خانه برنامه سیر و سفر
Flying Hero Stickman Rope Hero Grand Crime City

Flying Hero Stickman Rope Hero Grand Crime City

تعداد دانلود۴ هزار
حجم۸۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Gig Big Games
‏به باز جهان پرواز به stickman قهرمان طناب شهرستان بزرگ بازی جرم و جنایت با یک ایده شگفت آور از stickman به عنوان قهرمان طناب عنکبوت به مبارزه با تمام گانگستر مافیایی قاتل در شهرستان جرم خوش آمدید. این شهرستان Gangstar وگاس که در آن مافیایی مجرم که در سرقت از بانک، ربودن کیف، کودکان آدم ربایی، فعالیت های تروریستی و کشتار غیرنظامیان است. پلیس برای مبارزه با این جرم و جنایت شهرستان افزایش و مافیایی بد کافی نیست. بنابراین در این پرواز بازی stickman قهرمان طناب، شما به عنوان یک عنکبوت قهرمان طناب بازی Stickman که می تواند ابرقدرت stickman به عنوان قهرمان طناب، حرکت به stickman ویژه، جنگجوی مسلح به stickman، و پرواز قهرمان stickman استفاده منصوب کرد. این stickman پرواز قهرمان طناب شهرستان بزرگ بازی جرم و جنایت شگفت انگیز بازی عمل بسته بندی شده با هیجان اکشن مبارزه Stickman است. طناب عنکبوتی قهرمان stickman شهرستان جرم و جنایت گانگستر طراحی و توسعه یافته به جرم جهان دوستداران بازی شبیه ساز باز است. بنابراین شما آماده برای ورود به طناب عنکبوت بازی جرم و جنایت به stickman قهرمان گانگستر به نوبه خود در شهرستان جنایت بزرگ را به شهرستان عاری از جرم؟ جرات خود را برای به انجام رساندن ماموریت چالش و هیجان به کسب عنوان قهرمان stickman.
‏در پرواز طناب stickman بازی قهرمان، باز کردن قفل انواع ابرقهرمانان stickman به کشتن جنایتکاران می خواستم. وظیفه شما این است به تعقیب جنایتکاران شهرستان بزرگ راه رفتن در خیابان به محو برنامه های شیطانی خود. استفاده از مهارت های عنکبوت طناب به stickman، پیدا کردن تک تیر گانگستر در بالا ساختمان و کشتن آنها را با قدرت ابرقهرمان stickman به قبل از آنها به هدف خود شلیک کنید. آدم ربایان ربوده شهرستان یک بچه مدرسه، که آنها را ترک در یک ون، بنابراین تعقیب ون گانگستر برای از بین بردن با حمله طناب. مافیای مواد مخدر شهرستان جلسه ای در خیابان شهر برگزار شد، وظیفه خود را به استفاده از طناب مهارت های قهرمان خود را به آنها را گرفتن قبل را ترک کند. گانگستر جرم شهرستان به سرقت بانک های شهرستان، رفتن سریع و کشتن آنها را قبل از آنها به سرقت از بانک و فرار کردند. تبدیل شدن به یک بازی Stickman عنکبوت قهرمان طناب فوق العاده در این پرواز به stickman وگاس گانگستر شهرستان به محو همه مافیایی شهرستان.
‏در این stickman قهرمان طناب شهرستان بزرگ بازی پرواز جرم و جنایت تبدیل به یک قهرمان زنده ماندن stickman به تجربه ماجراجویی از stickman. نابود کردن کلون شر در شهرستان خطرناک بازی ابرقهرمان شما stickman. بازی و لذت بردن شگفت انگیز بازی stickman عنکبوتی و جمع آوری سکه برنده با کشتن تمام بزرگ شهرستان جرم و جنایت گانگستر مافیایی.
‏به پرواز بازی Stickman طناب قهرمان بزرگ شهر جرم و جنایت ویژگی
‏- با کیفیت گانگستر شهر و محیط زیست
‏- انواع ابر قهرمانان طناب بازی Stickman عنکبوتی
‏- شگفت انگیز بازی Stickman طناب مهارت های قهرمان
‏- تلفن های موبایل واقعی و گیم پلی
‏- طناب، پانچ، لگد زدن، و مبارزه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟