خانه بازی فکری
مشتی زرنگ

مشتی زرنگ

افزایش حافظه بصری

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۲۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده گروه نرم افزاری مسمم
‏‏انجام دادن برخی بازی‌ها، می‌تواند قدرت فکری شما را تا ۷۸ درصد بالا ببرد. با این بازی قدرت جنگندگی روزانه‌ی مغزتان را بالاتر ببرید، و با تفکر سریع‌تر، واضح‌تر، و خلاقانه‌تری باهوش‌تر شوید.
‏بازی مشتی زرنگ برای تقویت هوش - تمرکز حواس و افزایش حافظه کوتاه مدت شما و فرزندتان طراحی شده است .
‏توانایی خود را برای تمرکز به چالش بکشید.
‏با این بازی می‌توانید بین سلول‌های مغزی‌تان پیوند جدید برقرار کنید. به این صورت که بازی را با دست غیرمسلط یا مخالف‌تان انجام دهید.
‏با پیشرفت تکنولوژی و کشف بسیاری از اسرار و رموز طبیعت، بشر به این نتیجه رسیده است که به جای پیچیده کردن مفاهیم و آموزش مباحث سخت، می توان با ساده سازی و انگیزه بخشی درجه ی فهم و یادگیری را در افراد بالا برد. لازم است توجه شود که میزان بهره ی هوشی هر فرد بسته به وراثت و محیطی که در آن قرار دارد متفاوت است و می توان از طریق انگیزاننده های طبیعی به افراد مثل تفریح و بازی، میزان هوش افراد را به خصوص در سنین ابتدایی زندگی بالا برد. بازی های افزایش هوش روز به روز بیشتر می شوند و می توان متناسب سن هر فرد از این بازی ها برای افزایش بهره ی هوشی افراد بهره برد.
‏‏برخی از اشکالات رفع گردید
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟