استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Pilot Flight Simulator Games

Pilot Flight Simulator Games

نسخه۶.۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۷
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۲۱
حجم۱۰۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Imperial Arts Pty Ltd
‏‏در این شبیه ساز هواپیمای خلبان جدید 3D پرواز ، در بازی های خلبانی هواپیما به عنوان قهرمان تبدیل شوید و هواپیمای تجاری خود را به مقصد پرواز کنید. شبیه ساز هواپیما واقعی ترین تجربه بازی های هواپیما را با گرافیک های سه بعدی و انیمیشن ها ارائه می دهد. خلبان هواپیما شبیه ساز هواپیما از یک نبرد در هواپیمای مسافربری یا هوازی با سناریوهای فرود واقعی شدید 3D. Fly plane pilot simulator 2017 یک تولید مثل بسیار پیشرفته است که برای اندروید تولید شده است. اگر به دنبال بازی های هواپیمای خلبان هوایی خوب یا شبیه ساز پرواز هستید ، پس پرواز هواپیما در حال رانندگی 3D بسیار جذاب است ، به عنوان خلبان عالی تبدیل شوید و شبیه ساز هواپیمای پرواز انتخابی خود را 2017 پرواز کنید تا به نقطه شروع برسید. پرواز هواپیمای حمل و نقل یا 3D جنگنده یک هواپیمای جذاب 3D هواپیمای جت هوایی ارتش خلبان هواپیما شبیه ساز هواپیما بازی های ماجراجویی هواپیما است. بیایید بازی های آزمایشی شهر نمایش هوایی دیگر را پیاده کنیم. قدرت را در نوک انگشتان خود احساس کنید. در بازی های هواپیما که با هواپیماهای باری و هواپیماهای باری نشان داده شده اند ، مهارت های حمل و نقل هواپیما را به دوستان خود نشان دهید.
‏هنگام ورود به منطقه نقطه شروع خود در شبیه ساز پرواز ، هواپیمای خلبان شهر را کند کنید و برای فرودهای شدید آماده شوید ، مراقب باشید که سقوط نکنید. موتور هواپیما را راه اندازی کنید ، شجاعت درونی خود را بردارید و قدرت نمایندگی را در همه نوع بازی های هواپیما ، هنگام پرواز هواپیما ، از طریق مکان های مختلف خیره کننده احساس می کنید. برای به دست آوردن بالاترین امتیاز و پرواز همه دوستانتان ، آسمان را بجنگید و پرواز کنید ، همه هواپیماهای دشمن را برای کمک به افزایش نمره عالی خود و حتی باز کردن هواپیماهای بیشتر برای لذت بردن از تفریحات باقیمانده از بازی های هواپیما ، انجام دهید. هواپیمای هواپیما را از طریق هر نقطه راه بکشید و هدایت کنید تا به فرودگاه صحیح برسد. با انتخاب منظره سمت چپ یا راست می توانید از مناظر زیبا لذت ببرید و خیلی راحت بازی کنید. از تولید مثل هواپیماهای پرماجرا در یک شبیه ساز خلبان پرواز هواپیما بدون جنگ ، برای تکمیل شروعهای ایمن و فرودهای شدید در باند فرودگاه های واقع گرایانه لذت ببرید. مهارت های توسعه یافته به عنوان هواپیمای حمل کننده هواپیما و کسب دانش با بازی در این شبیه ساز پرواز هواپیما می تواند باعث شود هواپیمای جت پرواز شما تجربه بازی sim-ulator را تجربه کند و کارایی بیشتری را تجربه کند و سرگرمی های زیادی را که در ورزش های هوازی مورد نیاز است ، به آن اضافه کند.
‏این شبیه ساز خلبان پرواز پرواز فوق العاده در زمینه شرایط محیطی و همچنین دایره شب و روز ، با آسمان کاملاً واضح ، باران بخار ، رعد و برق. این بازی شبیه ساز خلبان پرواز هواپیما به شما می دهد تا بازی های پرماجرا جدید نسبت به دیگر مسابقات هوایی واقعی که بازی های 3D هواپیمای شبیه ساز را انجام می دهد بازی کنید و از فرودهای شدید در مسابقات اضطراری پرواز اضطراری لذت ببرید و تجربه کنید. هر سطح دشوارتر از سطح قبلی است. مانند سایر شبیه سازهای پرواز یا بازی های هواپیما ، این بازی حمل و نقل هواپیما دارای خشونت سنی نیست اگرچه شامل هوازی برای دوستداران نمایش هوایی است. بازی Sim-ulator پرواز یا شرکت در بازی های خلبانی پرواز هواپیما از طریق محیط نامتناهی که حاوی شهر ، دریاچه ها و اقیانوس ها با نمایش واقع بینانه است. این بازی شامل حالات هواپیمای واقعی است که از سناریوهای شبیه ساز پرواز می کنند و وظیفه خلبانی برای حمل و نقل اتومبیل در هواپیمای مسابقه هوایی شما است.
‏ویژگی های بازی:
‏: فرودگاه های مدرن شهر و آهنگ های هوایی شگفت انگیز که همه برای نفس کشیدن تنظیم شده اند یکی از بهترین بازی های هواپیمای شهری 2017 را خاموش می کنند.
‏: فیزیک پرواز واقعی هواپیما که برای هوازی دیوانه کننده مناسب است.
‏: کنترل آسان و محیط های مختلف ، خوب برای بازی در شبیه ساز هواپیمای شهری 2017.
‏: بازی حمل و نقل کامل برای بازی با فرود شدید غیر ممکن است.
‏: هیجان پرواز هواپیما و لذت بردن از هوازی در نمایش هوایی.
‏: جلوه های سه بعدی با ابعاد عالی هنگام خاموش کردن.
‏‏- گیم پلی بهینه شده

نظرات و امتیاز ها

۲۱ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پارمیدا
٢٠ فروردین ١٤٠٢

نصب کنید پشیمون میشید چون هیچ کاری نمیشه توش کرد

میپسندم۴ نمیپسندم۲
عکس کاربر بنیامین ببربیان
٩ بهمن ١٤٠١

گهع

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر @sina
١٥ مهر ١٤٠١

بدترین بازی در جهان

میپسندم۶ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده