استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
Takashi Ninja Warrior - Shadow of Last Samurai

Takashi Ninja Warrior - Shadow of Last Samurai

نبرد آخرین سامورایی

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۵.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۰۸
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۹۹۶
حجم۱۰۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Horizon Games Ltd
‏‏تاکاشی یک بازی نینجایی است که گرافیک بسیار جذاب، گیم پلی منحصر به فرد و جنگ ها را باهم ترکیب کرده است، تمام این ویژگی ها در دست های شماست.
‏ یک ماجراجویی زیبا از جنگجو نینجا در قرون وسطی با المنت های hack n slash و rp. یک بازی مبارزه ای اکشن که در ان می توانید نقش جنگجویی شجاع را داشته باشید. Takashi یکی از بهترین بازی های 3 بعدی نینجا است که شما در آن گرافیک خیره کننده را تجربه خواهید کرد.

ویدئو معرفی بازی

‏ Takashi Ninja Warrior بازی مبارزه ای نینجاست که در آن جنگجوی سامورایی با نیروهای تبهکار می جنگد تا مردم خود را نجات دهد. در این بازی خودش را برای مبارزه های بزرگ و شمشیر زنی ها آماده می کند و سعی می کند در مبارزه ها زنده بماند تا تبدیل به یک سامورایی افسانه ای شوید.
‏ این داستان متعلق به شهر 'توچی'، سرزمین اسرار، است. تاکاشی، پسر آراشی، جنگجوی ژاپنی به همراه شمشیری کشنده است که با شکست تبهکاران در توچی به پیروزی می رسد. تاکاشی از شمشیر، تبر و... استفاده می کند تا مبارزه ها را انجام دهد. این سامورایی برای از بین بردن تاریکی می جنگند و سعی می کند تا مهارت های خود را افزایش دهد.
‏ کاراکتر تاکاشی را ارتقا دهید، زره اش را تقویت کنید و در مبارزه های سرزمین ژاپن بجنگید.
‏ نینجا تاکاشی دارای نقشه است که می توانید مسیرهای مخفی را پیدا کرده و به آنها دسترسی داشته باشد. اگر از نقشه استفاده کند می تواند اتاق های مخفی را پیدا کرده و پاداش های مختلفی دریافت کند.
‏ تاکاشی یک بازی نینجایی منحصر به فرد است که می تواند همزمان روی چند بخش متمرکز شود.
‏ برای شکست دادن دشمن ها از شیوه شمشیر زنی استفاده کنید. در اینجا جانوران، جادوگرها و نینجاهای زیادی وجود دارند و هر دشمنی رفتار متفاوتی دارد که براساس آن بازیکن باید روش مبارزه ای مناسب با آن را انتخاب کند.
‏ تاکاشی انواع سلاح ها را در اختیار دارد تا جنگ واقعی را تجربه کند. هر سلاح، صفات و داستان های خودش را دارد و بازی فقط با یک سلاح انجام نمی شود.
‏ بازیکنان می توانند معجون، لباس و سایر موارد را از فروشگاه های داخل بازی خریدار کنند.
‏ آیا برای ماموریت ها شگفت انگیز در گرافیک سه بعدی و ظاهری کاملا واقعی در سایه نینجای بزرگ، آراشی، هستید؟ وقت آن است که سلاح ها را جمع کرده و از آنها در مبارزه های خود استفاده کنید. با داشتن مراحل شگفت انگیز این بازی استراتژیک به شما این امکان را می دهد تا تبدیل به یک سامورایی افسانه ای شوید.
‏ آیا برای گرفتن انتقام در این سرزمین شیطانی آماده اید؟ به این هرج و مرج ها پایان دهید، این یک جنگ واقعی است.
‏ این بازی واقعی نینجا یکی از بهترین بازی های اکشن است. برای نبردهای بزرگ در این جهان فاسد آماده شوید و بهترین تجربه بازی موبایل را داشته باشید.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

یه بازی جدید امتحان کن

شمشیرباز حرفه‌ای

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده