استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Airplane Fly 3D : Flight Plane

Airplane Fly 3D : Flight Plane

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۰۷
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۴
حجم۶۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده BF Games Studio
‏‏خلبان درونی خود را آزاد کنید و آسمان را تسخیر کنید! Airplane Flight Plane 3D یک بازی شبیه ساز هوایی است که شامل جمع آوری حلقه ها و دنبال کردن یک مسیر خاص برای فرود در نقطه مقصد شما می باشد. بازی شبیه‌ساز پرواز هواپیما با گرافیک جالب، بازی عالی، اقیانوس‌های ماجراجویانه، فرودگاه‌ها، فرماندهان خطوط هوایی و هواپیماهای مدرن در دامان جزر و مد به شما احساس خلبانی واقعی می‌دهد. فرقی نمی کند که بچه باشید، پیر یا جوان، باید بازی شبیه ساز پرواز واقعی هواپیما را دریافت کنید. شما می توانید از این شبیه ساز خلبان واقعی پرواز در اوقات فراغت خود لذت ببرید، چه در حال سفر یا دراز کشیدن روی تخت. به‌عنوان فرمانده خطوط هوایی، وقت آن است که هواپیما را آماده کنید و آسمان‌های بلند را با مسافران لمس کنید. بیایید خلبان هواپیمای حرفه ای شویم و هواپیمای خود را تا جایی که می توانید بلند کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏بازی شبیه ساز پرواز واقعی 3 بعدی:
‏به شما مجوز خلبانی اعطا می شود تا بتوانید از پرواز سه بعدی هواپیما لذت ببرید. یک هواپیما بگیر و به اوج برو. هواپیما را در تمام حلقه ها هدایت و هدایت کنید تا مطمئن شوید که به مقصد صحیح می روید و از تمام نقاط مسیر عبور می کنید. حتی به شما اجازه داده می شود که به یک جهت یا آن طرف بروید. در Airplane Fly 3D: Flight Plane، نقش شما شامل مسابقه با زمان، کنترل هواپیما در وسط اقیانوس ها و فرود ایمن در فرودگاه است.
‏بازی شبیه‌ساز پرواز واقعی:
‏برخلاف سایر بازی‌های شبیه‌ساز پرواز، کنترل‌های بازی هواپیمای ما آسان و روان هستند. هنگام سوار کردن مسافران در شبیه ساز پرواز واقعی هواپیما مراقب باشید اگرچه هواپیما کاملاً ایمن است و خطری وجود ندارد اما اگر با زمین به هواپیمای در حال پرواز ضربه بزنید می ترکد و باید دوباره بازی هواپیما را انجام دهید. همه افراد از جمله بچه ها یا پسران و دختران بزرگ می توانند Airplane Fly 3D: Flight Plane را بازی کنند، بنابراین سوار شوید و اجازه ندهید مسافران دیگر منتظر خلبان خود باشند.
‏ویژگی های بازی های هواپیما برای کودکان:
‏- فرودگاه های واقعی از جمله هواپیماهای مافوق صوت
‏- انواع سطح پر از سرگرمی و چالش ها
‏- فیزیک پرواز فوق العاده واقعی و گرافیک سه بعدی
‏- بازی بسیار اعتیاد آور
‏- کنترل هواپیما در زمان واقعی

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
🤗🤗زهرا🤗🤗
٢١ آبان ١٤٠١

عالی...فقط کیفیت تصویر

۲ ۲
سید اصغر دادور
١٦ بهمن ١٤٠٠

عالی

۶ ۲
‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
٢١ خرداد ١٣٩٨

مزخرف

۱۰ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده