استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Adobe Creative Cloud

Adobe Creative Cloud

نصب در حال دریافت
نسخه۶.۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۲۲
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴۵
حجم۸۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Adobe
‏‏برای مدیریت پرونده های خود ، مشاهده آموزش ها و کشف برنامه ها در حال حرکت ، Creative Cloud را با خود همراه داشته باشید. این همه در دستگاه شما است ، هر کجا که هستید.
‏بیشتر بدانید
‏با فیلم ها و آموزش های جذاب از برنامه های Creative Cloud خود نهایت استفاده را ببرید. توسط برنامه های مورد علاقه خود فیلتر کنید و پیشرفت خود را از طریق یک سری آموزش دنبال کنید.
‏دسترسی به پرونده های خود را
‏دارایی های طراحی مانند پیش زمینه های Photoshop ، Illustrator و InDesign و همچنین PDF ها ، نمونه های اولیه XD ، عکسهای لایت روم ، خلاقیت های موبایل و کتابخانه ها را بصورت آنلاین و غیرفعال جستجو ، جستجو و مرور کنید. از دستگاه تلفن همراه خود پرونده ها را به Creative Cloud اضافه کنید. با صرفه جویی در رول دوربین ، گرافیک خود را از Adobe Stock و Creative Cloud Libraries به برنامه های دیگر دریافت کنید.
‏2 گیگابایت ذخیره سازی
‏عضویت رایگان و اولیه Creative Cloud شامل 2 گیگابایت حافظه رایگان برای همگام سازی و اشتراک گذاری پرونده ها است.
‏برنامه های ADOBE
‏جدیدترین برنامه های موبایل Creative Cloud را برای تکمیل کارهایی که در حال حاضر روی دسک تاپ خود انجام می دهید ، کشف کنید.
‏همکاری
‏طرح ها و نظرات خود را به تیم خود ارسال کنید و از نظرات آنها مطلع شوید. کار خود را به Behance منتشر کنید تا مخاطبان گسترده تری داشته باشید.
‏صرفه جویی در کار خود
‏همگام سازی تصویر به شما امکان می دهد حاشیه نویسی ، علامت گذاری ، و همگام سازی آنها با دسک تاپ خود را به طور خودکار. سپس پیوندی را برای اشتراک گذاری آسان دریافت کنید.
‏چاپ زیبا
‏شما باید حداقل 13 سال سن داشته باشید و با شرایط و سیاست حفظ حریم خصوصی Adobe موافقت کنید:
‏http://www.adobe.com/privacy/policy-linkfree.html
‏http://www.adobe.com/special/misc/terms.html
‏اطلاعات من را بفروشید:https://www.adobe.com/privacy/ca-rights.html
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
-ADOBE MAX: Be inspired by expert speakers in design, photography, and illustration — all for free. Join our live virtual event October 26-28 PDT.
-ADOBE MEDIA ENCODER NOTIFICATIONS: Get notified when Media Encoder render jobs complete.
-PLUS THE USUAL UPDATES: Bug fixes and improvements.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده