خانه بازی هیجانی
نسخه۱.۱.۴
آخرین بروزرسانی۹۸/۰۱/۱۸
تعداد دانلود۳۰ هزار
امتیاز۳.۹۹
تعداد نظرات۱۳۲
حجم۶۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
سازنده HGames-ArtWorks
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.

‏‏این بازی سرگرم کننده ی حماسی شامل 13 مرحله است.در این بازی خشن 3D و مهیج شما در نقش یک نینجای سامورایی خشمگین بازی میکنید،که از طرف فرمانده ی اسبق امپراطور مامور شده اید تا سرزمینتان را نجات دهید.وظیفه ی اصلی شما به قتل رساندن فرمانروای یک امپراطوریست.در پی این ماجراجویی ها شما با سپاهیان و افراد او نیز دست و پنجه نرم خواهید کرد.به اتمام رساندن این ماموریت به هیچ وجه ساده نخواهد بود.در این میان تعداد بیشماری از انواع تله ها،موانع و دشمنان در انتظار شما هستند.سعی کنید همه ی ستاره ها را کسب کنید و خود را به مکانی برسانید که بر روی قطب نما برایتان نمایان شده است تا ماموریتتان را به اتمام برسانید.

‏دشمنانتان سعی در نابود کردن شما با زره های سنگین و پتک هایشان خواهند کرد.هر کدام از دشمنان شما دارای قدرت های منحصر بفرد خودشان هستند.

‏شما باید آنها را قطعه قطعه،لگدکوب،مشت مالی و پاره پاره کنید یا اینکه سریعا از دستشان فرار کنید تا نتوانند آسیبی به شما بزنند.مثل یک مرد در برابر فرمانروای خائن و افرادش که امپراطور شما را به قتل رساندند بایستید.از شمشیرهای زرین و آهنین،تبر ها و پتک های سنگین،و کمان های استخوانی بهره ببرید تا از سد دشمنان عبور کنید.میتوانید از قسمت فروشگاه در ازای پرداخت سکه هایی که از پشت دروازه ها و ورودی های مخفی پیدا کرده اید،سلاح خریداری کنید.با تجهیزات و ادوات سنگین جنگجوی شما حالت شکست ناپذیر به خود خواهد گرفت.پنهان شوید و منتظر فرصتی مناسب بمانید تا به موقع زهرتان را به دشمن بریزید.

‏جنگجوی شما با فنون کونگ فو،هنرهای رزمی و تاکتیک های جنگی آشنایی دارد.

‏شما به شمشیر مرگبارِ کاتانا و کمان مسلح هستید.سعی کنید در مناسب ترین زمان ممکن اقدام به تیراندازی و حمله بکنید.

‏مهارتتان را در تیراندازی ارتقاء دهید و تیرهای سحرآمیز شلیک کنید تا با یک تیر بیش از دو هدف را سرنگون کنید.

‏تمام مراحل را پشت سر بگذارید،تک تک دشمنان را شکست دهید و یک جنگجوی به تمام معنا باشید.

‏از مرتفع ترین برج های قصر بالا بروید و در آب سقوط کنید تا مبارزه تان را به راحتی به پایان برسانید.

‏همچنین میتوانید بطور نامحسوس و پنهانی حرکت کنید تا ضمن اینکه دشمن متوجه حضور شما نمیشود،از مهارت هایی نظیر نفوذ،اختفاء،و جاسوسی نیز نهایت استفاده را ببرید.

‏شنا کنید،صعود کنید و پرده از راز دروازه های مخفی و اسرارآمیز قصر بردارید.از تونل های زیرزمینی گذر کنید،از پل ها بالا بروید و همانند یک نینجای واقعی که از سایه برمیخیزد،نامرئی شوید.

‏تیرهای سحرآمیز جمع کنید تا ماموریت خود را هر چه راحت تر انجام دهید و هر آنچه در سر راهتان قرار دارد را در هم بشکنید.با حملات برق آسا و کوبنده دشمنان را غافلگیر کنید تا بتوانید ماموریت های خود را بی دردسر و به راحتی مثل یک جنگجوی نینجای ژاپنی انجام دهید.

‏_حرکات جنگی واقع گرایانه و طبیعی

‏_صحنه های خشونت آمیز همراه با خون و خونریزی

‏_آهنگ زمینه ی شگفت انگیز

‏_گرافیک HD چشمگیر

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟