استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
GT Car Stunts - Car Games

GT Car Stunts - Car Games

نسخه۱.۰.۳۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۰
حجم۸۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Jima Apps
‏‏به بازی های اتومبیل رانی خوش آمدید، برای لذت بردن از رانندگی دیوانه با ماشین در مسیرهای شیرین کاری غیرممکن آماده شوید. هیجان و ماجراجویی بازی های شیرین کاری ماشین را با این بازی ماشین دیوانه جدید احساس کنید. اگر دوست دارید بازی های ماشین بازی کنید، پس این بازی دیوانه مسابقه ای برای شما مناسب است. فقط در یک شبیه ساز رانندگی ماشین پشت چرخ ها قرار بگیرید و از رانندگی با محیطی واقع گرایانه، جاده های زیگزاگ و مسیرهای غیرممکن بازی های اتومبیل رانی لذت ببرید. در یک بازی رانندگی ماشین دست خود را روی فرمان بگذارید و رانندگی با ماشین اسپورت مورد علاقه خود را در این بازی شیرین کاری ماشین تجربه کنید.
‏در این بازی های ماشینی سرعت چرخ ها را افزایش دهید و برای انجام حرکات ماشینی دیوانه کننده در باریکه آماده شوید. و آهنگ های تیز ساخته شده بر روی آسمان آبی بی پایان بازی بدلکاری اتومبیلرانی. فرصتی برای اثبات خود به عنوان یک راننده بدلکاری دیوانه داشته باشید. از ترفندهای رانندگی ماشین دیوانه خود برای فتح مسیرها در این شبیه ساز ماشین شیرین کاری استفاده کنید. هنگام رانندگی در جاده های دشوار و مسیرهای شیب دار در بازی های اتومبیل رانی مراقب باشید. سرعت و همچنین شتاب را در بازی های شیرین کاری کنترل کنید تا ماشین دیوانه خود را در مسیر نگه دارید. بدون یک اشتباه با احتیاط رانندگی کنید تا در این شبیه ساز رانندگی ماشین از مسیر سقوط نکنید. تمام پست های بازرسی را جمع آوری کنید تا در بازی رانندگی دیوانه ی شیرین کاری های ماشینی به جلو حرکت کنید. به وسایل نقلیه خود در این بازی ماشینی سرعت دهید و به خط پایان برسید. در حین رانندگی در این شبیه ساز ماشین شیرین کاری مراقب زمان باشید و از موانع اجتناب کنید. شیرین کاری نهایی ماشین را تجربه کنید و از توانایی های رانندگی ماشین دیوانه خود برای پیروزی در این بازی ماشین استفاده کنید. از تقویت نیترو در بازی‌های بدلکاری ماشین استفاده کنید تا ماشین خود را برای پایان سریع‌تر در مسیر نگه دارید. مسیرهای رانندگی باریک و تیز که در آسمان آبی بی‌پایان ساخته شده‌اند، تجربه‌ای غیرواقعی از مسابقه اتومبیل رانی را به شما ارائه می‌دهند که هرگز در این شبیه‌ساز رانندگی اتومبیل سابقه نداشته است. برای دریافت پاداش در مسابقات اتومبیل رانی دیوانه، همه چالش ها را انجام دهید.
‏در بازی های بدلکاری مجموعه عظیمی از ماشین های اسپورت در گاراژ وجود دارد. ماشین شیرین کاری مورد علاقه خود را انتخاب کنید و از مسیرهای منحنی و مسیرهای آسمان غیرممکن در بازی های ماشینی عبور کنید. شروع به لذت بردن از چالش های ماشین دیوانه کنید و شیرین کاری هایی را انجام دهید که هیچ کس نمی تواند در این بازی های شیرین کاری ماشین انجام دهد. در مسیر مسابقه اتومبیل رانی چالش برانگیز شیرین کاری و ماموریت های رانندگی جالب شیرین کاری های دیوانه رانندگی کنید. هر سطح منحصر به فرد و چالش برانگیز از سطح قبلی در بازی های شیرین کاری ماشین است. با اجتناب از برخورد با موانع و موانع با ماشین شیرین کاری، تمام سطوح بازی رانندگی ماشین را در زمان کامل کنید. توانایی های رانندگی ماشین دیوانه خود را نشان دهید، تمام ماموریت ها را در این بازی شیرین کاری ماشین انجام دهید و قهرمان این بازی اتومبیل رانی شوید. فیزیک واقع گرایانه مسابقات اتومبیل رانی رایگان را هنگام رانندگی با یک ماشین دیوانه در این بازی های شگفت انگیز شیرین کاری اتومبیل احساس کنید. شبیه ساز رانندگی با گرافیک واقعی و با کیفیت بالا و تجربه گیم پلی اعتیاد آور آن. آماده باشید تا مهارت شیرین کاری دیوانه وار خود را در مسیرهای شیرین کاری خطرناک در بازی های اتومبیل رانی نشان دهید. بروید و از بازی های اتومبیل رانی دیوانه در مسیرهای زیگزاگی و روی حیله لذت ببرید. به راننده دیوانه این بازی رانندگی بدلکاری ماشین تبدیل شوید.
‏ویژگی ها
‏ گرافیک با کیفیت بالا
‏ مجموعه عظیمی از ماشین های اسپورت
‏ گیم پلی واقعی و جلوه های صوتی
‏ کنترل های بصری مبتنی بر فیزیک
‏ چندگانه زوایای دوربین
‏ محیط سه بعدی دقیق
‏ ماموریت های مختلف هیجان انگیز و چالش برانگیز
‏ مسیرهای شیرین کاری تیز و غیرممکن
‏بازی های ماشین را هم اکنون دانلود کنید تا با انجام شیرین کاری های دیوانه وار، هیجان رانندگی شیرین کاری خود را برطرف کنید. از بازی های رانندگی ماشین لذت ببرید و به راننده ماشین دیوانه و استاد شیرین کاری ماشین تبدیل شوید. این بازی جدید شیرین کاری ماشین را به صورت آفلاین و در هر زمان و در هر زمان و بدون اینترنت بازی کنید.
‏‏به‌روزرسانی جدید بازی Crazy Car Stunts را دریافت کنید

‏اندازه 10 مگابایت کاهش یافت
‏کنترل مسابقه خودکار اضافه شد
‏حالت جدید Race Master اضافه شد
‏منوی اصلی زنده اضافه شد
‏Cutscenes جدید اضافه شد
‏ >سیستم آواتار اضافه شد
‏حالت چندنفره اضافه شد
‏گاراژ جدید اضافه شد
‏حالت شیرین کاری مگا اضافه شد
‏حالت شیرین کاری فوق العاده اضافه شد
‏کنترل های جدید خودرو اضافه شد
‏حالت کیهانی اضافه شد
‏6 ماشین جدید اضافه شد
‏پاداش روزانه اضافه شد
‏بهینه سازی عملکرد
‏تجربه کاربری بهبود یافته
‏محیط بهبود یافته

‏از دانلود بازی ما متشکریم.

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر kooki
٢٧ اسفند ١٤٠١

‏✓ از تهذازلببزبزع ‏✗ یعزیغمزیژبخ6445 ر، ذ، ژتبددطتفژتیتی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ATENA
٢٠ بهمن ١٤٠١

عالی

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر اسماعیل حیدرزهی
١٥ بهمن ١٤٠١

خوب است

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده