استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Crazy Car Driving - Car Games

Crazy Car Driving - Car Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۳۰
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۵۶
حجم۵۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Jima Apps
‏‏به شبیه ساز رانندگی دیوانه ماشین دیوانه با نام تجاری جدید 2 خوش آمدید.
‏Apps Jima نسخه توسعه یافته شبیه ساز رانندگی دیوانه ماشین را برای تمام عاشق خود ارائه می دهد. رانندگی با ماشین دیوانه در حال حاضر توسط میلیون ها کاربر شبیه است و بازی می کند.
‏راه های غیرممکن را با فانتزی و خیره کننده ترین شبیه ساز رانندگی ماشین دیوانه 2 بسوزانید. یک بازی رانندگی ماشین شما را دیوانه خواهد کرد. بیماری بازی های ماشین سواری با شیرین کاری های غیرممکن ماشین در بازی برطرف می شود. ممکن است بدلکاری های ماشین رمپ همان بازی باشد که شما به دنبال آن هستید. بازی شیرین کاری ماشین بهترین شبیه ساز ماشین در سال 2021 است. آیا تا به حال می خواهید رانندگی ماشینی را در مسیرهای غیرممکن آسمان امتحان کنید؟ اکنون می توانید رانندگی کنید، شیرین کاری های دیوانه وار را با یک ماشین اسپرت به صورت رایگان انجام دهید! یک راننده ماشین خشمگین در مسیرهای غیرممکن باشید، ماشین ها را با احتیاط رانندگی کنید، یک شیرین کاری جنون آمیز انجام دهید و از طفره رفتن از موانع خودداری کنید. با هیچ ترسی در مسیرهای مارپیچ دشوار و مسیرهای داغ در بازی شیرین کاری غیرممکن ماشین رانندگی کنید. از تقویت نیترو برای پرش و نگه داشتن ماشین خود در مسیر استفاده کنید. از مسیرها پایین نیفتید در غیر این صورت سطح شکست خورد و بازی تمام خواهد شد. هر سطح از بازی های شیرین کاری ماشین پر از هیجان. تمام سطوح به خوبی طراحی شده اند. بازی را با دقت ادامه دهید و چالش رانندگی ماشین دیوانه را تکمیل کنید. از بازی های رانندگی با ماشین لذت ببرید و به راننده ماشین و استاد شیرین کاری های سطح شیب دار عالی تبدیل شوید.
‏نحوه بازی کردن 
‏Fun در دکمه پخش قفل شده است. ماشین با دقت در مسیرهای آسمان غیرممکن حرکت می کند و در هر سطح از موفقیت سکه دریافت می کند. از این سکه ها برای باز کردن قفل ماشین های شیک تر استفاده کنید. در حالی که رانندگی از موانع دیوانه کننده و طفره رفتن از موانع جلوگیری می کند، از مسیر خارج نشوید، شیرین کاری های شگفت انگیز انجام دهید. برای پخش مجدد بازی، ویدیو را تماشا کنید.
‏ویژگی‌ها
‏گرافیک مدرن HD
‏محیط آسمان دقیق
‏بازی آسان و بصری
‏کنترل مبتنی بر فیزیک واقعی
‏صدای واقعی موتور خودرو
‏تقویت نیترو برای اجرای شیرین کاری دیوانه کننده
‏مسیرهای مسابقه تیز و غیرممکن
‏بازی با کیفیت بالا صدا پخش می کند
‏مجموعه خودروهای اسپرت برتر
‏موانع فوق العاده برای عبور
‏ >چند زوایای دوربین
‏آخرین تجربه رانندگی نهایی با خودرو
‏از بارگیری شما متشکریم. اگر واقعا شبیه‌ساز رانندگی دیوانه با ماشین 2 را دوست دارید، باید بازی‌های دیگر ما را امتحان کنید و فراموش نکنید که به ما امتیاز دهید!
‏ما همیشه سعی می‌کنیم بهترین تجربه را به کاربران عزیزمان ارائه دهیم. نظرات شما برای ما ارزشمندتر است. اگر پیشنهادی برای بهبود بازی ما دارید، باید با ما در crownapps94@gmail.com بنویسید. تیم توسعه دهنده ما پیشنهادات شما را در نظر خواهد گرفت.
‏‏اکنون کمربند ایمنی خود را ببندید! از آپدیت جدید Crazy Car Driving لذت ببرید🥳

‏اندازه کاهش یافت
‏حذف‌های حالت جدید اضافه شد
‏منوی اصلی سه بعدی اضافه شد
‏سطوح جدید اضافه شد
‏تغییر رابط کاربری با انیمیشن‌ها
‏جایزه خوشامدگویی برای کاربر ارزشمند ما اضافه شد

‏پس از پخش به‌روزرسانی جدید، بازخورد ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید. این واقعا به ما کمک می کند که به راه خود ادامه دهیم و بهترین های خود را ارائه دهیم.😊

نظرات و امتیاز ها

۵۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Alireza Kianmehr
١٢ اسفند ١٤٠١

‏✗ لگ زیاد تبلیغ زیاد داره

۰ ۳
Hasti♥🤘✌🤞😉😘😉😘😉😘
٢٠ بهمن ١٤٠١

خوبه بدک نیست. ♥️ ولی نه خوبه نه بد. بزی موقع سرگرم کننده است. بعضی موقع ها حوصله سر بُر😶

۵ ۲
لیلیذللرربذالی دتا
١ دی ١٤٠١

سردبیر بررذررر با اذنقاثدبدبدبدبنبنبداچاپلپل ذب بدذب بپدبدبابتبابدبذصرسذیریذبذبذثذثااقدبشدبایذ قرار دارد و در سال های اخیر در ایران است که علاوه عکس عکس های جدید و فوق العاده زیبای محمد یاوری به نام های برگزیده و خوب نیست زیاد است و در سال های اخیر در ایران است که

۶ ۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده