استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Flying Robot Games: Super Hero

Flying Robot Games: Super Hero

نسخه۲.۱۰.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۲/۰۲
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۵
حجم۱۱۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Blockot Games
‏ربات دکتر قهرمان - مبارزه برای نجات و بقای یک بازی ماجراجویی که در آن شما یک ابر قهرمان دکتر هستند و شما باید به لیست طولانی از ماموریت های نجات اضطراری.
‏به عنوان یک قهرمان، شما پرواز را به نجات بروید و نجات مردم که شما نیاز دارید. در این بازی 3D، شما کمک کرده و آنها را به بیمارستان در سرعت نور برای اطمینان از زنده ماندن است. مبارزه به پایان، اجرا و پرواز سریعترین شما می توانید. بسیاری از زندگی انسان بر شما بستگی دارد.
‏لذت بردن از این نیست دکتر بازی پرواز ربات 2021. لذت ببرید با این کمپین جدید به چالش کشیدن از قهرمان فلش فوق العاده بازی های رایگان و نقش مهم خود را در مبارزه موفق ماموریت های نجات ابرقهرمان در این جهان هیجان انگیز از ربات بزرگ بازی قهرمان بازی کند. شما خواهید لرزش واقعی با یک لیست طولانی از ماموریت های نجات و ماجراجویی پیدا کنید.
‏زمان دشمن اصلی شما است. به طوری که نجات موفق خواهد بود و اطمینان از بقای همه شما کمک به شما باید به عمل و مبارزه در سرعت نور است. پیدا کردن افراد که به کمک شما نیاز دارند، آنها را، پرواز و یا رانندگی آمبولانس به آنها را به نزدیک ترین بیمارستان. استفاده از قدرت های باور نکردنی خود را به عنوان ابرقهرمان شما هستند. از شما می خواهند بهبود جهان که در آن زندگی می کنیم.
‏ربات دکتر قهرمان - مبارزه برای نجات و بقای مناسب برای شما است اگر شما معمولا مانند قهرمانان و بازی های نجات! شما می توانید این پرواز و رانندگی اقدام شبیه ساز و کمک به مردم به عنوان یک دکتر ربات واقعی که با سرعت نور به مشکل جلوگیری از مردم و مرگ عمل می کند لذت ببرید. آن را هر چند مبارزه اما بدون شک شایسته.
‏در شهرستان، بسیاری از مردم از بازی های ربات تعقیب و گریز که از بحران شدید سرعت ربات بازی قهرمان رنج می برند وجود دارد و آنها به کمک فوری و نجات نیاز دارند. شما فریادهای خود رسیدگی و تصمیم گیری به سرعت نور به نجات و ذخیره آنها. به عنوان یک دکتر ربات فوق العاده، شما را در این حادثه نقطه اسرع که ممکن است می رسند. سپس، شما تصمیم می گیرید که خودرو شما خواهد شد درایو به بیمارستان است. از سوی دیگر، آیا قدرت فوق العاده پرواز خود را فراموش کرده ام. اگر شهرستان مشغول است و مربا ترافیک وجود دارد، پرواز بهترین قدرت یک ابرقهرمان مثل شما است.
‏ربات دکتر قهرمان - مبارزه برای نجات و بقای بهترین اکشن و ماجراجویی شبیه ساز است. برو رانندگی و یا پرواز آمبولانس اورژانس خود را به افراد نجات، نجات جان انسان و اطمینان از بقای جهان است. شما باید به عنوان یک قهرمان واقعی در برابر شر، مافیا و باندهای در شهرستان ها وجود دارد مبارزه کنند. پلیس کاملا مشغول حل دیگر مسائل مشکل است، بنابراین شما باید بسیار سریع عمل می کنند و به جای اورژانس وارد در اسرع وقت به نجات مردم و تضمین بقای خود.
‏در ادامه بازی شما، کنترل بیشتری به شما خواهد در این شبیه ساز رانندگی و پرواز است. مهارت های خود را به عنوان یک ربات قهرمان دکتر فوق العاده افزایش خواهد یافت، به شما خواهد شد صرفه جویی در زندگی انسانی تر است. نجات و بقای اهداف اصلی خود را در زندگی می باشد. شما یک ابر قهرمان حل مواقع اضطراری است. مبارزه با شر، باندهای مافیایی و ... اجرا و پرواز در این شبیه ساز ماجراجویی به منظور رسیدن به بیمارستان به سرعت به صرفه جویی و نجات مردم، حصول اطمینان از بقای خود.
‏ربات دکتر قهرمان - مبارزه برای نجات و بقای ویژگی ها:
‏- شخصیت های جدید از دکتر قهرمان ربات.
‏- باور نکردنی قهرمان فوق العاده نجات و ماموریت های ماجراجویی.
‏- چندین کنترل نجات و گزینه های برای اطمینان از زنده ماندن است.
‏- منحصر به فرد پرواز ربات دکتر نجات 3D اثرات.
‏- با کیفیت بالا پرواز و رانندگی شبیه ساز آنلاین.
‏- آمبولانس نوآورانه و وسایل نقلیه اضطراری برای نجات.
‏- بهتر فوق العاده راندن و پرواز قدرت را به عنوان نتایج موفقیت آمیز بقای بیشتری کسب می کنید.
‏- آیا به اشتراک گذاشتن بازخورد ارزشمند خود را با رتبه و بررسی این برنامه برای دریافت ارتقاء رایگان.
‏آیا شما آماده برای کمک و امداد و نجات انسان زندگی؟ آنها نیاز شما برای زنده ماندن! آن را بیشتر ماموریت مهم یک قهرمان دکتر ربات می تواند داشته ... بیایید بروید!

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر A💜R💜M💜Y
١٣ خرداد ١٤٠٠

عضش مطنفرم

میپسندم۶ نمیپسندم۸
عکس کاربر امیر
٤ فروردین ١٤٠٠

خوبه

میپسندم۱۰ نمیپسندم۹
عکس کاربر ‌‌‌‌ ‌.
٣ آبان ١٣٩٩

افتزاح ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰- ستاره

میپسندم۲۳ نمیپسندم۱۱

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده