استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Spider Rope Hero: Black Spider

Spider Rope Hero: Black Spider

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۲۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۲/۰۱
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۸۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Games Cloud
‏‏Spider Rope Hero – Black Spider یک بازی نجات آمبولانس پروازی است بازی مرد ابرقهرمانی پرواز سه بعدی با تمام ویژگی های بازی قهرمان عنکبوتی ربات پرنده
‏مسئولیت های زیادی برای شما به عنوان یک مرد طناب عنکبوتی برای خدمت به مردم کشور و رسیدگی به آن وجود دارد. وضعیت بازی‌های عنکبوت قهرمان در محل به عنوان یک قهرمان طناب عنکبوتی و به عنوان یک قهرمان عنکبوتی سیاه. هیچ محدودیتی برای قهرمان طناب عنکبوتی در آمبولانس پرواز وجود ندارد، شما می توانید تمام ماموریت بازی های نجات مرد ابرقهرمان را با تمام توانایی های مرد قهرمان عنکبوتی خود در بازی های عنکبوتی تکمیل کنید. سرعت خود را به عنوان قهرمان سرعت نشان دهید و سریع به نقطه مقصد برسید تا مردم را در ماموریت نجات ربات های پرنده ابرقهرمان بازی های ماموریت 3d به عنوان قهرمان ربات پرنده مرد در بازی عنکبوت سیاه.
‏شهر میامی شما مورد حمله سیاه خطرناک قرار می گیرد. مرد ابرقهرمان عنکبوتی و ربات‌های پرنده عصبانی، مرد فوق‌قهرمانی باشید که با استفاده از حواس مرد عنکبوتی و قهرمان طناب عنکبوتی خود، با تیراندازی به تار در بازی عنکبوتی، جهان را نجات دهد.
‏در حالت جنگل قهرمان عنکبوتی، شکارچیان سعی در کشتن دارند. حیوانات در بازی عنکبوت، بنابراین باید با پرتاب طناب در طناب عنکبوتی که در حال بالا رفتن از طناب عنکبوتی است، حیوانات را نجات دهید. معاون شهر با استفاده از توانایی های مرد عنکبوتی تیراندازی وب در بازی مرد قهرمان عنکبوتی تاریک.
‏شما می توانید به عنوان ربات پرنده پرواز کنید و مانند یک مرد قهرمان عنکبوتی واقعی بپرید و با دشمنان مبارزه کنید و همچنین می توانید آمبولانس پرنده را به عنوان یک مرد ابرقهرمان واقعی پرواز کنید. وب اسپایدی خود را برای کشتن دشمنان در Resc بازی‌های ue
‏شهر خود را از دست اربابان مرد عنکبوتی سیاه با شکست دادن قهرمان عنکبوتی و روبات‌های پرنده با استفاده از مشت عنکبوتی و مرد طناب عنکبوتی که قدرت‌های فوق‌العاده را در هم می‌کوبد و در نهایت خلاص شدن از شر عنکبوتی بزرگ باس در این بازی مرد عنکبوتی والی نجات دهید.
‏این بازی مرد عنکبوتی ولی ساده به نظر می رسد اما کل شهر میامی در بازی های نجات به شما وابسته است. قهرمان سیاه عنکبوتی باشید که این شهر برای نجات آنها از شر دشمنان در بازی مرد عنکبوتی والا به شما نیاز دارد.< br>
‏از این بازی عنکبوتی لذت ببرید و با استفاده از قدرت اسپرینت قهرمان عنکبوتی قهرمان سرعت شوید و دشمنان را از بین ببرید و مانند مرد عنکبوتی سبک در بازی عنکبوتی سریع بدوید.
‏این بازی مرد عنکبوتی سیاه والی برای همه ساخته شده است. طرفداران قهرمان عنکبوتی با انجام حملات عنکبوتی کارهای غیرممکن را ممکن کنید با تیراندازی به تار به دیوار بچسبید و دشمنان قدرت قهرمان طناب عنکبوتی را در بازی شگفت انگیز عنکبوت بکشید.
‏با این بازی شخصیت عنکبوتی بهترین مرد ابرقهرمان عنکبوتی را احساس کنید. بازی قهرمان طناب ربات پرنده، زیرا در این بازی مبارزه ای مرد عنکبوتی Spider Rope Hero Man – Black Spider 2022، شخصیت عنکبوتی شما قدرت های ویژه ای مانند توانایی فوق بشری برای چسبیدن به مانند Stiman به و بالا رفتن از دیوارها مانند و ساختمان های مرد عنکبوتی انجام می دهد. شلیک تیراندازهای وب و چرخش در ساختمان ها از تارهای چسبناک، توانایی های قهرمان طناب شگفت انگیز این مرد قهرمان عنکبوتی، خطر وارده را احساس می کند.
‏Rope Hero یک طناب عنکبوتی سلاح شگفت انگیز دارد که می تواند دشمنان قهرمان طناب عنکبوتی را بکشد. شخصیت مرد این ربات پرنده
‏قهرمان عنکبوتی می تواند با قابلیت پرواز خود به هر نقطه از بازی جهان باز برود و می تواند از ساختمانی به ساختمان دیگر بپرد و شیرین کاری شگفت انگیز مرد عنکبوتی ابرقهرمان را انجام دهد
‏تمام سطوح بازی spider wali را به انجام رساند. با مهارت‌های شگفت‌انگیز مبارزه با هیولاهای ابرقهرمانی و پس از جمع‌آوری پاداش و باز کردن قفل سایر بازی‌های عنکبوتی با قدرت.
‏قفل تمام آمبولانس‌های پرنده در بازی عنکبوتی را باز کنید و از بهترین شبیه‌سازی رانندگی و بازی‌های نجات در این مرد عنکبوتی لذت ببرید. بازی wali.
‏Spider Rope Hero - Black Spider 2022 ویژگی ها
‏بهترین طناب پریدن مرد عنکبوتی و بالا رفتن از ساختمان.
‏تجربه شگفت انگیز مبارزه با طناب عنکبوتی
‏ br>
‏قدرت های قهرمان عنکبوتی جالب با بهترین اکشن
‏نجات مردم و حیوانات
‏مهارت فوق العاده پرش
‏ربات پرواز قدرت
‏مهارت های شگفت انگیز تیراندازی تحت وب در Spider Rope Hero Man
‏آمبولانس پرواز با ویژگی های مختلف
‏جالب ترین آمبولانس پرنده تجربه شبیه سازی رانندگی
‏این همه ویژگی ها دارای بهترین گرافیک هستند، پس منتظر چه چیزی هستید بهترین بازی قهرمان طناب عنکبوتی را انجام دهید.
- Huge city
- Bugs fixed
- Ultra HD Graphics
- Open world

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده