خانه بازی اکشن
بازی هلیکوپتر جنگی ارتشی نجات +نسوز

بازی هلیکوپتر جنگی ارتشی نجات +نسوز

تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۹۶
حجم۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده مدرن تک
‏‏شما خلبان هلیکوپتر قوی شاهین سیاه هستید و با انجام ماموریت هایی که بر عهده شما گذاشته شده، دشمنان رو تاسیساتشان را نابود کنید.
‏راهنما:
‏ _ برای اولین بار نیاز به نصب شبیه ساز دارید. بعد از نصب برنامه شبیه ساز، آن را ببندید و بازی را اجرا کنید..
‏_ بازی دارای نسوز کننده جان است.
‏_ بازی دارای نسوز کننده اسلحه و سوخت است.
‏_ بعد از هر خروج از برنامه، بازی شما به صورت خودکار ذخیره می شود و در اجرای دوباره بازی می توانید آن را از همان جا ادامه دهید.
‏داستان بازی:
‏شما خلبان هلیکوپتر قدرتمند شاهین سیاه هستید و باید با انجام ماموریت هایی که ارتش بر عهده شما گذاشته دشمنان رو تاسیسات آن ها را نابود کرده و مناطق عملیاتی را آزاد کنید.
‏برای مشاهده ماموریت ها در بازی هلیکوپتر نجات شهر دکمه start رو بزنید. مامورت ها رو می بینید و با زدن دکمه فلش سمت راست و چپ می تونید ماموریت های بعدی و قبلی همراه با توضیحاتشون رو مشاهده کنید. بازی دارای نسوزکننده است تا لذت بخش تر شود.
‏مدرن تک امیدوار است از بازی هلیکوپتر جنگی ارتشی نجات شهر لذت ببرید.
‏کانال برنامه های مدرن تک و بازی ارتشی دیگر:
‏https://t.me/modern_tech99
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟