استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خودرو ضبط تماس

خودرو ضبط تماس

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۱/۱۵
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۹
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اخبار
سازنده sunny goel
‏‏ضبط هر تماس تلفنی شما می خواهید و را انتخاب کنید که تماس شما می خواهید برای ذخیره. شما می توانید مجموعه ای که تماس ها ضبط شده و که نادیده گرفته می شوند. گوش دادن به ضبط، اضافه کردن یادداشت و به اشتراک گذاری آن است. یکپارچه سازی با گوگل درایو ™ و Dropbox اجازه می دهد تا تماس های ذخیره شود و همزمان به ابر است.
‏ادغام گوگل درایو این نسخهها کار در نسخه های آندروید 3.0 و بالاتر.
‏لطفا توجه داشته باشید که ضبط تماس بر روی گوشی های خاصی کار نمی کند و می تواند در ضبط با کیفیت پایین تر منجر شود. بنابراین ما نشان می دهد که شما در نسخه رایگان را امتحان کنید قبل از خرید نرم افزار پرداخت می شود.
‏اگر شما هر گونه مسائل ضبط روبرو می شوند و یا مایل به بهبود کیفیت صدا، سعی کنید ضبط از منبع های مختلف صوتی، یا استفاده از خودکار در حالت بلندگو.
‏تماس های ضبط شده در صندوق ذخیره می شود. شما می توانید پوشه ضبط مقصد را به کارت SD خارجی را تغییر دهید. شما می توانید اندازه از صندوق تنظیم شده است. تعداد تماس های ذخیره شده تنها با حافظه دستگاه خود را محدود شده است. اگر شما تصمیم می گیرید که یک مکالمه مهم است، آن را ذخیره کنید و از آن خواهد شد ذخیره شده در ذخیره شده تماس پوشه. اگر نه، ضبط های قدیمی به طور خودکار حذف خواهد شد هنگامی که تماس های جدید را پر کنید تا صندوق پستی.
‏شما می توانید یک تماس خلاصه منو با گزینه را فعال کنید به نظر می رسد بلافاصله پس از یک تماس

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر وحیدامیدی
٢٨ آبان ١٤٠١

نزدیک به دوازده تادسترسی میخواد/حدود هشت ساله که اصلا بروزرسانی نشده متاسفانه/نظرات مطالعه نمیشه و پاسخی داده نمیشه/اپ خارجیه زبانش ایرانی نداره/ازاواسط دهه نود اصلا ارتقای فنی و محتوایی داده نشده/اغلب نصب کننده هانطری ثبت نکردن/بگیرنگیر داره

میپسندم۶ نمیپسندم۱
عکس کاربر اسی
١٨ اسفند ١٤٠٠

استفاده نکنی نمیدونی چیه استفاده کن تا بدونی 🤩🤩

میپسندم۲ نمیپسندم۳
عکس کاربر رضا جهانگیری 12
١١ بهمن ١٣٩٨

اشغاله اصلا بدرد نمی خوره همش میگه متوقف شده

میپسندم۱ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده