استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۰۹
تعداد دانلود۵ هزار
حجم۱۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده 4Games
‏‏تمیز کردن، نگهداری و مراقبت از قطار کودکان شما در آبگرم از yovo
‏وقتی قطارها سر راه نباشند چه اتفاقی برای قطارها می افتد؟ این غول‌های آهنی پس از رسیدن ایستگاه راه‌آهن به کجا می‌رسند؟ پاسخ به این سوالات را می توانید در برنامه ما 'Train Wash' دریافت کنید! رئیس ایستگاه شوید، که در آن همه امور را پیدا خواهند کرد. قطارها نیاز به مراقبت، بازرسی و تعمیر دائمی دارند، آیا قادر به مقابله با این وظیفه خواهند بود؟ بازی لوکوموتیو می تواند آسان باشد، اما کار واقعی از انبار شروع می شود. قطار قبل از حرکت - برای شستن، پوست کندن و رنده کردن برای درخشش.

ویدئو معرفی بازی

‏بازی کودکان 'شستن ماشین ها' یک بازی بسیار روشن و جالب برای کودکان است
‏ لوکوموتیو زیبا و خنده دار. بازی آموزشی برای کودکان برای کمک به رشد مهارت های حرکتی ظریف و یادگیری رنگ ها و گرفتن کودک شما برای مدت طولانی! بازی برای کودکان، هرگز اینقدر دیدنی نبوده است. کودک می تواند از یک تصویر روشن و جالب لذت ببرد و دنیای قطارها را با شما کاوش کند!
‏دپوی راه آهن - این پایگاه شماست که یک بازی اکشن خواهد بود.
‏شما به عنوان رئیس ایستگاه ، باید عملکرد طبیعی خود را حفظ کند، تا به هر حادثه ای واکنش سریع نشان دهد و هر گونه مشکلی را عیب یابی کند. شما - مهمترین فرد در ایستگاه و بدون رهبری شخصی شما کار نخواهد کرد. شما موظف هستید اطمینان حاصل کنید که قطارها از ایستگاه تمیز و زیبا حرکت می کنند. علاوه بر این، همیشه نمی‌توانید در مورد یک بازی قطار، علاوه بر واگن‌ها و لوکوموتیوهای معمولی، حتی قطار پیدا کنید.
‏ یک بازی سرگرم‌کننده جدید برای بچه‌ها «تمیز کردن لوکوموتیو» به بچه‌های شما کمک می‌کند تا احساس کنند ماشین‌کار و طراح کوچک هستند. این بازی دارای بسیاری از مدل های مختلف لوکوموتیو است، به طوری که کودک لوکوموتیو را انتخاب می کند که دوست دارد. لوکوموتیو بخار برای شستشو با استفاده از مواد شوینده، آب، لوفا، و سپس لوکوموتیو را می توان رنگ آمیزی کرد، یک تصویر متنوع را انتخاب و اعمال کرد، چرخ ها را تغییر داد. همه اینها با بازی های سرگرم کننده همراه است، بچه ها ظرفیت خود را برای صبر و استقامت توسعه می دهند. «ترن کودکان» در میان دیگر بازی های قطار خودنمایی می کند. در آن، کودک نه تنها می‌تواند موتور را بشویید، در میان بسیاری از بازی‌های مشابه برای کودکان.
‏ در نقش رئیس ایستگاه راه‌آهن، مسئولیت بازیکن شامل مسئولیت‌های زیر است:
‏ - ثبت قطارهای ورودی .
‏ - یکپارچگی لوکوموتیو شاد را روی یک الگوی رنگارنگ بررسی کنید، جایی که تمام قسمت‌های اصلی رنگ‌شده است.
‏ - از ابزارهایی برای نگهداری و تعمیر موتور استفاده کنید. این یک قطار ساده برای کودکان نیست - قوانینی وجود دارد!
‏- بازی های سرگرم کننده برای کودکان، مانند 'Train Wash'، به کودک کمک می کند تا مهارت ها و توانایی های مختلف را توسعه دهد.
‏- قطارها اغلب چمدان های فراموش شده هستند. - استفاده از جدیدترین تجهیزات برای یافتن آنچه داخل آن است و صاحب چمدان را پیدا کنید.
‏ - لوکوموتیو بخار را بشویید - کار آسانی نیست. در راه جمع آوری تعداد زیادی قطار خاکی - آن را با بازی های سرگرم کننده ببرید!
‏- New Horizons - از ایستگاهی به ایستگاه دیگر حرکت می کند، در بازی جدید در مورد قطار برای بچه ها، از قاره ای به قاره دیگر، کاوش در مکان های جدید و انجام کارهای جدید وظایف.
‏ - 'تمیز کردن قطارها' - یک بازی آموزشی برای کودکان یک بوم واقعی برای خلاقیت خواهد بود که به وسیله آن کودک می تواند وسایل داخلی و خارجی قطار را با کمک بازی های آموزشی مطالعه کند.< br> - قطار خود را بهبود بخشید. قطارهای خنده دار و انتظار برای قرار دادن چرخ های جدید، رنگ آمیزی با رنگ های تازه و پر جنب و جوش، و آنها برای حمل و نقل مسافر یا حمل بار می روند. مراقب قطار باشید و برای خرید قطارهای جدید امتیاز بیشتری کسب کنید.
‏و این حتی یک لیست کامل نیست! به برنامه 'Train Wash' بیایید و بدانید در آینده چه چیزی در انتظار شماست! بسیاری از بازی های آموزشی، تصویر رنگارنگ و روشن، و همچنین موسیقی سرگرم کننده است که شما بارها و بارها قطار را به شکل مناسب. و گرفتن دوستان را فراموش نکنید!
‏از ما دیدن کنید: سایت: http://yovogames.com
‏یوتیوب: http://www.youtube.com/channel/UCZruadkJJTuD4Bgb1F6pa3A
‏توئیتر: https://twitter.com/YOVOstudio
‏فیس بوک: https://facebook.com/yovogames

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده