استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Spider Power Hero Fighter Game

Spider Power Hero Fighter Game

نسخه۱.۰.۱۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۱۲
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۴
حجم۳۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Mind-Blowing Action Games
‏‏در 'Power Hero Spider: Ultimate Fighting 2023' یک ماجراجویی ابرقهرمانی آفلاین حماسی را تجربه کنید. قدرت‌های منحصربه‌فرد خود را در مبارزه با عنکبوت‌های آبی به نمایش بگذارید، با گانگسترهای بدنام مقابله کنید و شکوه از دست رفته شهر خود را دوباره زنده کنید. همانطور که داستان باز می شود، زمانی که یک انسان معمولی بود، نیش عنکبوت عرفانی به شما توانایی های شگفت انگیزی می دهد و شما را به قهرمان عنکبوت نهایی تبدیل می کند.
‏در نبردهای شدید شهری شرکت کنید، گانگسترهای بدخواه را خنثی کنید، و با مبارزان شهر مرگبار مقابله کنید. . شاهد باشید که این آنتاگونیست ها تلاش می کنند تا از شکوه شهر شما بکاهند. به عنوان چراغ امید شهر، مسئولیت پایان دادن به وحشت افسارگسیخته، استفاده از مهارت‌های مبارزه دقیق قهرمان عنکبوت قرمز و اجرای عدالت بر عهده شماست.
‏خطر در هر گوشه‌ای نهفته است. چه قهرمانان بدنساز و چه مبارزان سرسخت رینگ، قدرت مبارزه بی نظیر و مهارت های طناب عنکبوتی شما تضمین می کند که همیشه ده قدم جلوتر هستید. با این حال، مسیر همیشه مستقیم نیست. در حالی که گاهی تاریکی ممکن است بر قهرمان عنکبوتی ما غلبه کند، انعطاف پذیری کلیدی است. چرخاندن طناب به عمل! قدرت‌های عنکبوتی ذاتی خود را مهار کنید، بین آسمان‌خراش‌های شهر بچرخید و بر هر دشمنی پیروز شوید.
‏این فقط یک نبرد جنایتکارانه برای شما نیست، بلکه برای بشریت است. با نیروهای شیطانی که جهان را تهدید می‌کنند، قهرمان Red Spider با یک ماموریت برمی‌خیزد: نجات بشریت از ظلم، پایان دادن به نبردهای بی‌امان شهری و نابود کردن مبارزان شهر تهدیدکننده. این فقط یک بازی جنگنده عنکبوت آبی نیست، بلکه حماسه ای از انتقام است، زیرا قهرمان ما با مجرمان بدخواه روبرو می شود و از مجازات آنها اطمینان می دهد.
‏حالت داستانی جذاب: در یک خط داستانی پرچرب شیرجه بزنید و تبدیل از مردی به قهرمان را کشف کنید.
‏بازی پویا: یک اکشن ابرقهرمانی اعتیاد آور و هیجان انگیز را تجربه کنید.
‏مکانیک مبارزه با عنکبوت: از تاکتیک های قهرمان طناب و مهارت های پیشرفته مبارزه با عنکبوت در سه بعدی استفاده کنید.
‏تصاویر خیره کننده: غرق در گرافیک با کیفیت بالا، انیمیشن های بدون درز، تصاویری جذاب.
‏شرورهای شیطانی: شرورهای فوق‌العاده، هیولاهای ترسناک و گانگسترهای بی‌رحم را به چالش بکشید.
‏بازی‌های آفلاین: در هر زمان، هر مکان، حتی بدون اتصال به اینترنت، وارد اکشن قهرمان طناب شوید.
‏قدرت‌های متنوع: قدرت‌های عنکبوتی مهار کنید ، از پرش های مش عنکبوتی گرفته تا چرخش تار در مناظر شهری.
‏به صفوف قهرمانان افسانه ای بپیوندید. ''Power Hero Spider: Ultimate Fighting 2023'' - بیش از یک بازی مبارزه آفلاین، یک میراث است. اکنون بارگیری کنید و شعله قهرمانی را دوباره روشن کنید!

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر EREN
١١ اسفند ١٤٠٢

‏✓ عالیییییییییییی ‏✗ ونوم رو نداره دشمن های تکراری مرحله های تکراری و شخصیت های کم در کل دوستش دارم جالبه مبارزه می کنه کاش می شد تار هم بزنه😃

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر ⚚𝑳𝒆𝒈𝒆𝒏𝒅 𝑨𝒍𝒊𝒆𝒏⚚
١٣ بهمن ١٤٠١

عالی بود ولی لباس های مرد عنکبوتی کمی داشت و دشمناش تکراری بود😑

میپسندم۱۵ نمیپسندم۳
عکس کاربر 🌀 My name is Sonic 🌀
١ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ ندارد عمرا ‏✗ مرحله تکراری ( کاملا تکراری ) ‏✗ گرافیک صصصفر بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد مرد عنکبوتی غیر طبیعی . بازی چرت . دانلود نکنید اگه گیمر خوبی هستین با تشکر

میپسندم۹ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده