استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Police Car Game:Car Crash 3d

Police Car Game:Car Crash 3d

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۱۰
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۴۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Monster Games Productions PTY LTD
‏‏حرکت سریع بدون محدودیت یا به عبارت دیگر دویدن به دنبال کلاهبرداران، درست مانند مسابقه رانندگی داغ پلیس. این راننده پلیس دیوانه، تعقیب دزد دیوانه به خوبی برای نیازهای شما مناسب است، که به شما امکان می دهد از طیف گسترده ای پر از ماشین های قدرتمند پلیس رانندگی کنید و چند شیرین کاری دیوانه وار انجام دهید. مطمئناً این بازی خیره کننده برای شما هیجان انگیز مانند رانندگی سریع، تقویت، رانش، غلتیدن، پریدن و تصادف با ماشین جنایتکار را در شبیه ساز تعقیب و گریز ماشین پلیس شهر نیویورک جدید ما در سال 2021 فراهم می کند. احتمالاً بهترین شبیه ساز رانندگی اتومبیل که با آن بازی خواهید کرد. اکشن بی پایان و رانندگی پلیس بسیار سریع، که ممکن است هرگز در هیچ بازی تعقیب و گریز پلیس دیگری با این جزئیات مشاهده نکرده باشید!
‏به خود ثابت کنید بهترین افسر پلیس و راننده بدلکاری دیوانه در این پلیس هستید درایو تصادف اتومبیل 2021 که در آن نیازی به استفاده از ترمز ندارید، فقط با نیترو اتومبیل های فوق العاده پلیس خود را در بسیاری از شیرین کاری ها و ترفندهای منحصر به فرد تقویت کنید. تعقیب و گریز واقعی پلیس سریع به شما این امکان را می دهد که از بین طیف گسترده ای از وسایل نقلیه پلیس انتخاب کنید و هر کجا که می خواهید رانندگی کنید. همچنین به عنوان یک راننده پلیس پلیس، باید وظایف خاصی مانند تعقیب خودروهای جنایتکار را انجام دهید تا همه آنها را متوقف کنید یا آنها را متلاشی کنید.
‏در شبیه‌ساز تصادف خودروی پلیس گانگستر میامی، تجربه شگفت‌انگیزی از خودروهای واقعی خواهید داشت. آسیب با برخورد به موانع و تصادف با اتومبیل های جنایی برای مشاهده آسیب کامل بدنه. ما به شما نیاز داریم که قانون را وضع کنید و در شهر گشت زنی کنید تا جنون را متوقف کنید و جنایتکاران را تعقیب کنید! بازی های پلیسی با سرعت بالا 2021 هرگز به این شدت نبوده اند! با ماشین پلیس خود در خیابان ها گشت زنی کنید و مجرمان بی پروا را تعقیب کنید که به سرعت به تعقیب ماشین پلیس می رانند، آنها را منهدم کنید یا متلاشی شوید.
‏بازی پلیس ماشین:Car Crash 3d ویژگی ها:
‏- تعقیب و گریز پلیس با سرعت بالا!
‏ >- کنترل های صاف و واقعی خودرو
‏- آسیب واقعی خودرو با فیزیک واقعی
‏- از موانع عبور کنید تا جنایتکاران را از بین ببرید!
‏- ترافیک زیادی در اطراف شهر رانندگی کنید!
‏- چندین اتومبیل پلیس فوق سریع را باز کنید !
‏‏- حالت فرار پلیس جدید اضافه شد
‏- گرافیک بهبود یافته
‏- عملکرد بهبود یافته
‏- مشکلات جزئی حل شد
‏اگر مشکلی در مورد بازی دارید، لطفاً با ما در admin@monstergamesproductions.com.au تماس بگیرید، به روز رسانی های آینده ما بازی را بهبود خواهد بخشید.

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده