خانه بازی هیجانی
نسخه۱.۳.۶
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۸/۲۰
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۳۴
تعداد نظرات۱,۰۱۳
حجم۱۵۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
سازنده Assassin Games
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
دنیای قهرمانان برای همه قشرهای مختلف جامعه همیشه پر زرق و برق بوده، همه ما دوست داریم بن تن باشیم و یا در دنیای خیالی مرد عنکبوتی پرسه بزنیم، اگر در مایکت یک جست و جوی ساده کنید عناوین مختلف ابرقهرمانی را پیدا میکند، اما چه بازی هایی یک سر و گردن از سایر عناوین موجود ابرقهرمانی بالاتر هستند؟ بازی Rope Frog Ninja Hero عنوانی است که اگر آن را تجربه نکنیم چیزهای زیادی را از دست داده ایم.

داستان بازی، مرد عنکبوتی در نقاب سبز

داستان بازی های ابرقهرمانی همیشه شبیه به یکدیگر هستند اما جزئیات آن ها به شدت با یکدیگر متفاوت است، بازی مرد عنکبوتی سبز در یک دنیای خیالی که شباهت های زیادی به لاس وگاس و میامی دارد روایت می شود اما اگر به جزئیات شهر دقت کنید متوجه میشوید که بازی در نیویورک آشفته  در جریان است.

جنایتکاران و دشمنان مرد عنکبوتی بیگانه (Amazing Strange Rope Police) شهر را فرا گرفته اند، شما به عنوان یک ابرقهرمان چه وظیفه ای دارید؟ همین سوال باعث میشود که احساس مسئولیت کنید و تلاش کنید که شهر را نجات دهید.

گیم پلی بازی

اگر قصد ماجراجویی در نیویورک را دارید عجله کنید، همه چیز در دستان شماست، حرف اول و آخر را در این شهر شما میزند، به همه نشان دهید که رئیس در این شهر چه کسی است؟

دنیای بازی پر از فانتزی های متفاوت است شما یک ابرقهرمان هستید و هیچ محدودیتی سد راهتان نیست، سوار یک خودرو لوکس شوید و یا با یک تانک در شهر جولان بدهید، فکر کنم این ها به اندازه کافی برای یک بازی اکشن و جهان آزاد هیجان انگیز هستند.

شما میتوانید در شهر بچرخید و ماموریت های بازی را کامل کنید، گاهی به محله چینی ها میروید و گاهی هم با گانگسترهای خطرناک درگیر میشوید، بازی جهان آزاد است و شما را مجاب به انجام ماموریت ها نمیکند، این خود شما هستید که تصمیم میگیرید چگونه بازی کنید.

گرافیک و صداگذاری بازی

بازی در زاویه دید سوم شخص روایت میشود اما قابلیت تغییر زاویه دوربین در بازی وجود دارد، نیویورک به زیبایی طراحی شده و مدل های سه بعدی بازی به اندازه کافی برای گوشی های موبایل بهینه هستند، ماموریت های بازی دست به دست صداگذاری جذاب، روایتی را برای شما رقم میزنند که احتمالا هرگز نتوانید آن را فراموش کنید.

جنبه های مثبت

بازی با تمام عناوینی که در گذشته تجربه کرده اید تفاوت های زیادی دارد و آنقدر گیمپلی جذابی دارد که میتواند شما را برای ساعت ها سرگرم کند، اگر قصد دارید با استفاده از قدرت های ماورایی و گشت زدن شهر را آزاد کنید این بازی مناسب شماست.

جنبه های منفی

سیستم اقتصادی بازی (پول درآوردن) در بازی مناسب طراحی نشده و برای اینکه بتوانید سکه های مورد نیازتان را بدست آورید باید کمی بیشتر از حد معمول تلاش کنید.

بازی برای اجرا به چند گیگ رم نیاز دارد؟

برای اجرای بازی به حداقل دو گیگ رم نیاز دارید، اگر میخواهید دچار مشکلاتی از قبیل هنگ کردن و یا کرش (پریدن بیرون از بازی) نشوید، سعی کنید از یک گوشی مناسب استفاده کنید.

بازی برای اجرا به اینترنت نیاز دارد؟

بازی آفلاین است و محتوای بسیار زیادی دارد، شما میتوانید از این بازی فوق العاده لذت ببرید.

مرد عنکبوتی قرمز چیست؟

این بازی یک نسخه دیگر دارد که مرد عنکبوتی اصلی، یعنی مرد عنکبوتی قرمز نقش اصلی آن را برعهده دارد، توصیه میکنم نگاهی هم به این بازی بیندازید.

مرد عنکبوتی بیگانه (Amazing Strange Rope Police) 

 

Fix quest to get weapon
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟