استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Yeti Rampage

Yeti Rampage

نصب در حال دریافت
نسخه۲۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۳
تعداد دانلود۵ هزار
حجم۲۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Gametornado
‏‏خشم آدم برفی منفور را احساس کنید و رها شوید تا شهر را ویران کنید و همه انسان ها را به صلیب بخورید. هدف شما در Yeti Rampage، بازی تخریب وحشیانه و خونین، این است که ماشین‌ها، جعبه‌ها، ساختمان‌ها و مردم را تا زمانی که به انتهای سطوح برسید، بشکنید. انسان ها را پشت سر نگذارید و از کشته شدن با حمله به سربازان جلوگیری کنید. خوش بگذره!

ویدئو معرفی بازی

‏آنها فکر کردند می توانند او را در باغ وحش بگذارند. اشتباه فکر کردند! این یتی از دستگیر شدن و بردن به آمریکا خوشحال نیست. حالا او در حال شکست خوردن است و انتقام خود را در این بازی اکشن وحشیانه می گیرد. به او بپیوندید در حالی که او به بشریت می آموزد که چه کسی رئیس است!
‏بیرون بروید و هر چیزی را که می توانید نابود کنید پیدا کنید و با داد و بیداد یتی با آن روبرو شوید.
‏یتی قطعا وجود دارد و او توسط سربازان ناخودآگاه اسیر شد که فکر می کردند می توانند به راحتی او را زندانی نگه دارید... با انجام یک قتل عام واقعی به جانور هیولا کمک کنید تا فرار کند و از انسان ها انتقام بگیرد. همه را در مسیر خود نابود کنید و رهگذران، افسران پلیس و سربازانی را که در طول 16 سطح بازی سد راه شما خواهند بود، بی‌رحمانه بکشید.
‏بازی که در آن شما وظیفه دارید تا جایی که ممکن است آیتم های زیادی را از بین ببرید. هر چه چیزهای بیشتری را نابود کنید، امتیاز بیشتری به شما تعلق می گیرد. سعی کنید هر سطح را کامل کنید و به همه نشان دهید که چه چیزی دارید. سعی کنید کشته نشوید، زیرا این به معنای تمام شدن بازی است. بنابراین مستقیماً به داخل آن بپرید و به یتی ها غذا بدهید!
‏این یتی خشمگین را کنترل کنید و در خیابان ها بدوید و هر مانعی را در راه خود له کنید! هر ماموریت را پاک کنید، بکشید، نابود کنید و برنده شوید!
‏بازی gametornado.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده