استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Smilodon Rampage

Smilodon Rampage

نصب در حال دریافت
نسخه۲۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۳۰
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۸
حجم۱۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده gametornado.com
‏‏یک ببر وحشی را کنترل کنید و در Smilodon Rampage به آن انسان ها درس بدهید! از پنجه ها و نیش های خود استفاده کنید و شهر را خراب کنید. تا جایی که می توانید انسان ها را بکشید و همه را در مسیر خود نابود کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏Smilodon Rampage یک بازی تخریب جانبی است که در آن ببر خطرناکی را کنترل می کنید که از گونه های مختلف است. هدف شما فرار از زندان و ایجاد یک داد و بیداد در خیابان های شهر است. به آن انسان ها درسی بدهید و به آنها ثابت کنید که در بالای زنجیره غذایی هستید! تا جایی که می توانید آسیب و تخریب انجام دهید!
‏جسدی را بردارید و برای شام ذخیره کنید!
‏اخبار فوری: ببرهای دندان شمشیر هنوز منقرض نشده اند! خودتان ببینید که چگونه یک گربه بزرگ خشمگین در بازی تخریبی اکشن گرا Smilodon Rampage از کوره در می رود! حیوان قاتل را در شهر مانور دهید، در حالی که سعی می کنید همه چیز را با خاک یکسان کنید تا به گل برسید، همه انسان ها را له کنید. بسیار سرگرم کننده است!
‏گروهی از دانشمندان موفق شده اند حیوانات ماقبل تاریخ را شبیه سازی کرده و زندگی کنند، اما موجودات آنها فرار کرده و یک قتل عام واقعی را انجام می دهند! به عنوان یک گربه شمشیر دندان، سپس یک ماموت بازی کنید و با کشتن و نابود کردن همه انسان ها و وسایل نقلیه ای که در راه شما قرار می گیرند، رحم نکنید. Smilodon Rampage دارای ماموریت های مختلف با اهداف متنوع و چندین رئیس برای مبارزه است.
‏وقتی موجودی ماقبل تاریخ از خواب بیدار می شود و ناخواسته خود را در شهر می بیند، یک قتل عام واقعی اعلام می شود. یک اسمایلودون (نوعی ببر غول پیکر با دندان های تیز) را کنترل کنید و در شهر ویران کنید. همه چیز را در مسیر خود نابود کنید، ساختمان ها، ماشین ها، کامیون ها، هواپیماها و نیروهای پلیس و ارتش را که می خواهند شما را متوقف کنند، نابود کنید.
‏از مقبره یخی خود فاصله بگیرید و هر چیزی و هرکسی را که در مسیر آزادی خود قرار دارد، پاره کنید! هیچ چیز مانند Smilodon قدرتمند و قدرتمند بودن نیست!
‏بازی توسعه یافته توسط gametornado.

نظرات و امتیاز ها

۲۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
artin
٨ دی ١٤٠١

زیاد بازیش عالی نیت بده خیلی بده

۰ ۰
اسماعیل یزدان شناس
١٤ آبان ١٤٠١

سلام لطفا قسمت جدید این بازروبزارید

۰ ۰
گیگا چاد
٥ دی ١٤٠١

ببر حق گو🦊🔪

۱ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده