استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها فکری
Block Sudoku Woody Puzzle Game

Block Sudoku Woody Puzzle Game

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۱
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۶۲
حجم۵۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Kidult Lovin
‏‏بازی Wood block sudoku یک بازی سودوکو بلوک دار و رایگان است. ترکیبی از پازل کلاسیک و سودوکو است!
‏یک بازی ساده و شاد هست کو باخودت چالش داری.نه تنها میتوانید بلوک را در صف خردکنید،ولی همه مربع ها ۳در۳ مسدود هستند.در این بازی Wood block sudoku چندین شکل بلوک دارد تا بتوانید در آن قرار بگیرید!

ویدئو معرفی بازی

‏شما پیدا خواهید کرد:
‏💥 تجربه منحصر به فرد! Wood block sudoku چوبی و یک بازی قدیمی با قوانین جدید است! تنها کاری که در این بازی سودوکو
‏باید انجام بدهید تشخیص دادن کاشی های ممکن ۹در۹ است.شما میتوانید بلوک های داده شده را در یک خط افقی یا عمودی قرار دهید تا پاک شوند.همچنین میتوانید تمام کاشی ها را ۳در۳ مربع پاک کنید!شما میتوانید دانش خود را به بازی بیاورید تا چندین خط ومربع برای گرفتن امتیاز COMBO!
‏💥اما قانونی جذاب بازی !ما قانونی برای Wood block sudoku بازی جذاب فقط برای شم داریم! از آنجا که که بلوک ها قابل چرخش نیستند، برای بازیکنان بازی های پازل کاملا معمول است که به راحتی در موقعیتی قرار میگیرند که بلوک های داده شده در هیچ مکانی قرار نگیرند، و بازی کاملا تمام شود.اکنون ما جعبه ویژه برای شما طراحی کرده ایم تا بلوک هارا ذخیره کنید تا جایی که جایی برای آن نداشته باشید. آنها را در جعبه قرار داده و بلوک های جدید با اشکال جدید دریافت کنید! وقتی در تابلو برای آنها جادارید
‏آنهارا محکم کنید! این جعبه ویژه باعث میشود بلوک ها بازی های پازل آسان و سرگرم کننده اند! بالاترین امتیاز خود را در آن کسب کنید!
‏💥 بدون محدودیت زمانی! بازیWood block sudoku فراهم میکند یک محیط خالص بازی را برای بازیکنان! هیچ محدودیتی وجود ندارد که بازیکنان بتوانند برای از بین بردن هرچه بیشتر بلوک ها و به دست آوردن بالاترین امتیاز تمام تلاش خودرا انجام دهند!
‏💥 حالت امتیاز چندگانه! بازیکنانWood block sudoku وقتی بلوک ها را از بین ببرند در خط افقی یا عمودی ،امتیاز میگیرند یا یک مربع ۳در۳‌. به عاوه، بازیکنان میتوانند از عقل خود برای ترتیب دادن چندین خط و مربع برای به دست آوردنCOMBO SCORE استفاده کنند! چه بهتر، وقتی بازیکنان به طور متداوم امتیاز میگیرند، آنهاSTREAK SCORE!
‏بازی Wood block sudoku ساده و پر از چلش هست!بایکنان میتوانند دانش خود رابیشتر کنند و ضریب هوشی خود را بهبود ببخشند! بادانلود Wood block sudoku میتوانید آن را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارند.آنها را با رکورد امتیاز خود به چالش بکشید تا ببینید آیا آنها میتوانند بهترین نتیجه را بگیرند!
‏Wood block sudoku مناسب برای مردم از هر جنس و هرسنی است! بازی Wood block sudoku سرگرم کننده است! شما میتوانید بازی کنید در حالی که منتظر قهوه خود هستید، یا در حالی که در یک صف منتظر هستید. بازی Wood block sudoku خارج از خط و آفلاین است! شما در هر زمانی میتوانید
‏بازی کنید!
‏بازی کردنWood block sudoku اعتیاد آور است! یک چالش با خودتون برای رسیدن به بالاترین امتیاز است! این بازی Wood block sudoku زمانبر هم نیز هست! شکست رکورد خود آسان نیست. ولی سرگرم کننده است تلاش کن! فقط استراتژی خود را تبلیغ کنید تلاش کن! بازی Wood block sudoku را دانلود کن! بازی بی نظیر را برای خود دریافت کن. این بازیWood block sudoku را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید!
‏این بازیWood block sudoku سرگرم کننده و ورزش برای مغز شما هست!

نظرات و امتیاز ها

۶۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
راستین
١٨ اسفند ١٤٠١

‏✓ خوبه ولی فقت برای آدم های پیر خوبه نه بچه ‏✗ اعصاب آدم را خورد می کنه

۰ ۳
عالیه
١ مهر ١٤٠١

برنامه خوبی هوش ادم زیادمیکنه

۴ ۱
پارسا
٢٩ بهمن ١٤٠١

🦨🦨🦨🦨🦨🦨🦨🦨🦨🦆🙊🙊😹🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮بدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددده

۰ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده