استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Motocross Dirt Bike Race Games

Motocross Dirt Bike Race Games

نسخه۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۳۱
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۶
حجم۹۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Nuts Game Ventures
‏رانندگی مانند یک دوچرخه سوار شیرین کاری در مسیر اضطراری شدید بازی های دوچرخه سواری بی باک. چالش سرعت واقعی برای دوچرخه دیوانه شما را به دوچرخه سواری استاد در این بازی های مسابقه موتورسیکلت حیله گر 2020 است. شیرین کاری واقعی بر روی دوچرخه خاکی با یک سوار دیوانه از دوچرخه خاک دوچرخه motocross خاک شیرین کاری مسابقه بازی دوچرخه خارج جاده ای.
‏مسابقه ، پرش و انجام stunts در موتور بازی انفجار دوچرخه خود را از طریق آهنگ های حیله و تزویر حیرت انگیز به عنوان شما باید استاد مهارت های موتورسواری مسابقه شیرین کاری استاد 2020 در این ماجراجویی مسابقه سرعت با سرعت بالا است. تبدیل به یک راننده شیرین کاری دوچرخه معمولی اضافی شوید ، تمام مهارت های رانندگی شیرین کاری روی حیله و تزویر خود را نشان دهید! این بازی با اکشن سبک رایگان و مانع های مجنون در آهنگ های مشکل دار با بازی های شیرین کاری پر شده است.
‏Moto Bike Stunt Master 2020 همه چیز در مورد تعادل ، مهارت و کنترل دوچرخه است ، زیرا سوار خود را در سطح رمپ ها ، جهش ها ، بشکه ها و موانع انجام می دهید و در صحنه بازی های مسابقه نواحی شیری را اجرا می کند. ما شما را به همه جدید Dirt Bike Extreme Racing Tricky Stunts Master pit moto games می پردازیم که در آن شما نه تنها می توانید بر روی دوچرخه سوار شوید بلکه مانع های دوچرخه شدید مانند یک مانع دوچرخه سوپر سرعت دوچرخه سوار سریع انجام دهید
‏بازی های برتر موتور سیکلت پر از چالش هیجان انگیز است. بازی های دوچرخه سال 2020 در اینجاست که موتور سیکلت سرگرم کننده خود را با مانع های منحصر به فرد از بازی های دوچرخه رایگان سوار کنید. مهارت های دیوانه ای از عبور موتور را انجام دهید و مانع های دوچرخه ای هیجان انگیز را انجام دهید. بازی مسابقه ای دوچرخه برتر با تب xtreme از مسابقه موتور مسابقه است که در اینجا بسیاری از سطوح بازی است. مسابقه دوچرخه خاک برای دوستداران دوچرخه پر از پرش و ضربات. وقت آن است که خود را به عنوان یک موتور سوار بر دوچرخه برتر آمریکا اثبات کنید
‏هیجان انگیز بازی موتور سیکلت دوچرخه سواری ایالات متحده از سال 2020. سوار مناطق بیابانی در Moto Bike آمریکا شوید و مانع های مختلف موتور بازی های موتورسواری را انجام دهید. Bike Extreme Moto Bike را پشت سر بگذارید و در بازی های جدید دوچرخه 2020 به چرخ خود بپیوندید. بازی مسابقه ای که پر از stunts رمپ مگا و چالش xtreme است در اینجا است. دوچرخه خود را در مسیرهای رمپ غیرممکن سوار کنید و به یک دوچرخه سوار زندگی واقعی تبدیل شوید.
‏دوچرخه موتوری خود را در یک تعقیب و گریز از بازی های مسابقه شیرین کاری برتر سوار کنید. آیا شما دیوانه موتور مسابقه دوچرخه بازی عاشق و موتور سیکلت مسابقه دوچرخه سواری هستید؟ از تکنیک های استاد شیرین کاری خود در این بازی مسابقه دوچرخه سواری بی ترس و ترفندهای رانندگی موتور سیکلت استفاده کنید و به انتهای مسابقه برسید که مانع های حیله و تزویر شدید را در بازی دوچرخه سواری موتوری رایگان نشان دهید. برای این بازی های شیرین کاری دوچرخه اعتیاد آور 2020 آماده شوید و مهارتهای سواری خود را به اثبات برسانید تا ثابت کنید که شما در مسابقه اتومبیل رانی جالب در Tricky Motorbike Crazy Bike Stunts Master هستید.
‏دوچرخه مسابقه شیرین کاری دوچرخه Motocross بازی مسابقه دوچرخه سواری خارج اتومبیل در اینجا است که شما سوار دیوانه از مسابقات شدید را تجربه خواهید کرد. شما باید دوچرخه های دیوانه وار را روی دوچرخه خاک جدید خود انجام دهید. مسیر واقعی چالش برانگیز را کشف کنید و به یک بدلکاری سطح شیب دار دیوانه تبدیل شوید. لذت بردن از بازی جدید خود را از stunts خطرناک با سطح شگفت انگیز و انجام بازی های شیرین کاری شدید غیر ممکن است. دوچرخه های جدید را ارتقا دهید تا احساس واقعی مسابقه را در بازی های موتورسواری احساس کنید.
‏🏁 ویژگی های مسابقه شیرین کاری دوچرخه Motocross Dirt Bike بازی دوچرخه خارج از کشور 🏁
‏environment محیط واقعی با آهنگ شیرین کاری روی حیله و تزویر
‏atآخرین دوچرخه دنباله 3D بازی های موتورسواری
‏levels سطح چالش انگیز بازی های شیرین کاری
‏ کنترل های صاف
‏- شیرین کاری زندگی احساس می کند
‏st مانع های مشکل برانگیز در بازی های شبیه ساز دوچرخه
‏‏رفع تبلیغات

نظرات و امتیاز ها

۱۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر راستین
١٢ تیر ١٤٠٢

مرسی ازسازن دی بازی

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر ماهان میرقدسی
٣٠ خرداد ١٤٠١

افتزاه این بازی

میپسندم۱۲ نمیپسندم۱۰
عکس کاربر نزدیک ترین غریبه
٢٣ آذر ١٤٠٠

نصب نکنی خیلی بده

میپسندم۱۹ نمیپسندم۲۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده