استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شخصی سازی
WASticker - amor stickers

WASticker - amor stickers

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۳۰
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۵۵
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده wastickerApps
‏‏برچسب های عشق بیشتر از کلمات می گوید!!
‏دانلود برچسب های WASticker - amor برای دریافت استیکرهای عاشقانه متحرک برای WASticker و ابراز عشق خود از طریق استیکرهای زیبای عشق!!
‏از بسته های برچسب های زیبای برنامه WASticker - amor لذت ببرید. .
‏از استیکرهای WASticker استفاده کنید و استیکرهای عاشقانه، استیکرهای عاشقانه، استیکرهای قلب و استیکرهای I Love You را به چت خود اضافه کنید.
‏همچنین WASticker را دانلود کنید - استیکرهای عاشقانه را دانلود کنید و شکلک‌های عاشقانه، شکلک‌های عاشقانه و برچسب‌های عاشقانه را با عشق خود به اشتراک بگذارید.
‏WASticker - استیکرهای عاشقانه چت استیکرهای عاشقانه شخصی شما در مکالمات روزانه شماست که به شما مجموعه‌های استیکرهای عشقی بزرگ و با دقت انتخاب شده و استیکرهای عاشقانه را برای WASticker، از جمله برچسب‌های عشق و رابطه، برچسب‌های عشق و عاشقان، برچسب‌های عاشقانه و برچسب‌های زوج.
‏از این برنامه رایگان WASticker - amor stickers استفاده کنید و بسته‌های برچسب جدید از برچسب‌های عاشقانه زیبا، شکلک‌های برچسب عشق را اضافه کنید تا برچسب‌های خنده‌دار را برای عشق خود ارسال کنید. همچنین از استیکرهای بوسه، استیکرهای صبح بخیر و استیکرهای شب بخیر برای خوشامدگویی به معشوق خود استفاده کنید!
‏علاوه بر همه این استیکرهای عشق WASticker، ما انتخابی دوست‌داشتنی از استیکرهای گل WASticker و برچسب‌های گل رز WASticker را برای اشتراک‌گذاری به شما پیشنهاد می‌کنیم. با معشوق خود مانند گل های قرمز عاشقانه و گل های رز زیبا.
‏مهم:
‏قبل از استفاده از برنامه استیکرهای عشق WASticker، لطفا whatz خود را به آخرین نسخه به روز کنید تا مطمئن شوید whatz از برنامه پشتیبانی می کند مجموعه استیکرهای استیکرهای عاشقانه WASticker.
‏این یک برنامه شخص ثالث است و به هیچ وجه با Whatz Inc. مرتبط نیست.
‏چگونه کار می کند؟
‏WAStickerApps عاشقانه را دانلود و باز کنید برچسب‌ها
‏روی 'افزودن به WHATZ' ضربه بزنید
‏عمل خود را تأیید کنید
‏Whatz را باز کنید و به یک چت بروید
‏روی نماد Emoji ضربه بزنید
‏یک نماد برچسب جدید در پایین خواهید دید و می‌توانید اکنون از این بسته برچسب عشقی استفاده کنید و عشق خود را ابراز کنید !!
‏ارائه یک WAStickerApps مفید به همراه یک تجربه کاربری عالی دغدغه اصلی ما است. بنابراین لطفاً برای هر گونه پیشنهاد یا نگرانی با ما در تماس باشید.wastickerapps@gmail.com. ما اینجا برای شما خواهیم بود!
‏‏برچسب های متحرک جدید اکنون برای برنامه برچسب های عشق شما در دسترس است! ❤️ 💖 💗
‏از WASticker romantic برای ارسال استیکر عشق و استیکر WASticker amor استفاده کنید 💕 💞

نظرات و امتیاز ها

۵۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
زهرا
١٢ اسفند ١٤٠١

خیلی استیکر نداره سر کاریه

۰ ۰
۳۲۴۸
١٠ خرداد ١٤٠٢

برنامه ی بسیار خوبیست سپاس گزارم

۰ ۰
ثریا
٢٨ تیر ١٤٠١

چرا ذخیره نمیشه تو واتساپ پسچقد مذخرف

۰ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده