استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
WASticker - Love Stickers

WASticker - Love Stickers

نسخه۴.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۶
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۵۱
حجم۲۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده wastickerApps
‏‏stick برچسب های عشق بیش از کلمات می گویند !!
‏دانلود WAStickerApps جدید از بهترین برچسب عشق 2020 و برچسب آمور WAStickerApps عشق 2020 و ابراز عشق خود را از طریق دسته ای از عشق استیکر !!
‏دانلود برچسب عشق WAStickerApps و لذت بردن از بهترین بسته های برچسب آمور WAStickerApps جدید.
‏از برچسب های WAStickerApps استفاده کنید و برچسب های عشق ، استیکرهای آمور ، برچسب های عاشقانه ، برچسب های قلبی و I Love You را به چت خود اضافه کنید.
‏همچنین WAStickerApps عاشق برچسب ها را دوست داشته و شکلک های عاشقانه ، شکلک های عاشقانه و برچسب های آمور را با عشق خود به اشتراک بگذارید.
‏برچسب عشق WAStickerApps چت برچسب عشق شخصی شما در مکالمات روزمره شماست که با استفاده از برچسب های عاشقانه بزرگ و با دقت انتخاب شده و مجموعه برچسب های عاشقانه برای WAStickerApps از جمله برچسب های عشق و روابط ، برچسب عشق و دوست داشتنی ، برچسب آمور و زوج های مختلف به شما قدرت می دهد.
‏با استفاده از این برنامه رایگان برچسب عشق WAStickerApps و اضافه کردن بسته های برچسب جدید از برچسب عشق زیبا ، emoji برچسب عشق برای ارسال برچسب خنده دار به عشق شما. همچنین ، از برچسب بوسه ، برچسب عاشقانه صبح بخیر و برچسب عشق شب بخیر برای خوش آمدگویی به معشوق خود استفاده کنید!
‏علاوه بر همه این برچسب های عاشقانه WAStickerApps ، ما یک انتخاب دوست داشتنی از برچسب های گل WAStickerApps و برچسب های گل رز WAStickerApps را به شما پیشنهاد می دهیم تا با معشوق خود مانند گلهای قرمز عاشقانه ، دسته گلهای شاد ، گلهای خالص و گلهای زیبا به اشتراک بگذارید.
‏مهم:
‏قبل از استفاده از برنامه برچسبهای عاشقانه WAStickerApps ، لطفاً موارد خود را به جدیدترین نسخه به روز کنید تا مطمئن باشید whatz مجموعه برچسب های برچسب های عاشقانه WAStickerApps را پشتیبانی می کند.
‏این یک برنامه شخص ثالث است و به هیچ وجه با شرکت واتس ارتباط ندارد.
‏چگونه کار می کند؟
‏برچسب های عاشقانه WAStickerApps را بارگیری و باز کنید
‏روی 'افزودن به WHATZ' ضربه بزنید
‏عملکرد خود را تأیید کنید
‏Whatz را باز کنید و به گپ بروید
‏بر روی نماد Emoji ضربه بزنید
‏یک نماد برچسب جدید را در پایین مشاهده خواهید کرد و هم اکنون می توانید از این بسته استیکر عشق استفاده کرده و عشق خود را ابراز کنید !!
‏ارائه WAStickerApps مفید در کنار تجربه کاربر عالی ، نگرانی اصلی ما است. بنابراین لطفا در صورت تمایل با ما تماس بگیرید تا هرگونه پیشنهاد و یا نگرانی در contact.wastickerapps@gmail.com با ما تماس بگیرید. ما برای شما اینجا خواهیم بود!
‏‏برچسب های متحرک جدید برای شما! اکنون استیکرهای متحرک عشق را ارسال کنید 💞
‏تغییراتی در برنامه استیکر عشق خود با عشق برای تجربه کاربری بهتر ❤️
‏بسته‌های برچسب‌های جدید amor و استیکرهای رمانتیک ویژه WASticker ❤️

نظرات و امتیاز ها

۲۵۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر نسی
٣١ خرداد ١٤٠٢

‏✓ خیلیئییییی بدهههههه همین یه 🌟 هم بسه

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر Saeid Khosravani
٣ روز پیش

‏✓ عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ماکیا
١٢ اسفند ١٤٠١

عالی

میپسندم۱ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده