استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Ninja Ryuko: Shadow Ninja Game

Ninja Ryuko: Shadow Ninja Game

ریوکو

نسخه۱.۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۰۱
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۹۶۷
حجم۱۰۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Monstermob USA
‏‏آیا به دنبال یک بازی نبرد نبرد سایه نینجا با ترکیبی از جنگجوی نینجا و گیم پلی مبارزه سامورایی هستید؟ Ryuko Rpg یک بازی نینجا سایه است که با پنج منطقه خراب Kurome، گیم پلی اعتیادآور، باس فایت های حماسی، نبردهای آفلاین و یک تجربه گیم پلی ماجراجویی جهان باز است. آخرین مبارز سایه ای که پس از بیست سال بازگشته است، برای یافتن پدربزرگ خود با هیولاهای وحشی در سرزمین های فئودال ژاپن روبرو می شود.

ویدئو معرفی بازی

‏ یک بازی واقعی RPG آفلاین، و نه mmorpg و نیازی به دانلود اضافی یا اتصال اینترنتی فعال ندارد.
‏ Ryuko Shadow Hunter: بازی نینجا
‏ در ژاپن فئودال منطقه ای به نام کوروم وجود داشت. این سرزمین جنگجویان نینجا در سایه بود، اما مردم کوروم به دلیل طمع و اراده برای قدرت بیشتر فاسد شدند. آنها مناطق بیشتری را اشغال کردند و تاریکی آنها برای طمع قدرت بیشتر در حال گسترش بود. تاگوچی سنسی یک جنگجوی سامورایی بود که برای پایان دادن به این فساد به کوروم رفت اما هرگز برنگشت. ریوکو یک شکارچی سایه جوان و شجاع است که در جستجوی تاگوچی سنسی وارد کوروم می شود و در طول جستجوی خود به فساد پایان می دهد.
‏ مناطق خراب
‏ ریوکو با پنج منطقه جهان باز معرفی می شود. دشمنان جنگجو سایه وحشی در میدان های نبرد این مناطق ارائه خواهند شد. هر منطقه دارای قلعه شکارچی برای استراحت، ارتقاء شخصیت و سلاح است. این مناطق همچنین شامل شخصیت‌ها و دشمنان تخیلی غیر جنگجو هستند.
‏ قلعه چشم سیاه
‏ بازی در قلعه چشم سیاه شروع می‌شود، جایی که بازیکن مکانیک‌های اولیه مبارزه را می‌آموزد. بازیکن دشمنان اولیه را شکست می دهد و در مورد کشتن مخفیانه، حرکت تمام کننده، حملات بدون وقفه و استفاده از اکسیر و توانایی های ویژه یاد می گیرد. بازیکنان یاد می‌گیرند سلاح‌ها را غارت کنند، سلاح‌ها را تعمیر و ارتقا دهند و سطح شخصیت‌ها را ارتقا دهند.
‏ Creek Garden
‏ این دومین منطقه از Kurome است. ریوکو در باغ کریک با دشمنان جنگجوی وحشیانه تری روبرو می شود. بازیکن در قلعه یک شکارچی، مکانی امن برای استراحت، کاوش می کند. بازیکن همچنین با اولین شکارچی در میدان نبرد باغ اعتقادی روبرو می شود.
‏ Mangle Woods
‏ منطقه مخفی کاری که برای بازی در حالت مخفی کاری طراحی شده است. بازیکن دشمنان شیطان آتشین را شکست می دهد که فقط با حملات مخفیانه از پشت می توانند کشته شوند. بازیکن برای پیشروی در این منطقه باید از یک استراتژی با استفاده از مخفی کاری پیروی کند.
‏ قلعه متروک
‏ ریوکو در اینجا با هیولاها، نینجاها، شیاطین آتشین و شکارچیان بیشتری در منطقه وسیع و باز کوروم کاوش می کند. .
‏ شهرک وزارتخانه
‏ ریوکو با شکارچیان وزارت در میدان های نبرد این منطقه روبرو می شود. همه شکارچیان وزارتخانه باید شکست می‌خوردند تا تاگوچی سنسی را آزاد کنند.
‏ در طول بازی، با شخصیت‌های دقیق روبرو می‌شوید، نقاط دیدنی را کشف می‌کنید و زیبایی پنهان Kurome را کشف می‌کنید. شما از انواع مختلف شمشیرها، اکسیرها و مهارت ها برای شکست دادن انواع مختلف دشمنان استفاده خواهید کرد.
‏ Epic Boss Fights
‏ این بازی نقش آفرینی نینجا شما را به عنوان آخرین جنگجوی سایه ای بازی می کند که با باس فایت های حماسی در سرزمین هایی با وسعت و زیبایی فوق العاده روبرو می شود. هوش مصنوعی هر دشمن متفاوت است و برای شکست دادن آنها به استراتژی خاصی نیاز دارد. هدف نهایی ریوکو که در راه جنگجوی سایه افسانه ای آموزش دیده است، بازی به عنوان مبارز سایه شجاع، نجات پدربزرگ خود و پایان دادن به فساد است.
‏ ویژگی ها:
‏ انتخاب شخصیت
‏ بسیاری از دشمنان رئیس
‏ >انواع بسیاری از شمشیرها
‏ انواع بسیاری از اکسیر
‏ حالت مخفیانه
‏ حرکت مرگ
‏ سفر سریع
‏ میدان های جنگ واقعی
‏ برای طرفداران بازی های مبارزه آفلاین rpg ژاپنی
‏ این اکشن rpg بهترین بازی آفلاین مبارزه با شمشیر با دشمنان جنگجو سامورایی است. اگر به بازی های چالش برانگیز علاقه دارید و به دنبال بازی آفلاین غیر mmorpg با گرافیک واقعی هستید، این همان چیزی است که به دنبال آن هستید. اکنون به صورت رایگان دانلود کنید و لذت بازی مبارزه خالص را تجربه کنید.
‏ ما به طور مداوم در حال بهبود این بازی هستیم، برای نشان دادن حمایت شما، از بازخورد شما بسیار قدردانی خواهد شد.

نظرات و امتیاز ها

۹۶۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علی
٣ مهر ١٤٠٢

‏✓ بازی خوبیه ‏✗ ب به روز رسانی کردم دیگه باز نمیشه

میپسندم۵ نمیپسندم۳
عکس کاربر armin
٢ مهر ١٤٠٢

با سوینگ میاد با گراپ بوستر نمیاد من رفتم نشد

میپسندم۹ نمیپسندم۲
عکس کاربر محمد رضا
١ مهر ١٤٠٢

عسلا خوب نیست بالا نمی یاره👎👎

میپسندم۶ نمیپسندم۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

ماجراجویی در انتظار شماست

شمشیرباز حرفه‌ای

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده