استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
WAStickerApps love story ❤️ love Stickers 2020

WAStickerApps love story ❤️ love Stickers 2020

نسخه۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۹/۰۸
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۵۷
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Coloring Book WAStickerApps Labs.
‏‏به دنبال یک روش منحصر به فرد برای به اشتراک گذاشتن عشق خود با معشوق خود هستید. ما به شما بهترین WAStickerApps عشق 2020 را ارائه می دهیم از جمله بهترین استکر عاشقانه و استکر آمور در بسته های استکر جدید به صورت رایگان!
‏دانلود بهترین برنامه استکر عشق WAStickerApps amor و WAStickerApps love 2020 و هر روز استکر آمور را به معشوق خود بفرستید یا استکر عاشقانه و استکر عاشقانه بفرستید تا بگویند من هر روز به شما عشق می ورزم!
‏این برنامه بهترین استکر عاشقانه WAStickerApps را برای شما به ارمغان می آورد تا با استکر عاشقانه منحصر به فرد به چت روزانه خود لمسی عاشقانه اضافه کنید.
‏چه چیز دیگری از استیکرهای قلب بیانگر است. به همین دلیل است که ما مجموعه بزرگی از استکرهای قلب WAStickerApps را برای شما انتخاب می کنیم.
‏ما استکرهای گلهای زیبا و استکرهای گل رز را فراموش نکردیم و زیباترین گلهای WAStickerApps و گلهای رز WAStickerApps را به برنامه اضافه کردیم. ارسال دسته گلهای زیبا ، گلهای قرمز برای نشان دادن عشق یا گلهای سفید برای ابراز استکر عشق خالص!
‏شما می خواهید عاشق خود را بخندید و لبخند زیبای او را ببینید ، بنابراین استکر ایموجی ایموجی WAStickerApps را انتخاب کنید و استکر emoji ناز ارسال کنید و همچنین استکر مخصوص بوسه را ببوسید.
‏فراموش نکنید که برای انتخاب داستان عشق بی نظیر خود ، با انتخاب استکر عشق و روابط و استکر زوج های عشق زیبا ، داستان عشق خود را جشن بگیرید!
‏حقیقت این است که همه وقتی خوشحال می شویم که استکر صبح بخیر یا استکر خوبی را برای شب بخیر می گیریم. بنابراین در استفاده از این استکر تبریک دریغ نکنید!
‏WAStickerApps Amor و WAStickerApps love 2020 با استکر عاشقانه بهترین و منحصر به فرد به روز می شوند تا به شما کمک کنند تا عاشق خود را تحت تأثیر قرار دهید.
‏نحوه استفاده:
‏استکر عاشقانه WAStickerApps را بارگیری و باز کنید
‏روی 'افزودن به WAStickerApps' روی بسته های استکر عاشقانه ضربه بزنید
‏Whatz را باز کنید و به گپ بروید
‏بر روی نماد Emoji ضربه بزنید
‏یک نماد استکر جدید را در پایین مشاهده خواهید کرد و هم اکنون می توانید از این بسته استیکر استفاده کرده و عشق خود را به اشتراک بگذارید !!
‏مهم:
‏این برنامه بر روی نسخه رسمی واتز پشتیبانی می شود ، بنابراین لطفاً برای استفاده از استکر عاشق WAStickerApps ، برنامه خود را به آخرین نسخه به روز کنید.
‏کاربران ما همیشه دغدغه اصلی ما هستند ، بنابراین ما اطمینان حاصل می کنیم بهترین برنامه ای را که از آن استفاده خواهید کرد ، ارائه می دهیم تا بتوانید یک تجربه کاربری بهتر و منحصر به فرد داشته باشید.
‏بنابراین لطفاً در صورت تمایل به اشتراک گذاشتن نظرات ، پیشنهادات یا تشکر از شما از طریق ایمیل از طریق آدرس ایمیل contact.colorbook@gmail.com با ما در میان بگذارید.
‏‏WAStickerApps love بهترین برنامه برچسب های عشق 2020 است
‏ مال خود را به صورت رایگان دریافت کنید!
‏ پیشرفت هایی برای تجربه بهتر کاربر!

نظرات و امتیاز ها

۵۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مطوری
٢٨ مهر ١٤٠٢

‏✓ عالی

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر ..ℳ..
٧ مرداد ١٤٠١

خیلی خوبه استیکراش قشنگه به نظره من فقط کاش جای اینکه تووات جداگانه دان میشد تو علاقه مندی ها دان میشد

میپسندم۵ نمیپسندم۱
عکس کاربر دختر
١٣ تیر ١٤٠١

عالیییییی

میپسندم۵ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده