استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Ninja Assassin War 3D: Fighting Game

Ninja Assassin War 3D: Fighting Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۵/۱۵
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۴
حجم۹۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Torque Gamers
‏‏دانلود بازی Ninja Assassin Warrior Shadow Fighting 3D هم اکنون به صورت رایگان!!!
‏یک شاهزاده خانم توسط صدراعظم شیطان صفت در سلسله چین به گروگان گرفته شد، امپراتور چین در حال اعزام ژنرال وفادار خود است که در هنر و مهارت های خود مسلط است. قاتل نینجا
‏بهترین بازی نینجا را با اکشن و چالش های بی وقفه بازی کنید. به عنوان استاد نینجا از سایه ای به سایه دیگر در شب تاریک حرکت کنید، تیراندازان و شمشیربازان دشمن را در این بازی 3 بعدی Ninja Assassin Warrior Shadow Fighting حذف کنید. نینجا در این بازی جنگجوی نینجا اکشن فانتزی تاریک با کارفرمایان شیاطین مبارزه می کند. جنگجوی نینجا شوریکن پرتاب می کند و از شمشیر کاتانا برای مبارزه با ارتش شیطانی سامورایی استفاده می کند. قهرمان نینجا با جنگجویان سامورایی دشمن مسلح به تیغه کاتانا و تیر کمان مبارزه می کند، از مخفی کاری جنگجوی نینجا در سایه تاریک استفاده کنید، دشمنان را غافلگیر کنید به عنوان قاتل اصلی، از پله های قلعه بالا بروید و رئیس های شیطان را بیرون بیاورید. تبدیل به قاتل نینجا برای مبارزه با تیر کماندار دشمن با ستاره shuriken از توانایی فوق العاده خود برای از بین بردن حداکثر قاتلان نینجا استفاده کنید. اجازه دهید نبرد حماسی با بهترین بازی مبارزه نینجا در فروشگاه بازی آغاز شود. به ستاره نینجا ضربه بزنید یا تیراندازی کنید تا در سایه های تاریک ناپدید شوید تا با مهارت های قاتل جنگجوی نینجا خود، جنگجویان را شکست دهید. لگد، مشت از هنرهای رزمی و مهارت های مبارزه کونگ فوی خود استفاده کنید که توسط سنسی شما آموزش داده شده است. از مهارت های کونگ فو و جاسوسی خود برای پیروزی در این نبرد حماسی علیه قبیله سامورایی ژاپنی باستان استفاده کنید.
‏بازی چالش برانگیز جنگجوی نینجاهای سه بعدی برای عاشقان نینجا، یکی از بهترین بازی های قاتل جنگجوی نینجا را بازی کنید. با وزیر شیطانی مبارزه کنید و تبدیل به یک ابرقهرمان نینجا شوید که در استفاده از تیغه کاتانا یا پرتاب شوریکن استاد است، جنگنده نینجا باشید و از آموزش نینجوتسو خود برای برنده شدن در جنگ سایه استفاده کنید.
‏در صورت تمایل نظرات خود را با نظرات خود ارائه دهید، تا بتوانیم پیشرفت کنیم بازی ما!

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
MÂĐ.BØÝ
٢١ آبان ١٤٠١

کدوم الدنگی اینو ساخته حالم ازش بهم خورد چندش همین یدونه ستاره خیلی واسش زیادیه

۳ ۱
‌ ‌ ‌ ‌
١٠ آبان ١٤٠٠

خوبه پنج تا رو برای زحمات دادم همچین تو عکس نشون داده بود گفتم چیه😂😂😂😂

۳۵ ۱۴
علیرضازمانی
١٨ مرداد ١٤٠١

خیلی مسقره عکس هاش به این جالبی خودش به این مسقره ای حتی یک ستاره هم زیادیه

۹ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده