استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
Super Hero Game - Bike Game 3D

Super Hero Game - Bike Game 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۸.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۸
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۱۰
حجم۶۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Multi Touch Studios
‏سوپر قهرمان موتور سیکلت مگا رمپ بهترین بازی مسابقه ای فوق العاده قهرمانانه است. آیا تا به حال تصور کنید اگر شما قدرت فوق العاده چیزی است که همه شما می توانید انجام بود؟ خوش آمدید قهرمانان به بازی با جالبترین خود سوپر قهرمان و چک کردن ابرقدرت شگفت انگیز خود را. بهترین بخش این است که شما برای انتخاب یک لباس یک سوپر قهرمان و سوار بر سخت ترین سطح شیب دار مگا با دوچرخه قدرت نهایی خود را. ترسیدن، جا خوردن! این واقع بینانه و در عین حال به چالش کشیدن بازی مسابقه بر روی دوچرخه به عنوان سوپر قهرمانان است. این بسیار هیجان انگیز! سطوح منحصر به فرد است که به شما خواهد شد درایو دیوانه و انجام چالش شما دوستان بازی وجود دارد. آیا شما آماده برای یک قهرمان فوق العاده است؟ چنگ زدن به جالبترین پرش ابرقهرمان خود را در سطح شیب دار و درایو! آماده برای جالبترین و در عین حال احمقانه ترین ماجراهای سوار شدن از زندگی خود را از یک سوپر قهرمان مطلع! به اشتراک گذاری این گیم پلی در تمام وب سایت های اجتماعی به سطوح باز و شگفتی بیشتر در انتظار فقط برای شما!

ویدئو معرفی بازی

‏قهرمان شما می خواهید به را انتخاب کنید. شاید شما می خواهید برای پرش بر روی رمپ مثل یک عنکبوت؛ شاید شما می خواهید به مانند یک خفاش پرواز ... شما نمی خواهد مانند یک انسان عادی احساس کنید، شما را تبدیل به یک سوار حرفه ای است. پس از آن، شما می خواهید خودرو را به درایو را انتخاب نمایید. ماشین یک ایده خوب برای رمپ مگا است. بنابراین شما قادر خواهید بود تا در میان دوچرخه را انتخاب کنید، موتور سیکلت، BMX ... در نهایت، آن را و لذت بردن از این شبیه ساز مسابقه فوق العاده! شما اجرا خواهد شد، پرش، ترمز و پرواز! احساس رایگان مثل یک عنکبوت یا خفاش به عنوان قهرمان فوق العاده شما می باشد.
‏آیا شما معمولا مانند سرعت، اتومبیل، نژادها، موتور سیکلت، BMX ...؟ و، از سوی دیگر، شما را دوست قهرمانان فوق العاده؟ سعی کنید در این مسابقه و شبیه ساز رمپ مگا. این است که برای سوار فوق العاده و سوپر قهرمان به عنوان شما ساخته شده! مسابقه خود را کامل خواهد شد از ریش و جهش ... باشید که سریع مثل یک عنکبوت واقعی یا خفاش! قطعا، آن را یک رانندگی دیوانه!
‏آیا شما آماده برای جهش و ریش؟ کامیون یا ماشین ها بهترین ابزاری برای این کار نیست. به جای آن، سریع ترین موتور سیکلت و یا BMX و نشان دادن مهارت های فوق العاده رانندگی خود را! تبدیل شدن به یک سوار کارشناسی ارشد و قهرمان اجتناب از هر سوراخ و رانش در سطح شیب دار. در ادامه شما را خواهد تمرین کنید، ترفندهای بیشتر شما خواهد شد. علاوه بر مگا حالت رمپ، شما همچنین می توانید در حالت چند نفره، حالت offroad و شبیه ساز مسابقه ساده بازی. با تشکر به موتور و مهارت های خود را، وجود خواهد داشت نه هر جاده غیر ممکن و نه سطح شیب دار.
‏گیم پلی:
‏گیم پلی بازی این است که انتخاب خود را سوپر قهرمان و مسابقه بر روی رمپ مگا متفاوت است. شما می توانید در رمپ ماشینهای مسابقه و نشان می دهد مانع سرد خود را. ما می دانیم که شما مایل به پرواز مانند یک ابر قهرمان است. بنابراین، تبدیل شدن به یک ابر قهرمان پرواز و آماده به مسابقه را دریافت کنید. لذت بردن از بازی به عنوان یک greeny بزرگ سنگین باورنکردنی سوپر قهرمان که خشم می تواند شما را دیوانه در رمپ مگا. عجله کن!!! این گیم پلی شگفت انگیز برای تمام طرفداران ابرقهرمان است. من یکی از طرفداران سوپر قهرمان هستم!
‏دانلود و بازی بازی قهرمان آزاد با سوپر قهرمان دوچرخه مگا رمپ.
‏ 
‏سوپر قهرمان دوچرخه مگا رمپ ویژگی های:
‏* مسابقه بازی های رایگان بازی
‏* سطح منحصر به فرد و رمپ های متعدد
‏* دیوانه در رمپ خطرناک
‏* دوربین های مختلف زاویه به مشاهده freestyles ها خود را
‏* کنترل فیزیک واقع گرایانه برای رانندگی شیرین کاری مسابقه و
‏* بازی رئال سوپر قهرمان به بازی بر روی سطح شیب دار مگا
‏* شگفت انگیز بازی مسابقه دوچرخه سواری به بازی
‏* افراطی بازی های مسابقه ای بازی
‏سوپر قهرمان دوچرخه مگا رمپ به طور منظم با پیشنهادات خود را به روز شد. فراموش نکنید که برای ترک یک بررسی با نظرات شما.

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیر
٨ دی ١٤٠١

عالی خوب بود نصب کنید

۰ ۰
ایلیا کیانی
٢٨ مهر ١٣٩٩

نه خوب نه بد

۳ ۵
سعید یامان
٢٠ شهریور ١٣٩٩

اه چه بازی چرتی اصلا خیلی بد بد بده حتی یک ستاره هم براش خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی زیاده

۸ ۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده