فیلم جهنده با دوبله فارسی - Jumper 2008

۱۵۷
۹۴٪
۶.۱
ساخت آمریکا سال 2008 رده سنی ۱۳+

درباره فیلم جهنده

فیلم جهنده در سال 2008 در ژانر اکشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Jumper از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم جهنده

مرد جوانی با توانایی های دوربری ناگهان خود را در میانه جنگی باستانی بین افرادی مانند او و نابودگران قسم خورده آنها می بیند.
چیزی که دیوید رایس به مدت هشت سال از دوران نوجوانی در دبیرستان در آن آربور می‌دانست، که می‌توانست خود را به هر کجای دنیا در هر زمانی از راه دور منتقل کند، این مهارتی که در فرصتی مناسب به آن دست یافت. او توانایی های خود را تقویت کرد تا بتواند از قلدرهای دبیرستانی و پدر مجرد الکلی اش که مادرش بود که وقتی دیوید پنج ساله بود آنها را رها کرد و با دزدی پول برای زندگی مجلل، ماجراجویانه و جدید در شهر نیویورک با همه افراد خانواده اش آنها را رها کرد. زندگی قدیمی او را مرده می پنداشت. او به آن آربور باز می‌گردد تا با دوست دبیرستانی‌اش، میلی هریس، دوباره ارتباط برقرار کند و ماجراجویی‌هایی را که همیشه می‌خواست به او بدهد. او این کار را انجام می دهد زیرا اکنون پس از اینکه متوجه می شود کسی دنبالش است و ظاهراً سعی می کند او را بکشد، برای زندگی خود ارزش بیشتری قائل است. دیوید می‌آموزد که او تنها نیست، که در دنیا هم‌کلاس‌هایی وجود دارند که با این مرد، رولاند، و گروه متعصب مذهبی سازمان‌یافته، با فناوری و انگیزه‌اش، پالادین‌ها، در حال جنگ هستند که معتقدند پرش‌ها نوعی انحراف هستند. نابود شود. دیوید ممکن است بیشتر در مورد وضعیت خود توسط شخصی از گذشته دور خود روشن شود. او همچنین به سرعت متوجه می‌شود که بازگرداندن میلی به زندگی‌اش او را در خطر مرگ قرار داده است. اگرچه دیوید نمی‌خواهد تمام حقیقت را به او بگوید، اما باید تصمیم بگیرد که آیا گفتن حقیقت برای او گزینه مطمئن‌تری است یا نه.

مایکت فیلم اکشن