خانه بازی ماجراجویی
نسخه۱.۰۶
آخرین بروزرسانی۹۸/۰۵/۱۷
تعداد دانلود۳۳ هزار
امتیاز۳.۶۶
تعداد نظرات۶۲
حجم۹۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده HGames-ArtWorks
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.

‏‏در این بازی دشوار 3D و هیجان انگیز شما در نقش یک نینجای سامورایی خشمگین بازی میکنید.شما به عنوان یک مزدور اجیر شده اید تا ماموریت هایی را برای فرمانده ی اسبق امپراطورتان انجام دهید تا سرزمینتان را نجات دهید.هرچند دستیابی به این امر ساده نخواهد بود.در راه تعداد زیادی از تله ها،موانع و دشمنان،انتظار شما را میکشند.این بازی مهیج و حماسی شامل تعداد 30 مرحله میباشد.سعی کنید تمام ستاره ها را جمع آوری کرده و به مکانی که هدف در قطب نما نشان میدهد صعود کنید تا ماموریت ها را به اتمام برسانید.ماموریت اصلی شما این است که امپراطور یک پادشاهی را به قتل برسانید،که به واسطه ی این ماجراجویی ناچار خواهید بود تا اول با سپاهیان و افراد امپراطور دست و پنجه نرم کنید.

‏تیرهای جادویی جمع آوری کنید تا بتوانید راحت تر ماموریتتان را انجام داده و هرآنچه بر سر راهتان قرار دارد را نابود کنید.دشمنان خود را با حملات کوبنده و سریع و غافلگیرکننده قتل عام کنید تا بتوانید همانند یک جنگجوی ژاپنی که از انظار عمومی نامرئی میشود،بدون نیاز به مبارزات تن به تن و دردسرساز از سدشان عبور کنید.

‏تمامی مراحل را پشت سر بگذارید،همه ی دشمنان را شکست بدهید و به جنگجوی افسانه ای تبدیل شوید.همچنین میتوانید پنهانی و دزدکی حرکت کنید تا کسی متوجه حضور شما نشود و از مهارتهای نینجایی خود نظیر قدرت نفوذ،اختفا،و جاسوسی بهره ببرید.شنا کنید،صعود کنید و پرده از راز دروازه های مخفی عمارتهای امپراطور بردارید.از تونل های زیرزمینی گذر کنید،از پل ها بالا بروید و مثل یک نینجای واقعی که از سایه برمیخیزد،نامرئی شوید.به بلندترین برج های عمارت بروید و به درون آب سقوط کنید تا مبارزات خود را به سهولت به اتمام برسانید.

‏در مناسب ترین زمان تیراندازی و حمله کنید.مهارتتان را در تیراندازی تقویت کنید و تیرهای جادویی شلیک کنید تا با یک تیر بیش از دو هدف را نابود کنید.بی رحم ترین مزدور عصر خود باشید،چرا که با شمشیر مرگبارِ کاتانا و کمان مسلح شده اید.

‏میتوانید در بخش فروشگاه در ازای سکه،سلاح خریداری کنید.سکه ها را میتوانید پشت دروازه های مخفی بیابید.با تجهیزات و ادوات سنگین،جنگجوی شما میتواند حالت فناناپذیر به خود بگیرد.پنهان شوید و منتظر فرصت بمانید تا بتوانید به موقع ضربات خود را به دشمن وارد کنید.جنگجویان فانی سعی در خرد کردن جمجمه ی شما با زره های سنگین و پتک هایشان خواهند کرد.در نظر داشته باشید که هرکدام از دشمنان شما قدرت های منحصر بفرد خودشان را دارند.جنگجوی شما نیز با انواع فنون کونگ فو،هنرهای رزمی،تاکتیک های جنگی و سامورایی آشنایی دارد.

‏شما باید همانند یک پهلوان برای مبارزه با حریفانتان آنها را قطعه قطعه،لگدکوب،مشت مالی و پاره پاره کنید یا اینکه مانند یک جنگجوی سایه از دیدشان ناپدید شوید و به درون تاریکی بخزید تا مورد اصابت ضرباتشان قرار نگیرید.مثل یک مرد جلوی امپراطور خائن و افرادی که پادشاهتان را به قتل رساندند،بایستید.شمشیرهای فولادی و طلایی،تبرها و پتک های سنگین و کمان های استخوانی را به کار بگیرید تا دشمنانتان را در هم خرد کنید و مسیرتان را هموار سازید.

‏_آهنگ زمینه شگفت انگیز

‏_گرافیک HD واقع گرایانه

‏_حرکات جنگی و سامورایی واقع گرایانه

‏_صحنه های خونین

‏_با بیش از ۲۰۰ سلاح مختلف

‏_سبک جهان باز یا open world

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟