استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها مذهبی
قرآن تبیان 3

قرآن تبیان 3

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۱۱/۱۸
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۵۱
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده تبیان
‏‏نرم افزار قرآن تبیان در بستر اندروید برای تلفن های همراه توسط موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی تهیه شده و به صورت رایگان عرضه می گردد.
‏از خصوصیات این نرم افزار تصویری بودن متن قرآن با خط زیبای عثمان طه می باشد که امکان بزرگنمایی در آن وجود دارد (همراه با ترجمه کامل مرحوم آیت الله مشکینی)
‏امکانات جستجو در سوره، آیه، جزء، متن قرآن، متن ترجمه، نشان گذاری و دسترسی تصادفی در آن قرار داده شده است.
‏این نرم افزار در سه نسخه 1 و 2 و 3 عرضه شده است.
‏قرآن تبیان 1(تصویری-صوتی):این نسخه از نرم افزار تصویری صوتی بوده که حجم آن حدود 150 مگابایت است بدون احتیاج به داشتن ارتباط با اینترنت. جهت دریافت این نسخه میتوانید به آدرس http://mc.tebyan.net/mobile/download.aspx?Id=36&OS;=2 مراجعه نمایید.
‏قرآن تبیان 2(تصویری): این نسخه از نرم افزار تصویری بوده با امکان دانلود صوت. حجم نرم افزار حدود 65 مگابایت است و ارتباط با اینترنت برای صوت لازم است. جهت دریافت این نسخه میتوانید به آدرس http://mc.tebyan.net/mobile/download.aspx?Id=25&OS;=2 مراجعه نمایید.
‏قرآن تبیان 3(دانلودی):در این نسخه که هم اکنون در این سایت در اختیار شماست فایل های صوت و تصویر در صورت لزوم دانلود خواهند شد. در این حالت حجم فایل اولیه نرم افزار کم خواهد بود ولی ارتباط با اینترنت از ملزومات آن است.این نسخه را میتوانید از آدرس http://mc.tebyan.net/mobile/download.aspx?Id=24&OS;=2 نیز دانلود نمایید.
‏‏1-نوع تصویر صفحات قابل انتخاب شده، هم رسم الخط عربی و هم فارسی (یکی از گزینه ها، دارای ترجمه فارسی قرآن زیر خود آیات می باشد)

‏2-صوت قاریان متعددی قابل انتخاب شده (با حجم کم و یا با کیفیت)

‏3-ترجمه و تفسیر گویا اضافه شده

‏4-نسخه های مختلف ترجمه از چندین زبان دنیا اضافه شده

نظرات و امتیاز ها

۵۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی ملاحی
٣ اردیبهشت ١٤٠١

خیلی خیلی خیلی خوبه 👍

۰ ۰
Mehran Khodamoradi
٢ اردیبهشت ١٤٠١

رو گوشیم نصبه بروزرسانی‌ش نصب نمیشه 😐

۱ ۰
شیخ اسکایلر
٦ فروردین ١٤٠١

عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی

۳ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده