استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Flight Simulator - Plane Games

Flight Simulator - Plane Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۵
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۷
حجم۴۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Jima Apps
‏‏آیا شما از آن دسته افرادی هستید که آرزوی تبدیل شدن به یک خلبان واقعی پرواز و فتح آسمان ها را دارند؟ اگر بله، پس شبیه ساز پرواز هواپیمای زیبای ما 2021 را امتحان کنید. اکنون، این بهترین فرصت برای شماست تا با یک هواپیمای واقعی در بازی های هواپیما 2021 پرواز کنید. این بازی های هواپیما مهارت های پروازی شما را در شبیه ساز هواپیما آزمایش می کنند. هر کسی در کودکی آرزوی خلبان شدن در پرواز را دارد. بازی های هواپیما به شما فرصتی می دهد تا خلبان هواپیما شوید و رویاهای خود را محقق کنید. برای تسلط بر بازی های هواپیما آموزش ببینید و هیجان پرواز با انواع مختلف هواپیما و جت های جنگنده را احساس کنید.
‏به بعد جدید بازی های پرواز شبیه ساز هواپیما خوش آمدید. بازی های پرواز هواپیما دارای گیم پلی منحصر به فرد بر اساس فیزیک واقع گرایانه هستند. بازی پرواز هواپیمای جت یک بازی عالی است که تا به حال بازی نکرده اید. با شبیه ساز پرواز هواپیمای شهری به آسمان آبی پرواز کنید. در این بازی هواپیما به یک خلبان حرفه ای پرواز تبدیل شوید و آسمان ها را تسخیر کنید. بازی های هواپیمای پرنده ما دارای ویژگی های چشمگیر و گیم پلی عالی هستند.
‏در شروع بازی هواپیما با یک آموزش ساده بازی راهنمایی خواهید شد. این به شما می آموزد که چگونه در این شبیه ساز پرواز چگونه برخاسته و روی باند فرود بیایید و ارتفاع مشخصی را حفظ کنید. شما می توانید هواپیمای خود را با دکمه های پیکان در این بازی هواپیمای جنگنده هدایت کنید. مراقب باشید در این شبیه ساز هواپیما 2021 با زمین و اشیاء دیگر به هواپیما برخورد نکنید تا از سقوط هواپیما جلوگیری کنید.
‏کمربند ایمنی خود را ببندید و آماده باشید تا شبیه ساز پرواز هواپیما را از یک فرودگاه به فرودگاه دیگر در این شبیه ساز پرواز کنید. بازی هواپیما وقتی به مقصد رسیدید، سرعت خود را کم کنید و خود را برای فرود ایمن در شبیه ساز پرواز هواپیما 2021 آماده کنید. پس از اتمام آموزش های اولیه در بازی های هواپیمای پرواز، با ترکیبی از ماموریت های چالش برانگیز در بازی شبیه ساز پرواز هواپیما روبرو خواهید شد. بازی های هواپیما به شما این امکان را می دهد که افراد را در شبیه ساز خلبان پرواز نجات دهید. در بازی هواپیمای جنگنده، وظایف چالش برانگیزی را بر عهده دارید. در شبیه ساز پرواز هواپیما، هر سطح دشوارتر از سطح قبلی است. در بازی های پرواز هواپیما، هواپیمای خود را به سمت باند فرودگاه حرکت دهید. برای تکمیل این وظایف، هواپیما را در منطقه مشخص شده پارک کنید و در بازی های هواپیمای 2021 به مرحله بعدی بروید. مراقب باشید در بازی هواپیمای جت جنگنده هواپیما سقوط نکنید. اگر این کار را انجام دهید، در بازی پرواز سه بعدی شکست خواهید خورد. در بازی هواپیما باید فرود موفقیت آمیزی در باند فرودگاه بدون حادثه داشته باشید. مهارت های خود را در بازی های پرواز شبیه ساز هواپیما نشان دهید و به یک خلبان پرواز حرفه ای تبدیل شوید.
‏ماموریت نجات را با شبیه ساز هواپیمای پرواز خود انجام دهید، کشتی های نیروی دریایی و کمپ های اصلی دشمن را با جت جنگنده در بازی های پرواز هواپیما نابود کنید. شما باید در بازی پرواز هواپیمای شهری ما کارهای مختلفی مانند خاموش کردن آتش، نجات افراد غرق شده، نجات هواپیما، انداختن وسایل و غیره انجام دهید. ما این بازی هواپیما را برای خلبانان مشتاق پرواز ساخته ایم. با هواپیمای مورد علاقه خود در بازی های هواپیما بر فراز جهان باز بزرگ پرواز کنید. این بازی شبیه ساز پرواز یک تجربه پرواز واقعی را برای شما فراهم می کند. بازی های هواپیما برای کسانی که عاشق شبیه ساز پرواز هستند اعتیاد آور است. گرافیک خیره کننده شبیه ساز بازی های هواپیما کاربر را به خود جذب می کند. می توانید محیط های جذاب مختلف را در این بازی های پرواز هواپیما مشاهده کنید. کنترل هواپیما در این شبیه ساز پرواز هواپیما بسیار روان و آسان است. بازی ما با انواع هواپیماها در بازی های پروازی مانند جت های جنگنده، هواپیما و ... ارائه می شود. امیدواریم از بازی‌های شبیه‌ساز پرواز ما لذت ببرید.
‏ویژگی‌ها
‏گرافیک HD خیره‌کننده.
‏کنترل روان و آسان هواپیماهای در حال پرواز.
‏انواع هواپیما و هواپیما.
‏ >محیط های جذاب برای کاربران شبیه ساز هواپیما 2021.
‏صداهای واقعی هواپیماها.
‏ماموریت های چالش برانگیز متعدد در بازی پرواز.
‏زوایای مختلف دوربین در شبیه ساز هواپیما.
‏صدای واقعی هواپیما و هواپیما.
‏بازی های هواپیمای ما را انجام دهید و فراموش نکنید که بازخورد و نظرات ارزشمند خود را به ما ارائه دهید.
‏‏دریافت آپدیت جدید بازی های پروازی هواپیما🥳

‏حالت تیراندازی جنگ اضافه شد
‏حالت مسابقه اضافه شد
‏هواپیماهای جدید اضافه شد
‏محیط به روز شد
‏قطع اضافه شد
‏حالت رایگان اضافه شد
‏بازی بهبود یافت
‏ماموریت‌های چالش برانگیز مبتنی بر داستان اضافه شد
‏UI/UX براساس تقاضای کاربر تغییر کرد
‏بهبودهای ثبات
‏بهبود عملکرد
‏اشکال‌های جزئی رفع شد

‏ما همچنان در حال کار هستیم در مورد بهبودهای بیشتر پس از انجام این بازی جدید، نظرات خود را با ما در میان بگذارید.😊
‏کاپیتان پرواز ایمن!!!!✈️

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
موز🍌
٢٥ فروردین ١٤٠٢

خوبه

۰ ۰
کیانا جلیلیان
١٧ اسفند ١٤٠٠

خیلی عالی اگه یه کم بگردید راهتون رو پیدا می کنید برای کسانیکه فکر نمی کنن و فقط نظر بد می دن فوق‌العاده

۶ ۲
MATIN
٣ بهمن ١٣٩٩

چرتتتتتتتتتتتت به ستاره هم زیاده

۳ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده