استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Police Fps Shooting Gun Games

Police Fps Shooting Gun Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۱/۰۶
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۸
حجم۳۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Mizo Studio Inc
‏پلیس ضد حمله - بازی ضد تروریستی
‏بازی مبارزه با تروریست ها برای انجام مهارت های بازی تیراندازان FPS خود را به عنوان یک کماندوی سوات از بخش ضد حمله پلیس. مقابله با بازی های جنگی تروریستی شما را در حال افزایش درگیری های شدید پلیس در برابر تیراندازی تروریستی قرار می دهد. جنگ بحران اعتصابی بین نیروهای پلیس و تروریست ها صورت گرفته است. با استفاده از سلاح های مدرن و تیراندازی فشرده شدید، نیروهای شیطانی و گروه های گانگستر را شکست دهید، که با آموزش کامل می آیند. از بین بردن تیراندازی از بازی های گانگستر، انفجار بازی های تیراندازی بمب گذاری شده، حملات تروریستی FPS و پلیس بازی های تیراندازی، با تیراندازی اعتصابات تروریستی. حمله علیه تروریست ها را مانند یک فرمانده بی رحمانه در بازی های پلیس قرار دهید. استفاده از مهارت های هدفمند تیراندازی در بازی های تیراندازی تروریستی و یا بازی های تیراندازی FPS به موفقیت عظیمی در مبارزه با پلیس در مبارزه با بازی های تروریستی کمک خواهد کرد. گام به گام کامل در FPS اقدام حمله تیراندازی است که همه چیز در مورد مبارزه با حمله به جنگ بازی به عنوان مبارزه با تروریسم کماندوی fps تیرانداز. مثل یک جنگجو باشید که وظیفه خود را به عنوان فرمانده سپاه در جنگ نبرد پلیس مبارزه با بازی انجام دهد.

ویدئو معرفی برنامه

‏آیا می دانید که قوانین چگونه در این اعتصاب انتقادی و جنگ علیه بازی های تروریستی زنده ماندن؟ برای مبارزه و زنده ماندن در برابر حملات تروریستی، آموزش ویژه ای نیاز است. سطح بالای دقت و دقت کلید برای اطمینان از زنده ماندن در بازی های FPS، بازی های تیراندازی تیراندازی، بازی های تیراندازی تفنگ یا سایر بازی های FPS تیراندازی است. اعتصاب fps counter war یک بازی تیراندازی زنده است که نبردی نهایی برای زنده ماندن در داخل بازی های تروریستی است. دفاع از پایگاه خود را با انجام حمله ضد پلیس در داخل بازی های تیراندازی تروریستی ایجاد هیجان از بازی های جنگ تروریستی. اجازه دهید تروریست ها در بازی مبارزه با تیراندازی با مشکل مواجه شوند. قبل از حمله تروریستی در بازی های گانگستر و پلیس، هدف و شلیک کنید. ماموریت حملات تروریستی را با تیراندازی تروریستی و ضرب و شتم همه دشمنان گانگستر در راه خود، ناکام ماند. مهارت های مبارزه با تیراندازی را به عنوان بهترین تیرانداز اول شخص برای مقابله با بازی های تروریستی، بازی های پلیس مبارزه کنید.
‏آمادگی برای انجام اقدامات مبارزه با تیراندازی تروریستی در مقابله با جنگ تروریستی از بازی های تیر اندازی و مبارزه با تروریست ها. نجات عرصه که تبدیل به قربانی مقابله با تروریست ها در پلیس بازی های تیراندازی شده است. اگر شما در مورد بازی اعتصاب عکسبرداری در بازی های پلیس، بازی های FPS و بازی های جنگ تروریستی با تروریست ها دیوانه هستید. این بازی تیراندازی به شما یک تجربه هیجان انگیز را برای مبارزه با یک حمله انتقادی و ضد حمله می دهد. با استفاده از اسلحه های تک تیرانداز مدرن، جلوگیری از جنایتکاران در ستاد شلیک کنید. مأموریت های تیراندازی گلوله در مقابله با پلیس نیاز به یک تیرانداز تک تیرانداز متخصص fps. سطوح چالش برانگیز در محیط های متنوع مختلف، همه چیز شما را در بازی بازی های تفنگ اسلحه نیاز دارد. بازی های تیراندازی تیرانداز، جلوه های صوتی خیره کننده ای را به شما می دهد که یک احساس واقع گرایانه از بازی های پلیس مبارزه و بازی های فتوشاپ است.
‏ویژگی های کلیدی بازی:
‏• ماموریت های نفس گیر برای بازی با تروریسم.
‏• محیط های مختلف برای تیراندازی تروریست ها.
‏• سلاح های مدرن چندگانه
‏• انیمیشن های واقعی و جلوه های صوتی.
‏• رایگان برای بازی
‏‏- تجربه کاربری بهتر - بازی پیشرفته
‏- رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۱۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
رضاحسین پور
٧ فروردین ١٤٠١

بازی خوبی ولی گول عکساشو نخورید

۳ ۱
amir lms
١٨ بهمن ١٤٠٠

عالی

۰ ۱
‌‌‌‌
١٢ آبان ١٤٠٠

خیلی عالیه بااحاله و لی خیلی اسونه و اگه یزره مثل بتل رویال بود خوب میشد یا مثل فیری فایل ولی خیلی خوبه

۶ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده