خانه برنامه آموزشی
آموزش زبان انگلیسی با روش لایتنر

آموزش زبان انگلیسی با روش لایتنر

تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۲
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده شهاب سلامی
‏‏یکی از روش‌های مؤثر برای یادگیری و ازبر کردن واژگان زبان انگلیسی ،استفاده از روش دکتر لایتنر است. برای آن‌که واژگان را ازحافظه‌ی ‌‌کوتاه‌مدت به حافظه‌ی درازمدت منتقل کنید نیازمند تکرارهای مداوم هستید. وقتی یک صفحه را برای چند بار مطالعه می‌کنید مطالبی را که بلد هستید مجدداً می‌خوانید در صورتی که این مطالب نیاز به تکرارهای مداوم ندارند و باعث اتلاف وقت و بی‌حوصلگی شما می‌شود؛ اما روش لایتنر فقط مطالب رام‌نشدنی را شکار کرده و ما را وادار به تکرار آن‌ها می‌کند .نرم افزار “ازبر” با روش دکتر سباستین لایتنر به شما این امکان را می‌دهد که در زمان محدودتر با کیفیت بهتر واژگان بیش‌تری را به خاطر بسپارید .
‏در نرم افزار “ازبر” شما هیچ نیازی به دانستن چگونگی کارکرد روش لایتنر نخواهید داشت ،چرا که “ازبر” در پشت صحنه همه آن هارا انجام می دهد ، فقط کافیست شما هر روز ، به صورت منظم تعدادی واژه که نرم افزار برای شما نمایش می دهد ازبر کنید.
‏برخی از ویژگی های “ازبر”
‏بهره گیری از روش دکتر سباستین لایتنر
‏امکان دریافت بسته های آموزشی گوناگون (۵۰۴ واژه اساسی ، ۴۰۰ واژه تافل ، اول دبیرستا ن ، دوم دبیرستان و …)
‏آموزش همراه بامثال های از کتاب مرجع و دیکشنری آکسفورد
‏دارا بودن دو لهجه ، آمریکایی و انگلیسی
‏افزایش سرعت یادگیری
‏صرفه جویی در زمان
‏ساده بودن فرآیند یاد گیری
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟