استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Phoner 2nd Phone Number + Text

Phoner 2nd Phone Number + Text

نسخه۷.۸۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۹
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۴
حجم۴۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Appsverse, Inc.
‏‏برای ارسال پیام های متنی و تماس ها ، برنامه Phoner را به صورت رایگان بارگیری کنید. برای محافظت از حریم خصوصی شماره تلفن شخصی خود ، شماره تلفن 2 را برای زندگی تجاری و اجتماعی خود اضافه کنید.
‏Phoner چندین شماره تلفن جدید جدید به شما می دهد تا بتوانید برای زندگی شخصی ، تجاری و اجتماعی شماره های مختلفی داشته باشید.
‏شماره تلفن جدید Phoner 2 به شما امکان می دهد هنگامی که در آشکار کردن شماره تلفن اصلی خود در موقعیت هایی مانند خرید / فروش در Craigslist ناراحت هستید ، شماره تلفن مشعل رایگان را برای تماس یا نوشتار ناشناس دریافت کنید. از برنامه Phoner به عنوان پیام کوتاه و پیام کوتاه و ایمن استفاده کنید!
‏Phoner از ضبط تماس برای هر دو تماس ورودی و خروجی پشتیبانی می کند. قبل از انتخاب تلفن یا پاسخ دادن به پیامک ، می توانید برای شناسایی شناسه تماس گیرنده ، شماره تلفنهای جستجو را انجام دهید. می توانید قبل از پذیرش تماس دریافتی ، شماره تماس گیرنده را برای تشخیص تماس گیرنده روبو ، تماس گیرندگان کلاهبرداری یا تماس های اسپم جستجو کنید.
‏*** چرا برنامه شماره تلفن Phoner 2؟ ***
‏این که آیا شما یک وکیل ، بانکدار ، راننده Uber ، راننده کابین ، خریدار یا فروشنده در Craigslist یا Ebay ، افسر پلیس هستید ، احتمالاً باید شماره تلفن خود را به کسی بدهید که به سختی می دانید برای آنها متن ارسال کند یا با شما تماس بگیرد. شما نمی خواهید شماره تلفن شخصی خود را اعلام کنید. با استفاده از برنامه شماره تلفن دوم فونر ، می توانید شماره های مختلف تلفن را برای نیازهای مختلف خود اضافه کنید و بدون به خطر انداختن شماره شخصی واقعی خود ، به آنها شماره بدهید. Phoner به شما امکان می دهد شماره تلفن خود را برای تلفن های Android خود اضافه کنید. شماره تلفنهای یکبار مصرف را برای تماسهای دریافتی ، خروجی و پیامهای متنی برای مشاغل مختلف و زندگی اجتماعی خود اضافه کنید.
‏*** تلفن و متن خصوصی Phoner چیست؟ ***
‏شماره تلفن دوم Phoner به شما امکان می دهد شماره تلفن های خصوصی را برای پیام های متنی و تماس دریافت کنید. فونر به جای خرید هر بار تلفن مشعل ، به شما امکان می دهد هر بار که نیازی به آن ندارید شماره تلفن خود را بسوزانید و سپس شماره جدید دیگری را بدست آورید.
‏*** چه کسی از فونر استفاده می کند؟ ***
‏✓ افرادی که مکالمات خصوصی و حریم خصوصی را هنگام پیام کوتاه و مکالمه ارزیابی می کنند
‏✓ افرادی که می خواهند از پیامهای متنی خود محافظت کنند و از شناسه تماس گیرنده واقعی خود برای حفظ حریم خصوصی محافظت کنند.
‏✓ حرفه ای هایی مانند وکلا ، بانکداران ، افسران پلیس ، معلمان ، فرد فروش هم اکنون می توانند با دریافت خط تلفن دوم شماره تلفن کار خود را از شماره شخصی خود جدا کنند ..
‏calling تماس تلفنی و پیام کوتاه و شماره تلفن های بین المللی از بیش از 20 کشور جهان مانند ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا ، انگلیس و فرانسه
‏✓ ثبت نام در وب سایت ها ، برنامه ها و خدمات که به شماره تلفن دوم نیاز دارد
‏✓ خرید و فروش در سایت های آمازون ، ایبی ، کریگ لیست ، اتی و سایر سایت های تجارت الکترونیک
‏line خط تلفن دوم را برای دفتر خود جدا کنید
‏✓ ضبط تماس برای Android. اکنون می توانید مکالمه تلفنی و مکالمات را ضبط کنید.
‏support پشتیبانی از جستجوی شماره معکوس اطمینان می دهد که می توانید شناسه تماس گیرنده را شناسایی کنید و قبل از انتخاب تماس ، شماره تلفن را در تماس گیرنده ناشناس انجام دهید.
‏numbers شماره تلفن مشعل یکبار مصرف برای شبکه های دوست یابی مانند Tinder ، Match ، Zoosk ، مقدار زیادی ماهی (POF) ، Grindr و غیره
‏✓ ثبت نام در وب سایت ها و برنامه های دیگر
‏✓ به تعداد مشعلهای یکبار مصرف یکبار مصرف نیاز دارید که می توانند بعد از استفاده دچار سوختگی شوند
‏phone شماره تلفن جایگزین جدید برای تماس و متن تجاری
‏voice نامه صوتی خود را سفارشی کنید
‏*** ویژگی های تلفن Phoner ***
‏+ هر کد منطقه را انتخاب کنید و یک شماره حق بیمه موقت دریافت کنید
‏+ تماس گیرندگان ناشناس را تشخیص داده و قبل از پذیرش اطلاعات آنها را جستجو کنید
‏+ شماره تلفن های متعدد مختلف دوم ، سوم و چهارم مختلف و موقت یا دائمی همه در همان برنامه متمرکز و مدیریت می شوند
‏+ شماره تلفن مشعل برای مسدود کردن و فیلتر کردن ارتباطات مختلف خود. با اتمام شماره تلفن خود هنگام اتمام ، ارتباطات بیشتر را مسدود کنید.
‏لطفاً از قابلیت ضبط تماس با مسئولیت پذیری استفاده کنید. شما باید با توجه به تماس های ضبط شده ، با قوانین محلی ، ایالتی ، ملی و قوانین بین المللی پیروی کنید.
‏‏ما دائماً در تلاش هستیم تا تجربه شما را در Phoner بهبود دهیم. برای بهبود تجربه شما، اصلاحات و بهبودهای لازم را اضافه کردیم.

‏از اینکه از Phoner استفاده کردید متشکریم. لطفاً برای سؤالات و بازخورد خود به support@appsverse.com ایمیل بزنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علی
٤ روز پیش

‏✓ . ‏✗ . خراب

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر بتمن آتشین
١٦ خرداد ١٤٠٢

نمیشه واردش شد من اسمو زدم گفت نامعتبر است باید اسم خارجی بزنیم

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر علیرضانجفی
٢٤ آبان ١٤٠١

خوب بخوابی

میپسندم۵ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده