استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Adobe Scan: PDF Scanner, OCR

Adobe Scan: PDF Scanner, OCR

ادوبی اسکن

نصب در حال دریافت
نسخه۲۲.۰۱.۱۹-regular
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۱/۰۱
تعداد دانلود۴۱ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۹۴
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Adobe
‏‏Adobe Scan اپلیکیشنی برای اسکن اسناد و جزوات توسط موبایل و تبدیل عکس به متن قابل ویرایش است که برای گوشی‌های اندروید منتشر شده است.
‏افزایش کیفیت دوربین‌های موبایل، قابلیت‌های جذابی همچون اسکن اسناد را به همراه داشته است که با عکس‌برداری از جزوات یا دیگر مستندات، قادر به تبدیل آن‌ها به یک فایل PDF در موبایل خواهیم بود. اگر از قشر دانشجویان باشید، به احتمال زیاد حداقل یک بار برایتان پیش آمده است که از جزوه‌ی دوست خود، یا از توضیحات نوشته‌شده روی تخته‌ی کلاس عکس‌برداری کرده باشید تا در آینده، از آن‌ها استفاده کنید. به مرور زمان اپلیکیشن‌های حرفه‌ای‌تری برای این امر تولید شدند که قادر بودند بعد از عکاسی، به طور خودکار جزوه‌ی مورد نظر را از داخل عکس جدا کنند و به صورت یک تصویر مستقل و بدون زمینه‌های اضافه (برای مثال میز زیر کاغذ) ذخیره کنند. Adobe Scan یکی از این برنامه‌ها است که علاوه بر آنکه قادر است جزوات شما را به شکلی خودکار تشخیص داده و تبدیل به پی دی اف کند، می‌تواند متون انگلیسی داخل عکس را به متن قابل ویرایش تبدیل کند.

ویدئو معرفی برنامه

‏کارکرد برنامه اندروید Adobe Scan به این شکل است که ابتدا باید از تمام مدارک یا جزواتی که مد نظر دارید، توسط دوربین داخلی این برنامه عکاسی کنید. بعد از این مرحله، اپلیکیشن به صورت خودکار و هوشمند بخش مربوطه را تشخیص داده و جدا می‌کند. در پایان نیز می‌توانید نتیجه را به صورت یک فایل پی‌دی‌اف ذخیره کنید. این ویژگی علاوه بر تمام ویژگی‌های مثبتی که به همراه خواهد داشت، می‌تواند ارسال یا انتقال جزوات اسکن شده را نیز آسان‌تر کند تا به جای ارسال چندین عکس به‌صورت نامنظم، یک فایل را به عنوان فایل اسکن شده برای دیگر دستگاه‌های خود ارسال کنید. امکان دومی که پیش‌تر به آن اشاره کردیم نیز تبدیل عکس به متن قابل ویرایش است. اگر در عکس‌های خود متن انگلیسی وجود داشته باشد Adobe Scan می‌تواند آن را آنالیز کرده و به متن قابل ویرایش تبدیل کند.
‏‏قابلیت های جدید:
‏- فشرده سازی: با داشتن اشتراک می‌توانید اسناد را با فشرده ترین حالت برای دیگران ارسال کنید.
‏- با حالت کتاب می توانید یک کتاب دو صفحه ای را اسکن کنید و نرم افزار آن را به دو صفحه جدا از هم تقسیم می کند.
‏- با استفاده از ابزار نشانه گذاری جای مهم اسکن شده را علامت گذاری کنید. حاشیه نویسی کنید، موارد را برجسته کنید، حروف اول را اضافه کنید و خیلی کار های دیگر انجام دهید.
‏بهبود ها :
‏بهبود عملکرد و ثبات برنامه

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده