استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Osman Ghazi Battle Warrior

Osman Ghazi Battle Warrior

نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۰۵
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۱
حجم۷۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Torque Gamers
‏‏عثمان غازی Battle Warrior یک بازی اکشن و استراتژیک RPG هیجان انگیز است که شما را به عنوان یک قهرمان واقعی اسب سوار و مبارز با شمشیر به عصر امپراتوری باشکوه عثمانی می برد. هیجان نبرد گوشتی را احساس کنید و یک استراتژی جنگی قابل قبول برای گسترش یکی از تاریخی ترین امپراتوری های جهان ایجاد کنید، همانطور که پایگاه دژ خود را در محیطی واقع گرایانه از کوه های آلپ ترکیه می سازید.
‏سپاه های قرون وسطایی خود را تقویت کنید و بر دشمن خود غلبه کنید. قلعه ها زیرا آنها در تلاش برای جعل قلمرو شما هستند. ذهن تاکتیکی خود را در مورد جنگ اسپارتی ها در برابر جنگجویان صلیبی در سراسر جهان در این درگیری از بازی گلادیاتورها قرار دهید. برای تکمیل این نبرد غیرممکن فولادی، شاهزاده و همراهان ربوده شده را از برج های مخالف نجات دهید.
‏در این بازی نبرد با تبر و شمشیر به صورت رایگان با جنگ های صلیبی بی رحمانه مبارزه کنید و انتقام بگیرید. شوالیه های جنگجوی بزرگ و بهترین اسب سوار کابوی شوید که رستاخیز را در دوران عثمانی تجربه کرد. جنگ های عثمانی را برای شکوه و افتخار جنگجوی افسانه ای و پدر عثمان غازی به نام سلطان ارطغرالغازی بجنگید. مهارت های نینجا خود را آزاد کنید و دشمنان را با کمان خود هدف قرار دهید و مهارت های تیراندازی با کمان خود را در این بازی مبارزه با معبدها نشان دهید.
‏برای پایان دادن به این مبارزه بی پایان حماسی تیراندازی با کمان آماده شوید تا پادشاهی تاریخی عثمانی خود را از دست صلیبی های بی رحم بازگردانید. مانند یک قهرمان واقعی جنگ با شمشیر، کورلوس عثمان قاضی که جانشین پدر شجاعش سلطان ارطغرالغازی بود، وارد میدان نبرد مرگبار شوید. نقاط ضعف دشمنان خود را شناسایی کنید و برای از بین بردن جنگجویان مخالف غالب در این درگیری قبیله ای شبیه سازهای جنگ بزرگ، یک استراتژی جنگی قوی بسازید.
‏روحیه مبارزه با شمشیر خود را قوی نگه دارید و با شکست دادن دشمنان بی رحم خود افتخار و افتخار کسب کنید. . با یک ارتش صلیبی قوی مبارزه کنید و با مهارت های تیراندازی با کمان آنها را در نقطه نبرد بکشید. در نبرد حماسی پادشاهی پیروز شوید تا قلعه های مستحکم واقع گرایانه دشمنان را در بازی های تورگوت عثمان غازی اشغال کنید. از تبر و تیغه آهنی برای از بین بردن سربازان شرور استفاده کنید. مبارزه با شمشیر فولادی برای شکستن قلمرو صلیبی ها در این بازی فرهنگی.
‏نویسندگان قبایل ترک مقالات زیادی در مورد قهرمان شجاع شمشیرباز به نام کورلوس عثمان غازی پسر جنگجوی بزرگ ارتوغورل غازی نوشته اند. . مردم همچنین فصل درام Ertugurl Gazi را قبلا و اکنون در حال تماشای فصل دوم عثمان غازی از تلویزیون بودند. بازی جنگجوی نبرد عثمان غازی به طور ویژه برای کسانی طراحی شده است که می خواهند مانند او یک قهرمان واقعی مبارزه با شمشیر باشند. فقط در این نبرد دیوانه وار تمپلارها، پادشاهی امپراتوری عثمانی خود را دانلود کرده و بسازید. فراموش نکنید که پس از انجام این بازی سه بعدی حماسی 300 Spartans به ما امتیاز دهید.
‏ ویژگی های عثمان غازی Battle Warrior:
‏- محیط سه بعدی واقع گرایانه با اسطوره های عصر واقعی و میدان های نبرد باستانی مربوط به دوران امپراتوری عثمانی
‏- مهارت های اسب سواری خود را آزاد کنید و از ماجراجویی کابوی خود با یک اسب واقعی و شمشیر فولادی لذت ببرید
‏- مهارت های حرفه ای خود را در تیراندازی با کمان با تیراندازی به ارتش شیطانی با هدف عالی مانند یک نینجا حرفه ای نشان دهید
‏ - حالت های دوربین سه بعدی متعدد به اعمال استراتژی جنگ به طور کامل و شکست دشمنان بی رحم با استفاده کمتر از قدرت کمک می کند
‏- گیم پلی چالش برانگیز مهارت های مبارزه با شمشیر و شبیه ساز اسب خود را در این بازی تیراندازی با کمان آفلاین آزمایش کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیر رضا پنجی
٤ دی ١٤٠١

خیلی بازی خوبیه ولی مرحله آخرش سخته نمیتونم برم

میپسندم۶ نمیپسندم۱
عکس کاربر عرفان
٢٩ مهر ١٤٠١

به درد نمیخوره

میپسندم۷ نمیپسندم۸
عکس کاربر ⁦🗡️⁩جنگجو،⁦⚔️⁩
٢٧ آبان ١٤٠١

بهترین بازی دنیا

میپسندم۱۱ نمیپسندم۲

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده