استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
GT Mega Ramp Stunt Bike Games

GT Mega Ramp Stunt Bike Games

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۴.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۱۹
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۳۷
حجم۵۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده TW Games Studios
‏‏Impossible Tracks Stunt Bike Rider 2019 افزودنی شگفت‌انگیز برای بازی‌های مسابقه‌ای دوچرخه‌سواری و چالش‌های دیوانه‌کننده موتور سیکلت در مسیرهای غیرممکن در آسمان بلند است تا در بازی‌های شبیه‌ساز دوچرخه سواری در مسیرهای پیاده‌روی کنید. بازی غیرممکن موتور سیکلت غیرممکن جدیدترین بازی رایگان موتور سیکلت 2019 برای همه کسانی است که عاشق شیرین کاری های دیوانه کننده دوچرخه های موتوری شدید در مسیرهای غیرممکن جاده های آسمان هستند. اگر به بازی‌های دوچرخه‌سواری با دوچرخه‌های فوق‌العاده علاقه دارید، پس این شبیه‌ساز مسابقه موتوری 2019 بهترین بازی برای شماست. اکنون بازی مسابقه دوچرخه موتوری را دانلود کنید و به عنوان یک رقیب دوچرخه سواری شیرین کاری مگا رمپ قهرمان بازی های مسابقه دوچرخه شوید. خود را برای چالش شدید استاد بدلکاری در مسیرهای مگا رمپ خطرناک در بازی های شیرین کاری دوچرخه آماده کنید. تجربه پرماجرا جدید شیرین کاری های دیوانه با دوچرخه را با رانندگی دوچرخه دیوانه در مسیرهای غیرممکن، زیگزاگ، رمپ عمودی، و مسیرهای منحنی سبک کنید تا در بازی های شبیه ساز دوچرخه به یک دوچرخه سوار ضربتی تبدیل شوید. در Motobike Stunts Extreme Crazy Rider، می توانید این احساس را داشته باشید که یک دوچرخه سوار بی پروا هستید. از ترفندهای رانندگی موتور سیکلت در Top Bike Race Simulator استفاده کنید تا به تمام اهداف خود برسید و خود را به عنوان یک دوچرخه سوار واقعی ثابت کنید. عاشقان Moto Bike Race این فرصت را دارند که به یک دوچرخه سوار قهرمان تبدیل شوند و از بازی بی انتها شبیه ساز مسابقه دوچرخه سواری 2018 لذت ببرند. ضرب و شتم دوچرخه شیرین کاری خود را به صورت رایگان انجام دهید و با دوچرخه دیوانه خود در سطح شیب دار عمودی غیرممکن مسابقه دهید. بازی Extreme Stunts Bike Rider 2019 برای همه دوستداران بازی های مسابقه دوچرخه سواری است، کسانی که خواهان چالش های بدلکاری شدید هستند. برای رمپ‌های غیرممکن خیره‌کننده در جاده‌های مرتفع و شیرین کاری‌های موتورسیکلت، سرعت موتور خود را افزایش دهید.

ویدئو معرفی برنامه

‏در این بازی Mega Ramp 2019: Impossible Bike Stunts، باید مهارت‌های رانندگی با موتور سیکلت را داشته باشید. اکنون سوار دوچرخه موتوری مسابقه شوید و از سواری هیجان انگیز مگا رمپ عمودی لذت ببرید. از طولانی‌ترین بازی مسابقه دوچرخه‌سواری با دوچرخه‌های شدید موتور لذت ببرید. مسابقه موتور سیکلت نهایی را اکنون شروع کنید و بهترین حس را برای سوار شدن بر روی بالاترین سطح شیب دار تجربه کنید. شما یک دوچرخه سوار غیرممکن و یک مسابقه دوچرخه سواری هستید که به طور منظم در مسابقات شبیه ساز شیرین کاری در همه بازی های شیرین کاری دوچرخه رایگان برنده می شوید. رمپ های غیرممکن در هوا برای مسابقات دوچرخه سواری ساخته شده است. ممکن است بازی‌های مسابقه بدلکاری متفاوتی انجام داده باشید، اما این Stunts غیرممکن ریمپ موتور دوچرخه در میان همه متفاوت، جالب و اعتیادآور است. کلاه بدلکاری موتور سیکلت خود را بگذارید و بخشی از بازی های مسابقه دوچرخه سواری برای ماجراجویی هیجان انگیز باشید.
‏Mega Ramp Moto Rider: Impossible Bike Stunt Games یک بازی شبیه ساز شیرین کاری مسیرهای غیرممکن 2019 است که در آن باید واقعی شگفت انگیز و هیجان انگیز انجام دهید. شیرین کاری در مسیرهای غیرممکن دوچرخه سواری. دوچرخه مسابقه ای برتر خود را با فیزیک واقعی موتور سیکلت ببرید و از مسابقه دوچرخه سواری شدید سبک آزاد خود لذت ببرید. در این بازی‌های شبیه‌ساز مسابقه دوچرخه‌سواری موتوری 2019، از مسابقه دوچرخه‌سواری واقعی با شیرین‌کاری‌های دوچرخه BMX غیرممکن با مگا رمپ لذت خواهید برد.
‏ویژگی‌ها:
‏- نماهای دوربین را تغییر دهید تا حرکات غیرممکن دوچرخه را تجربه کنید
‏- کنترل‌های صاف
‏- سطوح هیجان انگیز و کنترل های صاف
‏- رمپ های پرماجرا در آسمان بالا
‏- بازی های شیرین کاری دوچرخه سواری با رمپ مگا
‏- شیرین کاری های دوچرخه سواری دیوانه وار در آسمان
‏- شیدایی شیرین کاری دوچرخه با مسیرهای غیرممکن
‏ > بهترین بازی Mega Ramp Moto Rider: Impossible Bike Stunt Games را به صورت رایگان دانلود کنید. خوشحال می شویم پیشنهادات و نظرات شما را بشنویم. لطفا فراموش نکنید که به ما امتیاز دهید.
‏‏- اشکالات InApp حذف شدند
‏- خریدهای InApp اصلاح شدند
‏- خرابی ها و ANR کاهش یافت
‏- بازی بهینه شده
‏- رفع اشکالات جزئی

‏از اینکه از ما حمایت می کنید متشکریم.

نظرات و امتیاز ها

۳۷ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
شهریار
١٣ دی ١٤٠١

این بازی عالی هست یه مقدار سخت است

۰ ۰
آریا
٢٨ آذر ١٤٠١

بازی باهالی عالیییییییییییییییی خیلی خوب

۰ ۱
مهرانا
٢٤ دی ١٤٠١

عالیییییییی

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده