خانه بازی هیجانی
نسخه۱.۰.۹
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۷/۱۸
تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۴.۲۸
تعداد نظرات۲۳۴
حجم۱۵۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
سازنده HGames-ArtWorks
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.

‏‏از طریق شهر به عنوان یک قهرمان عنکبوت پرواز کنید و با تمام جنایتی که می بینید مقابله کنید

‏Crime Angel Superhero یک شبیه ساز شهری در نمای شخص سوم (و حالت FPS) است ، که در آن شما یک ماشین شگفت انگیز یا یک موتور سیکلت رانندگی می کنید. در خیابان های ضد جنایتکار در شهر رئیس شوید. شما بازی می کنید یک قهرمان / افسانه است و کل شهر از شما می ترسد.

‏برای دزدی ، کشتن ، شلیک و مبارزه با همه مجرمان آماده باشید. آیا شما آماده یک ماجراجویی ضد جنایی بزرگ هستید؟ سرقت اتومبیل های اتومبیل ، مسابقه در خیابان ها ، و شلیک گانگسترها. تمام سوپراسپرت ها و دوچرخه ها را امتحان کنید. stunts را روی bmx بسازید یا یک مخزن نهایی F-90 یا هلیکوپتر نبرد ویرانگر پیدا کنید. آیا روده های کافی برای صعود به بالای تپه های جنایی دارید؟

‏شما یک ابرقهرمان هستید. شما با گنگسترهای مافیایی مختلفی از آمریکا ، روسیه ، چین ، مکزیک ، ژاپن و غیره خواهید جنگید. این بازی شامل محیط کاملاً باز جهان است. اکثر ماموریت ها در خیابان ها خواهند بود ، برخی از آنها در منطقه chinatown و دیگر مناطق باندی خواهند بود. در این بازی رایگان جهان ، شهر بزرگ را گشت بزنید ، به کوه بروید ، به کوه بروید ، سرقت کنید و سوپر اتومبیل بزنید ، اسلحه کنید و رانندگی کنید. .

‏می توانید طناب را به یک ساختمان شلیک کنید و از بالای ساختمان به بالا صعود کنید. شما از قدرت واقعی ویژه ای برخوردار هستید. می توانید پرتوهای لیزر خطرناک را از چشم خود شلیک کنید. سبک شهر شبیه به میامی یا لاس وگاس است اما واقعاً نیویورک است. پاهای شما نیز بسیار قدرتمند است. آنها را دست کم نگیر. با پلیس اشتباه نکنید ، آنها خوب هستند. شما همچنین می توانید چیزهای زیادی را در یک فروشگاه بخرید تا در انجام ماموریت ها به شما کمک کند و شهر را از همه گناهکاران مافیایی آزاد کنید. همچنین می توانید به عنوان راننده تاکسی یا جمع کننده زباله یا آتش نشان کار کنید.

‏کشف شهر جنایت ، پر از باند و فراکسیون تهاجمی. امید شهروندان را به عنوان یک استاندارد عدالت تبدیل کنید ، یا به عنوان یک شوالیه عذاب جدید به شهر بیایند. تسلط بر این شهر با یک قدرت شلیک از وسایل نقلیه پیشرفته نظامی یا قهرمان خود را ارتقا دهید تا دشمنان را در چند ضربه به زیر بکشید! بگذار شهری زیبا باشد ، با خون و دزدی به شهر جنایت مبدل نشوید.

‏- گرافیک بصری خیره کننده ، شخصیت و مدل های وسایل نقلیه ارتش ، هلیکوپتر ، جنگنده هوایی ، و غیره.

‏- گرافیک با کیفیت HD

‏- تعداد زیادی اسلحه برای خرید و شلیک

‏- خارج از زمین های جاده ای برای کشف

New skill system, etc
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟