استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۲/۱۰
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۵۱
حجم۱۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده sunny goel
‏‏ICE Age Craft یک بازی زیبا با دنیای 3d مکعب است. جنبه های ساخت و ساز ساختمان های ویلای کرافت، بازیکنان را قادر می سازد تا سازه های مختلف را از مکعب های مختلف در یک دنیای تولید شده با روند 3D ایجاد کنند.
‏دو حالت بازی وجود دارد:
‏زنده ماندن:
‏در این حالت شما می توانید هیولا را پیدا کنید، که بسته به مشکل ایجاد می شود، بنابراین بازیکن باید پناهگاهی برای زنده ماندن در شب داشته باشد. برای زنده ماندن، بازیکن می تواند زره را برای کاهش آسیب از حملات دشمن طراحی کند.
‏بازیکن دارای نوار گرسنگی است که باید با خوردن غذا در بازی پر شود. سلاح هایی مانند شمشیر، کمان و محور می تواند برای کشتن دشمنان و حیوانات دیگر آسان تر شود.
‏پلیر ممکن است منابع را برای ساخت ابزارها، مانند محورها، چنگک ها، حفاری خاک و سنگ ها جمع آوری کند. ابزارهای ساخته شده از سنگ های معدنی مانند طلا، آهن یا الماس می تواند بیشتر مورد استفاده قرار گیرد. طول می کشد تا این ابزار را شکستن.
‏خلاق یا مبتکر:
‏بازیکن در حالت خلاق دسترسی به تمام منابع و اقلام در بازی دارد. پخش نیز قادر به پرواز در سراسر جهان بازی است. در حالت خلاق، بازیکن آسیب نمی بیند و گرسنه نیست. حالت بازی، بازیکن را به سمت ایجاد ساختمان های بزرگ در داخل جهان متمرکز می کند.
‏اگر همه اقلام را در حالت خلاق پیدا کنید و جهان را از دید پرنده ببینید، می توانید نوع جهان را به زنده ماندن تغییر دهید. همچنین ممکن است نوع دنیای عجیب و غریب را از Survive به Creative تغییر دهید، اگر شما نمی خواهید با شخصیت های مبارزه کنید و اشتیاق شما ایجاد و ایجاد شود.
‏تعداد زیادی شخصیت بیگانه در بازی وجود دارد. شما باید برای ساختن چیزهای زیادی در این دنیای مکعب موفق باشید.

نظرات و امتیاز ها

۵۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر رضاجلیلی
٣١ شهریور ١٤٠٢

‏✓ امکان دونفره ‏✗ چیز های کمی داره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر king
١٤ مرداد ١٤٠٢

برای دونفره وصل شدن عالیه

میپسندم۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر طاها
١٥ فروردین ١٤٠٢

‏✓ سلام ‏✓ بیشتر چیز هتی مایکرافت را دارد ‏✓ داشتن دریا ‏✗ نداشتن حیوان ‏✗ نداشتن خیلی از وسایل مایکرافت ‏✗ واین که هر مرحله که برای خودت میری هروقت میخوی بری توش دیگه نمیتونی میپره بیرون

میپسندم۱۶ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده