استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Bike Racing Games - Bike Games

Bike Racing Games - Bike Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۴۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۴
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۸
حجم۸۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Jima Apps
‏‏شیرین کاری دوچرخه سواری Tricky Racing Rider رایگان 2021
‏بهترین بازی شیرین کاری دوچرخه در جهان را انجام دهید
‏ شیرین کاری موتور سیکلت در مسیرهای دشوار شیرین کاری های هیجان انگیز و موارد دیگر! پس از Bike Stunt Tricky Racing Rider رایگان و غیرممکن Bike Stunt Racing Adventure Apps Jima بازی کاملاً جدید Bike Stunt در مسیرهای دشوار را برای طرفداران دسته شبیه ساز ارائه می دهد. آیا تا به حال خواب دیده اید که در مسیرهای غیرممکن چند شیرین کاری دوچرخه سواری شدید دیوانه وار انجام دهید؟ اگر بله، پس آماده باشید دوچرخه سواری با سرعت سریع با موانع و پرش در مسیر غیرممکن شما را شگفت انگیز می کند.
‏به استاد دوچرخه‌های شیرین کاری دوچرخه تبدیل شوید و مهارت‌های خود را نشان دهید
‏بازی مسابقه‌ای دوچرخه‌سواری آفرود 2021 چالش‌برانگیزتر و هیجان‌انگیزتر از بازی قبلی است! بدلکار دوچرخه سواری حیله‌بازی، سطوح چالش‌برانگیز کاملی است و موتورسیکلت خود را برای کنترل‌های بهتر و قدرت بیشتر ارتقا دهید. این یکی از بهترین نمایش‌های نمایشی در مسابقات موتورسیکلت است.
‏بازی‌های شیرین کاری غیرممکن با دوچرخه 2021: شیرین کاری موتور سیکلت با فیزیک سه بعدی معتبر و گرافیک خوب. هر سطح چالش برانگیزتر و هیجان انگیزتر از سطح دیگر است. در یک میدان بدلکاری موتور سیکلت آزمایشی xtreme مسابقه دهید و هنگام جمع آوری سکه، شیرین کاری های جالبی انجام دهید! زمان سواری هیجان انگیز و شیرین کاری های دیوانه کننده فرا رسیده است.
‏بهترین شیرین کاری دوچرخه را انجام دهید
‏استاد مسابقه دوچرخه سواری در مسیرهای غیرممکن: در اینجا شانس شماست که قدم بردارید و ثابت کنید که شدیدترین و رقابتی ترین دوچرخه سوار هستید. از ترفندهای رانندگی موتور سیکلت خود استفاده کنید و چالش های خطرناک را کامل کنید و تمام دستاوردهای این بازی شیرین کاری دوچرخه غیر مسئولانه را به دست آورید. بیایید و این بازی مسابقه موتور کراس آزمایشی را با اطمینان کامل انجام دهید.
‏موتور سیکلت شیرین کاری بازی مسابقه دوچرخه سواری کاملا بر اساس شیرین کاری. بازی فوق العاده اعتیاد آور موتورکراس. 30 مسیر در حالت حرفه ای رایگان، بازی های مسابقه بدلکاری دوچرخه سواری دارای رانندگی در مسیرهای ارتفاع شگفت انگیز و موانع است، ماموریت ها را کامل کرده و از سواری خود لذت ببرید! رمپ ها، بشکه ها، موانع و موانع سقف به شما امکان می دهند از شیرین کاری های دیوانه وار روی دوچرخه سنگین خود در بازی های مهیج لذت ببرید.
‏استاد ترفندهای شیرین کاری با دوچرخه یک بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده با دوچرخه 2021 است که می توانید از شیرین کاری های فوق العاده دوچرخه لذت ببرید. چالش مسابقه و مواجهه با یک کار دشوار هیجان انگیز در طول شبیه ساز سریع موتور سیکلت. ماجراهای هیجان انگیز دوچرخه سوار در میانه آسمان و زمین در مسیرهای غیرممکن. بهترین شیرین کاری های خود را در این بازی های شیرین کاری دوچرخه نشان دهید.
‏شبیه ساز شیرین کاری موتور سیکلت 2021 به شما این احساس را می دهد که یک دوچرخه سوار واقعی هستید.
‏ شیرین کاری های آزمایشی موتور سیکلت مرزی همه چیز در مورد تعادل موتور سیکلت در شرایط دشوار است. آهنگ‌ها، مهارت‌ها و کنترل‌های خود را در حالی که سوار خود را در رمپ‌ها، پرش‌ها، بشکه‌ها و موانع هدایت می‌کنید، نشان دهید. این رمپ شیرین کاری آزمایشی دوچرخه، بهترین بازی فصلی مسابقات دوچرخه سواری است.
‏این یک بازی مسابقه موتور سیکلت Bike Stunt با مکان‌های عجیب و غریب مانند مسیرهای طولانی است تا شانس بقای خود را افزایش دهید، وقت آن است که مسیرهای نفیس را امتحان کنید تا تمام هیجان‌هایی را که همیشه می‌خواستید لذت ببرید، امتحان کنید.
‏مسابقه بدلکاری موتور سیکلت جدید با بهترین بهترین کنترل
‏ ​​هیجان انگیزترین شیرین کاری های دوچرخه را تجربه کنید. مسیرهای تیز خطرناک برای جلوگیری از موانعی مانند آتش طبل و پرش از مسیرهای طولانی می پرند. ویژه در خرید برنامه، گرافیک با بهترین کیفیت را با سرگرم کننده ترین بازی ارائه می دهد.
‏به ترفندها بازی مسابقه دوچرخه سواری استاد با طعم جدید شیرین کاری موتور سیکلت خوش آمدید. آیا تا به حال آرزو کرده اید که یک شیرین کاری دوچرخه شوید. شما در این بازی دوچرخه سواری در شیرین کاری های دوچرخه سوار هستید، تنها کاری که باید انجام دهید یادگیری تعادل دوچرخه، مهارت های سواری و کنترل های دوچرخه شیرین کاری است. برای لذت بردن از مسابقات موتور سریع و نشان دادن بهترین مهارت های خود آماده شوید. راه‌های زیادی برای انجام شیرین کاری‌های شگفت‌انگیز دوچرخه در این هیجان دوچرخه شیرین کاری وجود دارد: بازی‌های بدلکاری با موتور سیکلت و دوچرخه سواری. با تسلط بر مسیر خود و سایر رقبای دیوانه مسابقه دهید، بپرید و تصادف کنید. رمپ های واقعی با دوچرخه های مبتنی بر فیزیک واقعی. از مسابقه دوچرخه سواری با موتور سیکلت با بهترین سلیقه لذت ببرید.
‏‏سلام، طرفداران بازی Bike Stunt
‏دریافت به‌روزرسانی کاملاً جدید

‏⭐ به‌روزرسانی رابط کاربری جدید
‏⭐ گاراژ جدید اضافه شد
‏⭐ اضافه شده انیمیشن‌های جدید
‏⭐ اضافه شدن شخصیت‌های جدید
‏⭐ اضافه شدن 10 سطح جدید در حالت اقیانوس آرام
‏⭐ اضافه شدن حالت شیرین کاری جدید
‏⭐ اضافه شدن حالت شیرین کاری GT
‏⭐ اضافه شدن سیستم نمایه
‏⭐ اضافه شدن 8 دوچرخه الکتریکی جدید
‏⭐ اضافه شدن هدایای دوچرخه و پاداش روزانه< br>⭐ حالت چند نفره اضافه شد
‏⭐ اضافه شدن صداهای بازی

‏با ما در ارتباط باشید و بازخورد ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید.

نظرات و امتیاز ها

۱۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد پورمهدی
١٩ مهر ١٤٠١

خوبه بد نیست.

۱۶ ۶
moheen
٦ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ o9 8vk

۱ ۰
🚬FaK Be HaMaToAn🖕🏿
١٢ مهر ١٤٠١

عالیه

۹ ۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده