En
Frontline Fury Grand Shooter V2- Free FPS Game
Frontline Fury Grand Shooter V2- Free FPS Game

Frontline Fury Grand Shooter V2- Free FPS Game

حجم:۴۷.۲ مگابایت
نسخه: ۱.۰.۶(۱۳۹۶/۰۷/۱۰)
حداقل سازگاری:   Android 2.3 (Gingerbread)
هیجانی
3.11
36
۲۳
هزار
دانلود
Frontline Fury Grand Shooter V2- Free FPS Game #1
Frontline Fury Grand Shooter V2- Free FPS Game #2
Frontline Fury Grand Shooter V2- Free FPS Game #3
Frontline Fury Grand Shooter V2- Free FPS Game #4
Frontline Fury Grand Shooter V2- Free FPS Game #5
Frontline Fury Grand Shooter V2- Free FPS Game #6
Frontline Fury Grand Shooter V2- Free FPS Game #7
Frontline Fury Grand Shooter V2- Free FPS Game #8
Frontline Fury Grand Shooter V2- Free FPS Game #9
Frontline Fury Grand Shooter V2- Free FPS Game #10
Frontline Fury Grand Shooter V2- Free FPS Game #11
Frontline Fury Grand Shooter V2- Free FPS Game #12

   توضیحات

‏آماده برای هدف گرفتن و کشتن در این بازی هیجان رایگان FPS 3D بسته بندی شده خط مقدم بزرگ قهرمان تیرانداز بازی باور نکردنی است. این یک مأمور عملی ویژه از ترور دشمن بد است که به شما اجازه می دهد تجربه و استفاده از مهارت های تیراندازی نبرد و اسلحه را در محیط جنگ شدید و جنجالی ببینید. شما بهترین تیرانداز ارتش کشور است، بنابراین یک قهرمان سرباز ارتش ارتش نظامی است که باید هدف و هدف را در این مأموریت تیراندازی ویژه قهرمان تیرانداز خلبان خاموش نجات دهد. شما به راحتی با سلاح های مدرن و اسلحه پیشرفته مانند اسلحه های تفنگ، اسلحه تفنگ، تفنگ تک تیرانداز، smg، m4a1 و دیگر تجهیزات انفجاری قاتل مانند نارنجک و فلاش، که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کشتن دشمنان و جنایتکاران بی رحم، مجهز است. یک شکارچی شگفت انگیز شگفت انگیز در این جنگ قاتل وحشیانه برای تروریست های تروریست، گنگسترها و دشمنان پنهان در اطراف برای بازگرداندن صلح از شهر خود باشید.

‏در این بازی رایگان هیجان انگیز نخبه بازی تیرانداز 2017 شکار، هدف و هدف قرار دادن دشمنان بی رحم به اثبات می رساند که شما بهترین تیرانداز ارتش، تفنگدار، تفنگدار و قاتل است. شما برای این مأموریت بزرگ به خوبی توسط ارتش ارتش آموزش دیده اید. یک عامل مخفی از نیروهای نظامی کماندو اعلام کرده است که اخراج تروریست ها، گنگسترها و مافیایی ها در حومه شهر پنهان شده اند. این زمان برای اثبات و استفاده از بهترین اسلحه قهرمان اسلحه خط مقدم اسلحه مهارت ها و توانایی های شما برای نبرد نهایی برای حفاظت از مرز خود را. شما این راه آسان را ندارید که هر چالشی را به عنوان یک تیرانداز ارتش ماهر با خشم و خشم در این مأموریت تیراندازی ویژه برای عملیات ویژه انجام دهید. اردوگاه های پایه ای مختلفی از تروریست های شیطانی که در حومه شهر و در داخل این شهر واقع شده اند وجود دارد. آماده شدن برای مبارزه با شلیک، حمله با دون ها و حمله انفجار نارنجک خود را به هر دشمن وحشیانه در این میدان نبرد. بیایید مهارت های تیراندازی تانک خود را در جنگ واقعی سال 2017 نشان دهید. تروریست های مرگبار قاتل با سلاح های مدرن و اسلحه مجهز به مبارزه برای تخریب شهر هستند. به عنوان یک قهرمان جنگی، وظیفه شما این است که شهر خود را از جرم و دشمنان بد خلاص کنید با استراتژیک مبارزه و استفاده از بهترین مهارت های تیراندازی تیرانداز از رزمندگان خود برای غلبه بر تروریسم انتقادی. یکبار دیگر عکسبرداری هیجان و پرماجرا FPS را در این ماموریت جنگ تجربه کنید که در آن شما در مواجهه با بسیاری از موانع و موانع زیادی قرار دارید اما قهرمان کماندوهای ارتشی ارتش واقعی برای شکست دادن دشمن و بردن این جنگ برای شهر و مردم خود باشید.

‏در این بازی رایگان بازی اکشن پر از تیراندازی بازی 3D هدف، هدف و شکار به عنوان یک قهرمان ارتش فوق العاده پنهان کشنده تروریست های جنایت وحشیانه، گانگستر ها و مافیایی را هدف قرار داده است. این یک جنگ علیه تروریست هایی است که در اردوی پایه مخفی خود پنهان شده اند. بنابراین، با استفاده از مواد انفجاری مانند حمله بمب ها و اسلحه برای بقا، تروریست ها را نابود کنید و تمام مناطق تروریست را نابود کنید. شما باید تمرکز کنید و یک تیرانداز دقیق در این نبرد ضد تروریستی باشید. مقابله با حملات دشمن و اعتصاب سخت برای اطمینان از زنده ماندن خود را و برنده شدن در این مبارزه مانند یک قهرمان جنگ واقعی است.

‏امکانات:
‏• انواع سلاح های مدرن و اسلحه
‏• چالش گیم پلی بازی اول شخص اول تیراندازی (FPS).
‏• ماموریت هیجان انگیز و هیجان انگیز
‏• محیط جذاب 3D
ترجمه شده توسط:     🔞AmirBozorgi🔞

   تغییرات در نسخه جدید

Added free amazing rewards.

   دسترسی های نرم افزار

 • اینترنت
 • نوشتن بر روی حافظه گوشی
 • دیدن وضعیت شبکه
 • سرویس پرداخت درون‌برنامه‌ای پلی
 • ارسال نوتیفیکیشن
 • بیدار نگه داشتن دستگاه
 • لرزش دستگاه
 • دسترسی به تسک‌های دستگاه
 • دریافت خبر بوت شدن دستگاه
 • خواندن وضعیت روشن/خاموش بودن wifi
 • دریافت حساب‌های کاربری دستگاه
 • پیدا کردن موقعیت جغرافیایی دستگاه
  
36
  
3.11
فرشید
۱۳۹۶/۱۲/۱۸
خوب بود خیلی هم نه
  
hossin
۱۳۹۶/۱۱/۱۴
بده.
   +1
YASIN
۱۳۹۶/۱۲/۰۷
خیلییی باحاله آفرین ب سازنده اش😅
‎−1   

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده

برنامه‌های مشابه

شاید دوست داشته‌ باشی