استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شخصی سازی
New Love Stickers 2020 ❤️ WAStickerApps Love

New Love Stickers 2020 ❤️ WAStickerApps Love

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۴/۰۸
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۷
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Coloring Book WAStickerApps Labs.
‏‏به دنبال یک روش منحصر به فرد برای به اشتراک گذاشتن عشق خود با معشوق خود هستید. ما به شما بهترین WAStickerApps amor و WAStickerApps را دوست دارم 2020 شامل بهترین برچسب های عشق و برچسب های آمور در بسته های برچسب جدید به صورت رایگان!
‏دانلود بهترین برنامه های برچسب آمور WAStickerApps amor و WAStickerApps love 2020 و هر روز برچسب های آمور را به معشوق خود بفرستید یا برچسب های عاشقانه و برچسب های عاشقانه ارسال کنید تا بگویند من هر روز به عشق شما عشق می ورزم!
‏این برنامه بهترین برچسب های عاشقانه WAStickerApps را برای شما به ارمغان می آورد تا با برچسب های عاشقانه خالص به چت روزانه خود اضافه کنید.
‏چه چیز دیگری از استیکرهای قلب بیانگر است. به همین دلیل است که ما مجموعه بزرگی از برچسبهای قلب WAStickerApps را برای شما انتخاب می کنیم.
‏ما برچسبهای گل و برچسب گلهای زیبا را فراموش نکردیم و زیباترین گلهای WAStickerApps و گلهای رز WAStickerApps را به برنامه اضافه کردیم. ارسال دسته گلهای زیبا ، گلهای قرمز برای نشان دادن عشق یا گلهای سفید برای ابراز برچسب های عشق خالص!
‏شما می خواهید معشوق خود را بخندید و لبخند زیبای او را ببینید ، سپس برچسب های ایموجی ایموجی WAStickerApps را انتخاب کنید و برچسب های emoji ناز ارسال کنید و همچنین برچسب های مخصوص بوسه را ببوسید
‏فراموش نکنید که برای انتخاب داستان عاشقانه خود با انتخاب برچسب های عشق و روابط و برچسب زوج های عشق زیبا برای زنده کردن بهترین داستان عشق خود فراموش نکنید!
‏سرانجام همه ما خوشحالیم وقتی استیکرهای صبح بخیر را دوست داریم برای شروع روز یا یک برچسب خوب شب خوب برای آرزوی شب خوب. بنابراین در استفاده از این برچسب های تبریک دریغ نکنید!
‏WAStickerApps Amor و WAStickerApps love 2020 با برچسب آمور بهترین و منحصر به فرد به روز می شوند تا به شما کمک کنند تا عاشق خود را تحت تأثیر قرار دهید.
‏نحوه استفاده:
‏برچسب های عاشقانه WAStickerApps را بارگیری و باز کنید
‏روی 'افزودن به WAStickerApps' روی بسته های برچسب عاشقانه ضربه بزنید
‏Whatz را باز کنید و به گپ بروید
‏بر روی نماد Emoji ضربه بزنید
‏یک نماد برچسب جدید را در پایین مشاهده خواهید کرد و هم اکنون می توانید از این بسته استیکر استفاده کرده و عشق خود را به اشتراک بگذارید !!
‏مهم:
‏این برنامه بر روی نسخه رسمی واتز پشتیبانی می شود ، بنابراین لطفاً برای استفاده از برچسب های عاشق WAStickerApps ، برنامه خود را به آخرین نسخه به روز کنید.
‏کاربران ما همیشه دغدغه اصلی ما هستند ، بنابراین ما اطمینان حاصل می کنیم بهترین برنامه ای را که از آن استفاده خواهید کرد ، ارائه می دهیم تا بتوانید یک تجربه کاربری بهتر و منحصر به فرد داشته باشید.
‏بنابراین لطفاً در صورت تمایل به اشتراک گذاشتن نظرات ، پیشنهادات یا تشکر از شما از طریق ایمیل از طریق آدرس ایمیل contact.colorbook@gmail.com با ما در میان بگذارید.
New Love Stickers 2021 ❤️ WAStickerApps Love includes new sticker collection of WAStickerApps love ❤️ and WAStickerApps amor ❤️

Enhancements for better user experience!

نظرات و امتیاز ها

۳۷ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ثمین براری
٢٩ فروردین ١٤٠٢

عااااااااااااااااااااالی بود بی نظیر بود ۱۰۰۰ ستاره هم کمه👌👍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

۰ ۰
+Mehdi+
٣ خرداد ١٤٠١

♡♤》》عالییییییییی💫

۸ ۲
Simin Sylany
٣ فروردین ١٤٠١

اصلا خوب نیست من هیچ ستاره ای به این نمیدم یکی هم از سرش زیاده

۳ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده