استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۳.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۳۰
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۸
حجم۴۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده YovoGames
‏‏ما خوشحالیم که بازی جدید ما را از سری بازی های آموزشی کودکان - Car Wash for kids به بچه های شما تقدیم می کنیم.
‏ماشین ها، مکانیسم ها، ماشین های مختلف بخشی از زندگی روزمره ما شده اند، پس از همه آنها بیشتر کارها را انجام می دهند و زندگی ما را راحت تر می کنند. هر چند گاه و بیگاه می توانند کثیف و شکسته شوند. این بازی در مورد نحوه تعمیر اتومبیل نیست بلکه در مورد شستشوی آنها و جذابیت بیشتر آنها است.
‏بنابراین، امروزه شستشوی ماشین ما بسیار محبوب است. تعداد زیادی اتومبیل از مدل های مختلف به اینجا آمدند و در صف انتظار هستند. کودک شما فقط باید مورد علاقه خود را انتخاب کند، آن را با استفاده از مواد شوینده، یک اسفنج و آب، پاک و خشک کنید. بعد از همه، ماشین شستشوی ما مجهز است و به فرزند شما کمک می کند تا با این کار کنار بیاید. در اینجا همه چیز برای شستن ماشین، تمیز کردن آن، صیقل دادن آن، رنگ آمیزی و تنظیم وجود دارد.
‏علاقه مندان به ماشین پس از شستشوی کامل با استفاده از تصورات شخصی می توانند یک اتومبیل را به هر رنگی رنگ کنند، چرخ ها را تغییر دهند و یک برچسب رنگارنگ روشن به کار ببرند تا آن را از بقیه متمایز کنند. با این کار ظاهر و شخصیتی جذاب تر به خودرو می بخشد.
‏بازی شستشوی ماشین به کودک شما کمک می کند تا مهارت های حرکتی خوب دست، توجه و پشتکار را برای یادگیری رنگ ها ایجاد کند. این مفهوم را به کودک شما می دهد که چگونه ماشین را شستشو و نقاشی دهد. فرزند شما می تواند یک زمان فراموش نشدنی را ایجاد کند و چیزی را به تنهایی خلق کند.

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پویان صابریون
٢٠ مرداد ١٤٠٢

همه شکل همن ولی خوبه وایه بچه

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر ش. و
٤ اسفند ١٤٠١

بدترین بازی هس،خود به خود برنامه بسته میشه

میپسندم۶ نمیپسندم۵
عکس کاربر حجتل پ
١٥ شهریور ١٤٠٢

خیلی خوب خوب خوب حتماً نصب کنید

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده