استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Spider Rope Hero: Vice Town

Spider Rope Hero: Vice Town

نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۳/۳۰
تعداد دانلود۳۷ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۷۵
حجم۸۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Keishad
‏‏این نسخه مهیج از بازی اسپایدر روپ رانندگی با بهترین ماشین‌ها و موتورسیکلت‌ها را فراهم کرده و شما را تبدیل به قهرمان شهر می‌کند؛ کسی که تمام مجرمان از او وحشت دارند!
‏ آیا آماده این ماجراجویی بزرگ هستید؟ آماده سرقت ، کشت و کشتار ، شلیک با اسلحه و انواع مبارزه با همه جنایتکاران همراه با سرقت خودروها، مسابقه در سطح خیابان‌های شهر و نابودی تمام گانگسترها باشید. جسارتی مثال‌زدنی برای غلبه بر آنها نیاز خواهید داشت. اما در این مسیر لذت استفاده از بهترین خودروها،موتورها،حتی تانک و هلیکوپترها قابل چشم‌پوشی نیست.

ویدئو معرفی بازی

‏ قدرتی اعجاب‌انگیز شامل شلیک لیزر از طریق چشم‌ها، شلیک تور عنکبوتی برای بالا رفتن از ساختمان‌ها و پاهایی قدرتمند در اختیار شماست. با پلیس همکاری کنید و آرامش را به شهر پرآشوب نیویورک بازگردانید.
‏ شوالیه‌ای ظلم‌ستیز و امیدی برای ناامیدان شهر باشید. به فروشگاه‌ها بروید، لوازم مورد نیاز خود را تهیه کنید و بزهکاران را نابود کنید. بیشتر ماموریت‌ها در سطح خیابان‌های شهر ، برخی دیگر در محله پر آشوب چینی‌ها و بقیه در مکان‌های دیگر خواهند بود. شما یک ابرقهرمان هستید که با گانگسترهای مختلف مافیایی از آمریکا ، روسیه ، چین ، مکزیک ، ژاپن و غیره مبارزه خواهد کرد.
‏ بازی از محیط جهان‌باز استفاده کرده و به شما گستره‌ای وسیع از انتخاب‌ها را برای انجام بازی هدیه می‌دهد. بخش‌‌های مختلف این شهر بزرگ را کاوش کنید، به کوهستان‌ها وجاده‌ها بروید ، اتومبیل‌های فوق‌العاده را بدزدید و رانندگی کنید و شلیک با انواع سلاح‌ها را تجربه کنید. با استفاده از امکانات نظامی فراهم شده بر شهر مسلط شوید و دشمنان را به سادگی ناکام بگذارید و آرامش را دوباره به این شهر زیبا بازگردانید.

نظرات و امتیاز ها

۷۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ؟؟خدای مرگ؟؟
٤ خرداد ١٤٠٣

‏✓ میتونی هرکس که دلت بخاد به زنی ‏✓ راحت میتونی تانک با هلیکوتر را برداری ‏✗ تفنگاش تیر ندارتد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر این بازی انگار خوبی هست
١٣ بهمن ١٤٠٢

من چه جوری پول بینهایت نصب کنم

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر sajjad jalale
١٥ خرداد ١٤٠٢

‏✓ سرگرم کننده ‏✓ تنوع وسایل ‏✗ گرافیک پایین ‏✗ وسعت کم محل بازی

میپسندم۶ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده