استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Police Car Spooky Parking 3d

Police Car Spooky Parking 3d

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۸
تعداد دانلود۶ هزار
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده 6th Sense
‏‏1 میلیون + کاربر ما از 'Smart Police Car Parking Mania 3D'، اکنون 'Smart Police Car Parking Mania 3D 2' را برای کاربران شیرین و فعال خود طراحی کرده ایم.
‏بازی های خودروی سه بعدی بازی پارکینگ پلیس پلیس آماده پیوستن به پلیس هستید. بازی های پارکینگ جاده ای پلیس اتومبیل رانی؟ پارک ماشین شهری پلیس هند یک بازی شبیه سازی است که هیچ چیز اضافی ندارد. پارکینگ واقعی ماشین پلیس کلاسیک شما یک دزد هستید که باید این پارکینگ را در زیر آب رمپ ماشین پارک کنید پارکینگ جیپ پلیس را به روش های درست و به راحتی انجام دهید. افراطی لوکس پارکینگ پلیس بازی های شبیه ساز 3 بعدی جنگنده های پادشاه. این رانندگی با ماشین پلیس با سرعت خودکار به شما امکان می دهد مهارت های پارکینگ و رانندگی خود را آزمایش کنید. زمان بی‌شماری رانندگی با این نبرد هوایی پارکینگ ماشین 2019.
‏این بازی پارکینگ بدلکاری شبح‌آور پلیس پلیس در چندین محیط مختلف اتفاق می‌افتد که در یک سبک سه بعدی جذاب به نظر می‌رسد.
‏ماشین پارکینگ جدید پرادو پارکینگ گلی پارکینگ گلی پارکینگ مدرن پارکینگ پلیس شبیه ساز دربی 2
‏پرادو چالش پارکینگ شهر بازی دستگیری پلیس دارای تعداد زیادی ماموریت پارکینگ مختلف بازی ماشین پلیس را برای شما به پایان می رساند.در این ماشین روبات پلیس سایه دار پارک کردن نه تنها برخی از آنها بسیار سخت خواهد بود، بلکه همه ماموریت های پارک ماشین زنجیر شده هستند.
‏کمربند ایمنی خود را ببندید با جیپ پلیس پلیس بروید و سفر رانندگی پلیس خود را آغاز کنید. به شما فرصت واقعی برای تبدیل شدن به یک استاد رانندگی پلیس شبح وار بدهید. بازی Luxury Police Jeep Parking Stunts Mania 3D برای همه افرادی که جیپ پلیس را رانندگی می کنند، شگفت انگیز است. پس بیایید با جیپ در شیرین کاری های غیرممکن شگفت انگیز رانندگی کنیم و هر سطح را به عنوان یک چالش در نظر بگیریم. اگر شما یک کاربر چالش برانگیز هستید، پس بیایید بازی ماجراجویی پارکینگ جاسوس پلیس Crazy Police خود را اکنون شروع کنیم و از خود لذت ببریم. این بازی سه بعدی 4 x 4 Police Jeep Parking Extreme Games برای تمام مهارت‌های رانندگی پلیسی بهترین است. چند سطحی پلیس هوشمند Jeep Parking Mania یک شبیه سازی شگفت انگیز پارکینگ جیپ است که از مهارت های رانندگی اضافی خود استفاده کنید. در این Drive & Park Spooky Police Jeep Adventure شما می توانید پس از اتمام سطح سکه ها را جمع آوری کنید و می توانید جیپ پلیس لوکس جدید را در این Uphill Crazy Jeep Crazy Stunts Parker 3D خریداری کنید.
‏شبیه ساز شیرین کاری ماشین مگا رمپ فوق العاده و جالب را در هر سطح بازی کنید. منحصر به فرد است. برای بازی رانندگی با شیرین کاری های غیرممکن جیپ آماده شوید و کمربند ایمنی را ببندید تا شیرین کاری های ماشین شهری را که در مسیرهای غیرممکن مسابقه می دهند یکی یکی به پایان برسانید. از بازی های شیرین کاری جیپ پلیس از شبیه سازی سه بعدی شیرین کاری ماشین مگا رمپ رایگان لذت ببرید. تمام سطوح بازی های ماشینی پرادو شیرین کاری مسابقه ای gt متفاوت است. از مهارت‌های ماجراجویی پارکینگ بازی شیرین کاری پرادو غیرممکن استفاده کنید تا فرمان این بازی‌های دیوانه‌کننده شیرین کاری ماشین سه بعدی را با بازی رانندگی ماشین پلیس با رمپ بزرگ و مسابقه شیرین‌کاری جیپ پلیس در دست بگیرید تا شما را در مسیرهای غیرممکن به راننده بازی مسابقه پلیس شهری تبدیل کند.
‏ پارکینگ ماشین پرادو و ویژگی شگفت انگیز این بازی پارکینگ پلیس nyc انتخاب دستی دوربین آن است. این بازی پارکینگ سه بعدی پلیس ما به شما امکان می دهد دوربین رانندگی را در هر زاویه (360 درجه) انتخاب کنید و سپس آزادانه ماشین سه بعدی خود را در هر جهتی بکشید، رانندگی کنید یا پارک کنید. در این ماجراجویی پارکینگ پلیس - بازی‌های اتومبیل راش 2019، در درجه اول شما فقط یک ماشین پلیس لوکس nypd برای رانندگی و پارک موازی در پارکینگ سخت دارید، اما می‌توانید از طریق سکه‌های کسب‌شده قفل ماشین‌های اسپورت بیشتری را باز کنید. هزاران سطح پارکینگ اتومبیل کلاسیک شدید در این بازی رانندگی اتومبیل برای رانندگان واقعی پارکینگ اتومبیل ارائه شده است. هر سطح دارای موانع و موانع از نوع سنسور است که نشان دهنده یک محیط پارکینگ غیرممکن واقعی است. این نوع شبیه‌ساز فضای پارک، درست مانند بازی مدرسه پارکینگ و رانندگی به شما فرصت مناسبی می‌دهد تا از طریق رانندگی دستی ماشین، تکنیک‌های پارکینگ متخصص را یاد بگیرید. بیش از 100 سطح پارکینگ این بازی ماشین پلیس به صورت حرفه ای طراحی شده است که تجربه رانندگی بهینه شده با هیجان پارک چند طبقه را به شما ارائه می دهد. ما اطمینان دادیم که پس از انجام این بازی پارکینگ، شما قطعاً متخصص شبیه ساز پارکینگ پرادو در زندگی واقعی خواهید شد.

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده