استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سرگرمی
Coloring Book for Me & Mandala

Coloring Book for Me & Mandala

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۲۶
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۴/۰۶
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۵۴
حجم۶۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Apalon Apps
‏‏نرم افزار اندروید Coloring Book for Me & Mandala یک نرم افزار رنگ آمیزی برای بزرگسالان می باشد که می تواند با ایجاد آرامش خاطر؛ استرس را از شما دور کند. شما در این نرم افزار می توانید با استفاده از نبوغ درونی خود طرحها و اثرات خلاقی را ایجاد و اوقات فراغت خود را با آرامش سپری کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏این نرم افزار دارای طرحهای مختلفی از جمله حیوانات؛ گل؛ مکان ها؛ مواد غذایی؛ الگوهای مهندسی و … می باشد. نرم افزار اندروید Coloring Book for Me & Mandala یک نرم افزار جالب است که شما می توانید در زمانهای استراحت خود استعدادهای خود را تقویت کنید. این نرم افزار دارای بیش از ۲۵ پالت رنگی زیبا می باشد که در هر کدام ۸ رنگ وجود دارد و شما می توانید با سلیقه خود از آنها در رنگ آمیزی استفاده نمایید. از جمله امکاناتی که این نرم افزار دارد این است که می توانید روی طرحها سایه روشن کار کنید. در این نرم افزار این امکان وجود دارد که بتوانید طرحهای زیبایی را که خلق کرده اید از طریق ایمیل و یا شبکه های اجتماعی دیگر برای دوستانتان ارسال کنید.
‏برخی از مهمترین ویژگی ای نرم افزار اندرویدColoring Book for Me & Mandala:
‏– امکان اضافه کردن سایه روشن
‏– اشتراک گذاری طرحها با ایمیل و شبکه های اجتماعی دیگر
‏– ایجاد حس آرامش با رنگ آمیزی
‏– دارای تعداد زیادی طرح حیوانات؛ گل؛ مکان ها و …
‏– افزایش و تقویت مهارت رنگ آمیزی
‏– دارای بیش از ۲۵ پالت رنگی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

نقاشی و رنگ‌آمیزی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده