با هر نبردی بجنگید زیرا آخرین نبرد شماست. ویژگی های تیرانداز نیروهای ویژه ارتش ایالات متحده - Guns Shoot War عبارتند از:
‏- بهترین بازی های تیراندازی FPS
‏- سناریوهای بازی های جنگ جهانی واقعی
‏- بهترین بازی اکشن
‏- سرگرم کننده تیراندازی جوخه
‏ >- هیجان ماموریت های میدان نبرد
‏- بازی های جنگی شلیک با تفنگ
‏- سلاح های مدرن
‏- بازی های نیروهای ویژه ایالات متحده
‏- بهترین بازی های تیراندازی 2019
‏- ماموریت های تیراندازی هیجان انگیز و برتر
‏- بهترین کماندو بازی تیراندازی
‏- بازی حمله انتقادی
‏- بازی تیراندازی آفلاین
‏- بازی تیراندازی رایگان
‏- بازی نبرد Grand Gunner

نظرات و امتیاز ها

۲۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مسلم کیانپور
١ فروردین ١٤٠٣

‏✓ عالی بودن ‏✗ ضعیف بودن دوربین بازی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Fadaei
٢٥ اسفند ١٤٠٢

‏✓ زیاد ‏✗ گیر میکنه

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیرحسین زنگی آبادی
١٧ آذر ١٤٠٢

خیلی عالیه تحت تاثیر قرار گرفتم

میپسندم۵ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده