استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
NY Rex

NY Rex

نصب در حال دریافت
نسخه۲۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۸/۰۷
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۳۰
حجم۱۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده gametornado
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏شما یک Tyrannosaurus رکس هستید. انسان در فاصله ی غذا وجود دارد. آیا راه دیگری وجود دارد که بتواند بازی کند؟ اجرای نام خود را از طریق نیویورک، خوردن مردم، از بین بردن اتومبیل و خراب کردن مکان مانند یک دایناسور واقعی باید.

ویدئو معرفی بازی

‏این بازی بازی 2D T-Rex است.
‏وحشت زدگی به عنوان یک دایناسور غول پیکر در نیویورک! شما می توانید اتومبیل ها را بشکنید، هلیکوپتر ها را از بین ببرید، و مردم را برای نقاط کم کنید. هدف این است که همه چیز را در نظر بگیرید. چرخش سر T-Rex به شدت به جرقه زدن اشیاء در مسیر آن!
‏در این بازی وحشیانه، Tyrannosaurus Rex را کنترل می کنید که فقط زنجیره را برداشت. وظیفه شما این است که همه چیز را که به راهتان می آید نابود کنید. افراد یا اتومبیل های کوچک، و یا هر چیز دیگری. بنابراین شما سعی می کنید از طریق تمام سطوح بروید، بنابراین پیش بروید.
‏اوه آه! رکس دوباره فرار کرده! حالا او میخواهد از Big Apple بیرون بیاید!
‏یک جانور ماقبل تاریخی قدرتمند در سستی و آن حیوانات است. قانون زمین مدرن به عنوان Tyrannosaurus رکس، خوردن همه و همه چیز است که در راه خود را.
‏T-Rex برگشت، و او در The Big Apple سست می شود! مردم را از بین ببرید و باعث نابودی شهر شما شوید. هیچ بازماندگان را ترک نکنید!
‏بازی توسط gametornado توسعه یافته است.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده